Derya
(Kadıköy)
Yaş
:22
Boy
:1.65 cm
Kilo
:54 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Kadıköy Escort Derya


Merhaba ben sizi sevkten çıldırtıcak olan Derya.İstanbul Kadıköy bölgesinde ikamet ediyorum.22 yaşında, 1.65 cm boyunda ve 54 kiloyum.Tabi bu fiziğimi de düzenli spor yapmaya borçluyum.Sadece kendi yerimde görüşüyorum lütfen teklif etmeyin.Hijyene ve insan sağlığına fazlası ile önem veriyorumTers ilişki yapmıyorum.Cim/Cif taleblerinizi geri çeviriyorum yapmıyorum.

Boş zamanım çok değer verdiğim bir şey. İşten özgür olduğumda arkadaşlarımla tanışmak ya da onları evime davet etmek ve lezzetli bir akşam yemeği hazırlamaktan hoşlanırım. Çok iletişimsel biriyim, bu yüzden iletişim önemli bir rol oynamaktadır. Zaman zaman kızım ve ben "bayanlar günü" ni yapmaktan hoşlanıyoruz, bu yüzden sinemaya, parka, kafeye gidiyoruz ve sırrını ve çıkarlarını paylaşarak birbirimizin şirketinin keyfini çıkarıyoruz.

Yaşamayı seviyorum ve sahip olduğum her gün ve anı gerçekten değerlendim. Sahip olduğunuz her şeye minnettar olmak - ailemin bana öğrettiği şey budur ve bu ders için onlara minnettarım. Ben romantik bir bayan olduğumu söyleyebilirim ve hayatımdaki romantik anları titretmeyi özlediğimi söyleyebilirim. Adamıma verebileceğim birçok şey var, bu yüzden şu anda bu kelimeleri okudunuz ve beni yazmayı hiç tereddüt etmeyelim :)

Bir süre önce mutlu olmak için her şeye sahip olduğuma emindim: anne, baba, iş. Elbette hayatım boyunca hepsine sahip olduğum için şanslıyım, ancak başkalarını önemsiyordum, kendim de unuttum. Şimdi kendi ihtiyaçlarımı da düşünmek için zamanı geldi, bu yüzden gelecekteki amacım, mutluluk ve sevgiyi bulacağım bir adam bulmaktır. Bu amaca rağmen yabancı dili öğrenmek ve bu dilde akıcı konuşabilmek istiyorum. Birine, "ne kadar çok dil biliyorsanız, o kadar çok kişi olduğunuzu" söylerseniz, bu yüzden birden fazla dili bilmekten memnuniyet duyarım.

Çalar saati duyduktan sonra yatağımda biraz vakit geçirmek hoşuma gittiğinden, günüm genellikle tatlı esnemelerle başlar. Sonra ben ve kızım için iyi ve lezzetli bir kahvaltı hazırlamak için mutfağa gidiyorum. Aile üyelerini o kadar çok birleştiren genelde akşam yemeği ile birlikte kahvaltı yaparız. Ardından işime başlıyorum. Ben evden çalışan şanslı bir insanım, bu yüzden burada müşterilerimle tanışıyorum ve güzel bez parçalarıyla insanları mutlu ettim. İş yükümü kontrol edebilirim, bu yüzden evdeki yeteneklerim üzerinde zamanım var.

Evim rahat yuva, bu yüzden onu temiz tutmak ve her yerinden leziz yemeklerin kokusu hissetmek istiyorum. Arkadaşlarım bana iyi bir hostes olduğumu söylüyor, özenli ve özenli, bu yüzden onlarla aynı fikirde olacağım :) Kızım genellikle bazı yeteneklerle bana yardımcı oluyor, bu yüzden evimizi birlikte daha kolay birlikte idare ediyor.

Hayatımda ilham kaynağı, motivasyon ve en büyük başarı olan bir kızım var. Birbirimizle çok yakınızdık ve elimizden gelen her şeyi vermek için iyi, nazik ve zeki bir insanı yetiştirmek için elimden geleni yaptık. O gerçekten en iyi arkadaşım ve ajansa katılmamın bir başlatıcısı oldu.