Ceren
(Fatih)
Yaş
:28
Boy
:1.73 cm
Kilo
:51 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Fatih Escort Ceren


Özel partner Ceren sizleri bekliyor.İstanbul Fatih semtinde görüşme yapmaktayım.28 yaşında, 1.73 cm boyunda ve 51 kiloyum.Tabi bu fiziğimi de düzenli spor yapmaya borçluyum.Kriterlerim gereği kendi yerimden başka yerde hizmet vermiyorum.Hijyene ve insan sağlığına fazlası ile önem veriyorumAnal birliktelik asla yapmıyorum.Cim/Cif malesef yapmıyorum.

Serbest zamanımı haz ve zevkle geçirmenin bir çok yolu var! :) Genellikle işten sonra ve hafta sonları boş zamanlarım var, bu yüzden zaman geçmişim hava durumuna ve ruh halime bağlı. Bazen evde kalmayı, leziz bir yemek hazırlamayı, kitap okumayı, film seyretmeyi ya da evim için bir şeyler yapmayı tercih ederim. Süslemeyi ve evimi o kadar rahat ettirmeyi severim ki, bazen ayrılmak ve işe gitmek zor olsa da) Ama enerjim çok yüksek olursa ailem ve arkadaşlarımla kalmayı tercih ederim. Küçük bir Tanrı kızım var ve bu küçük prensesle vakit geçirmeyi seviyorum. Çoğu zaman eğlenmek için parka gideriz, bazen şehir Hayvanat Bahçesi ve Sirk'ü ziyaret ederiz çünkü küçük bir kızken bu yerleri çok severdim ve tekrar ziyaret ettiğimizde bir çeşit nostalji hissediyorum. Ayrıca aktif eğlencelikle yaşıyorum - kışın kayak yapmanın ve yaz aylarında yuvarlanmanın keyfini sürüyorum. Hayalim bir parkurda bir bisiklet almak ve yolculuğa çıkmak :) Yani, çok aktif bir bayan olduğumu söyleyebilirim.

Benim ana karakterim benim küçük bir bayan olduğum sanırım :) Adamım benimle karşılaştırıldığında gerçek bir dev gibi görünecek! Ama harika çünkü tam olarak böyle bir erkeği arıyorum - minik bayanının gerçek büyük savunucusu :) Adamım çok romantik ve biraz mütevazı bir kadın olduğumu bilmeli, evcil bir kızım ancak buna rağmen Ortak hayatımızı havai fişek gibi parlak yapabilir! Banality ve vasatlık bana asla bulamayacağınız iki niteliktir;) Kalbim açık ve sevgiyle doludur, bunu adamıma vermek için tek ihtiyacım olan şeydir.

Gelecekteki sevgili adamı hakkında hangi kadın hayal etmez? :) Rüyalarımda özgün olmayacağım, sanırım bu aşk, bizden daha iyi olmamız için bize ilham veren ve vazgeçmeye hazır olduğumuzda yeniden denemek için bize enerji veren büyü enerjisidir. Böyle bir sevgiyi gösterecek bir erkekle tanışmak istiyorum ve benim için her şey olacak. Bence diğer rüyalar o kadar önemli değil ve sevgililerimle birlikte onları kolayca elde edeceğiz! :)

Genellikle soğuk bir duşla uyanmaya çalışırken günüm saat 8.00'da başlar. Sabah erkenden başlamak benim için çok zor, ama soğuk duş, limon ve hafif kahvaltı ile bir bardak su içmek için kendi yolunu buldum. İşe yaramazsa, sanki çok hoşuma giden bir fincan doğal kahve yapıyorum. Bundan sonra çalışmaya başladım, genellikle başlangıçta zor bir şey yapmaya çalışıyorum, çünkü bitirirken yapacak çok kolay şeyim var ve iş gününün sonu çok da kötü ve yorucu görünmüyor. Çok fazla işim yoksa meslektaşımla küçük bir restoranda akşam yemeğine gidebilirim. Ofiste çalışıyorum ve iş gününden sonra aktif bir eğlencenin olması benim için önemlidir. Bu yüzden genelde spor salonuna gidiyorum ve bundan sonra ailem ve arkadaşlarımla toplantılar planlıyorum ya da sadece temiz havada yürüyüşe çıkıyorum. Evde yapacak çok işim varsa, her şeyi temizleyebileceğim, evde pişireceğim ve emirlerimi koyabileceğim bir gün seçerim. Günüm, film izleyerek ve uykuya girene kadar rahatlayarak bitiyor.

Çok tuhaf gelebilir, ama bulaşıkları yıkamayı severim :) sinirlenip bir şeyler hakkında endişelenirsem sakinleşip sakinleşmemde yardımcı olur. Zemini yıkamak da hoşuma gitti, çünkü genelde bu ev işi sırasında dans ediyorum ve bu oldukça eğlenceli bir hal alıyor ve bana sevinç katıyor. Çocukluğumdan beri yemek pişirmeyi sevdiğimi eklemek istiyorum. Bir sürü aile reçeteleri biliyorum ve iç gıdaları yemem ve aldatmamak ya da yarı hazır yiyecekler yememe önemlidir. Kadın evde rahatlık yaratmalı ve sevdiği yemekleri pişirebileceği lezzetli yemeklerle bozmalıdır.)

Ailem hayatımdaki en büyük mutluluk. Ailem, kardeşim ve büyükanne - büyük bir ailem var diyebilirim. Hepimiz çok yakınız, hayatım onlarsız hayal bile edemiyorum. Genellikle ben ve ağabeyim anne babamızı ziyaret ederler, çocukluğumuzda yaptıkları her şey için minnettarız ve bizim için en iyi ebeveyn olduğunuz için onlara minnettarız. İkimizde de sevgi ve saygı içinde büyüdük ve anne-babamız yaşam problemleri ve geçtikleri zamana rağmen aşık olabilecek en sevilen iki insanın en iyi örneğidir. Umarım kocam ailemin bir parçası olur, çünkü beni mutlu eder.