Işık
(Kadıköy)
Yaş
:24
Boy
:1.70 cm
Kilo
:56 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Kadıköy Escort Işık


Sizi iliklerinize kadar boşaltacak olan ben Işık karşınızdayım.İstanbul Kadıköy bölgesinde ikamet ediyorum.24 yaşında, 1.70 cm boyunda ve 56 kiloyum.Tabi bu fiziğimi de düzenli spor yapmaya borçluyum.Evim dışında başka yerde randevulaşmıyorum.Hijyene ve insan sağlığına fazlası ile önem veriyorumAnal isteklerinizi geri çeviriyorum anal yapmıyorum.Cim/Cif taleblerinizi geri çeviriyorum yapmıyorum.

Sanırım serbest zamanımı farklı şekillerde geçirdiğimi kolayca söyleyebilirim. Her şeyden önce mevsime bağlı. Demek istediğim, kızım okuldayken evde olmayı ve ev sonrası her şeyi yapmayı tercih ederim, okuldan sonra onunla farklı çalışma gruplarına giderim. Ayrıca arkadaşlarımla buluşma ve çay saati için tatlı ve lezzetli bir şeyler pişirmeyi severim. Kış aylarında ben evde olmaktan, bezleri düzeltmekten ya da yeniden biçimlendirmekten hoşlanıyordum ve dışarıda yeterince iyi olduğunda temiz havada yürürken ve kızımla eğlenmeyi severim.

Bence böyle dosyalar diyebilirsem, dosyanın en zor kısmı bu. Ben başkalarını benim hakkımda söylemeyi tercih ediyorum, fakat tamam, bence size, benim hakkımda birkaç söz söylemeliyim, gerçek, yalnızca gerçek, hiçbir şey doğru değil! Tamam, iletişimsel bir kadınım, güvenilir, kabul edilebilir, terbiyeli ve sevecen mizah duygusu sahibiyim. Geri kalanımın keşfedilmesi size kalmış.

Sanırım serbest zamanımı farklı şekillerde geçirdiğimi kolayca söyleyebilirim. Her şeyden önce mevsime bağlı. Demek istediğim, kızım okuldayken evde olmayı ve ev sonrası her şeyi yapmayı tercih ederim, okuldan sonra onunla farklı çalışma gruplarına giderim. Ayrıca arkadaşlarımla buluşma ve çay saati için tatlı ve lezzetli bir şeyler pişirmeyi severim. Kış aylarında ben evde olmaktan, bezleri düzeltmekten ya da yeniden biçimlendirmekten hoşlanıyordum ve dışarıda yeterince iyi olduğunda temiz havada yürümekten ve kızımla eğlenmeyi severim.

Ana hedefim beni bu ajansa götürdü, yani mutlu olmak ve çocuğuma mutluluk vermek istiyorum. İstikrarlı ve sakin bir aile yaşamak istiyorum. Bence mutluluk şu unsurlardan oluşuyor: mali istikrar, tüm üyelerin sağlığı, rahatlık ve elbette ikinci yarıya sahip olmak zorunluluğu. Sevmeyi, sevilmek, erkeğime bakmak ve ondan aynısını hissetmek istiyorum. Bütün bunlar bir ailenin hayatında olduğunda, o ailenin hayatına mutlu denilebilir. Düşüncelerinizden listeme bir şey katabilir misin?

Her şeyden önce, erken bir kuş olduğumu söyleyebilirim. Sadece bir çınlama olmalıyım. Benim her zamanki gün saat 7'de başlıyor ve bazı kahvaltı hazırlamak ve iş için vaktinde olmak için yaklaşık iki saat var. Sanırım, iş günlerimi normalde herhangi bir boş dakika olmadan gerçekten meşgul olarak arayabilirim. Aşağıdaki deyişle yaşıyorum: "Erken kuş solucanı yakalar". Haftasonunda bile uzunca bir süre yatağımda kalmıyorum. Her şeyi zamanında yapmak istiyorum ve yalnızca yataktaki hedeflerinize ulaşmanın mümkün olmadığını ikna ediyorum.

Evdeki şeylerin çoğunu yapmaya çalışıyorum ya da en azından anneme yapması için yardım etmeye çalışıyorum. Eminim çocuklar ebeveynlerinin peşinden her şeyi tekrarlarlar, bu yüzden kızıma iyi örnek vermek istiyorum. Bence mutlu aile yaşantısı tam olarak evde başlıyor ve zor günler geçirdikten sonra evde geçirdiğiniz yola bağlı. Aç olmayan adam yarı mutludur. Haklı mıyım Elbette kızı olan yalnızca bir kadının eve bakması ve yaşamak için rahat etmesi gerektiğine inanıyorum.

Eh, ailem çok büyük değil ... Ben annem var, benimle ve bir erkek kardeşiyle yaşıyor, başka bir şehirde ve tabii ki güzel kızımda yaşıyor. Ne yazık ki birkaç yıl önce babamı kaybettim. Ailemin oldukça yakın olduğunu ve anneme en yakın arkadaşımı arayabileceğimi söyleyebilirim, benim hakkımdaki her şeyi biliyor ve yaptığım veya yapmak istediğim her şeye destek veriyor. Ağabeyimle sık sık konuşmam ama hala arkadaş olduğumuz anlamına gelmiyor! Her zaman birbirimize güvenebiliriz. İlişkilerimde de aynı şeyi yapmak isterim. Ya sen?