Harika
(Mecidiyeköy)
 Kendi evi var.
Yaş
:20
Boy
:1.78 cm
Kilo
:48 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Kumral
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Mecidiyeköy Escort Harika


Tüm erkeklere selam, adım Harika.İstanbul Mecidiyeköy semtinde oturuyorum.20 yaşında, 1.78 cm boyunda ve 48 kiloyum.Fotoğraflarımdan da görüldüğü gibi kıvrak vücuta ve pürüzsüz bir tene sahibim.Misafirlerimi dairemde ağırlıyorum evim son derece hijyen kurallarına uyan kendi özel dairemdir. Kesinlikle sadece evimde görüşüyorum.Görüşmelerimde hijyeni çok önemsiyorum ve gelecek beylerin titiz olmasını istiyorum.Anal ilişki yaşamıyorum.İlişkimizde Cim/Cif yapmıyorum.

Şimdi, neredeyse boş zamanlarımın tümünü okudum. Genel olarak, her şey haftanın gününe ve ruh haline bağlıdır. Bazen televizyonu tüm boş zamanlarımı izleyebilir ve rahatlayabilirim. Bazen gün çok şiddetli ve aktif geçer. Spor ve spor salonuna gidiyorum. Parkta yürümeyi, sinemaya gitmek, bowling, paten kayketi, kaykay - birkaç kelimeyle - harcamayı aktif yapıyorum :).

Kendim hakkında ne anlatabilirim ki ... beni daha iyi tanımak daha iyi olur ve o zaman kendi görüşüne sahip olursun, kendimi övmekten hoşlanmam.

Bir kariyer yapmak, hayatımdaki yerimi bulmak istiyorum. Kendimi gerçekten istediğim gibi hissetmek için uğraşmak istiyorum. Ayrıca aziz hayalim ve aynı zamanda en azından bir kişi için en azından bir kişiye faydalı olacak bazı projeler üretmek arzusudur. Ve ayrıca, ilişkiler kurmak ve her zaman geri dönmek istediğiniz yerde bir aile ocağı inşa etmek istiyorum. Kendi gelenekleri, aile yemekleri, sıcak atmosferi ve emin çocukları güldüren aile!

Sabahın erken saatlerinde uyanırım, lezzetli koyu kahve içip üniversiteye gidiyorum. Orada günlerimin büyük bir bölümünü geçiriyorum ve sonra eve gidiyorum. Üniversiteden sonra, formda kalabilmek için spor salonuna veya spor salonuna gidiyorum. Daha sonra tüm öğrenciler gibi ödevlerimi (günün en sıkıcı parçası) yaparım ve bundan sonra rahatlayabilirim: Arkadaşlarınızla görüşebilir, yemek pişirebilir veya sadece yatağımda kalabilirim. Hafta sonlarında ev işlerimi yapıyorum, yemek için alışveriş yapıyorum, ailemle, arkadaşlarımla buluşuyorum. Seyahat etmek gibi yeni yerler keşfetmek isterim.

Şimdi bir pansiyonda yaşıyorum, orada yaşamaya karar verdim çünkü kişisel alanıma ihtiyacım var. Ben ailemle yaşayacak küçük bir kız değilim. Yani ev hakkında her şeyi yaparım. Annem her şeyi bana öğretti ve ben iyi bir ev hanımıyım :).

Ailem büyük değil, ama en sevilen ve dostça, benim için çok önemli. Ailemdeki tek çocuk benim. Ayrıca bir kedimiz var ve neredeyse 16 yıldır bizimle yaşıyor. Tatil günlerinde veya hafta sonlarında ailem ve ben her zaman büyükbabamıza gidiyoruz, aile akşam yemeği için birlikte vakit geçirmeyi ve çok eğlenmeyi seviyoruz :). Benim için kız kardeşim gibi ikinci bir kuzenim var. Çok ortak noktamız var ve o benim için sevgili ve yakın kişidir.