Sanem
(Kadıköy)
Yaş
:24
Boy
:1.74 cm
Kilo
:56 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Kadıköy Escort Sanem


Ateşli beylere selamlar adım Sanem.İstanbul Kadıköy semtinde görüşme yapmaktayım.24 yaşında, 1.74 cm boyunda ve 56 kiloyum.Tabi bu fiziğimi de düzenli spor yapmaya borçluyum.Bu şehirde ne olacağı belli olmadığı için sadece dairemde görüşüyorum.Hijyene ve insan sağlığına fazlası ile önem veriyorumAnal ilişki teklif etmeyin asla yapmıyorum.Cim/Cif malesef yapmıyorum.

Serbest zamanımı farklı şekillerde harcamak hoşuma gidiyor. Ama en önemlisi dans seviyorum :-) Ben bir oryantal dansçısıyım. Evet, evet, doğru okudunuz :-) Bu benim tutkum. Ben 10 yılı aşkın bir süredir yapıyorum. Dansözlerin zarif hareketlerine hayranım ve gerçekten rahatlamamda, seksi ve dişil hissetmemde bana yardımcı oluyor. Artı bana uyum sağlamamda yardımcı olur;)

Sıradan bir hayatı olan sıradan bir kadınım. Çok talep etmiyorum, saygılı, dürüst ve samimiyim. Gerçekten hayatta en iyi şeylerin özgür olduğuna inanıyorum. Samimi sarılmalar, öpücükler ve gülümsemeler insanların birbirlerine verebilecekleri en güzel hediyelerdir.

Ana hedefim şimdi bir aile, güçlü ve mutlu bir aile oluşturmaktır. Gelecekteki evimin kahkahalarla ve sevinçle dolmasını istiyorum. Basit zevki yaşamakta ve hayatta basit zevklere ve kimi mutlu edeceğim bir adam bulmak istiyorum :-)

Sabah egzersizleriyle günüme başlıyorum. Bundan sonra ben ve oğlum için kahvaltı hazırlıyorum ve onu anaokuluna götürüp işe gidiyorum. Akşam ben oryantal dans eğitimime gidiyorum, eve dönüyorum, akşam yemeğim ve oğlumla oynamak, yanımda uyuyakalıyımın izini görüyorum ki gün sonunu neredeyse kusursuz hale getiriyor :-)

Evin çevresinde her şeyi yapabilirim. Sıkı çalışmadan korkmuyorum. Her şey temiz ve derli toplu olduğunda ve lezzetli bir tabakın hoş kokusu mutfağın içinden çıktığında sizi seviyorum ve sizi denemeye davet ediyor :-)

Çok dostça bir ailede büyüdüm. Çoğu kızım gibi anneme daha yakınım. Çok iyi ilişkilerimiz var ve onunla dünyada yargılanıp yanlış anlaşılma korkusu olmadan konuşabiliriz. Ne yazık ki benim kardeşim yok. Ama hayatımı anlam ifade eden oğlum var :-)