Nergis
(Kadıköy)
Yaş
:21
Boy
:1.62 cm
Kilo
:51 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Kadıköy Escort Nergis


Merhabalar İstanbul'un elit saygın beyleri sizlere kendimden bahsetmek istiyorum adım Nergis.İstanbul Kadıköy semtinde oturuyorum.21 yaşında, 1.62 cm boyunda ve 51 kiloyum.Fotoğraflarımdan da görüldüğü gibi kıvrak vücuta ve pürüzsüz bir tene sahibim.Sizleri kırmak istemesemde malesef kendi yerim dışında görüşmüyorum.Görüşmelerimde hijyeni çok önemsiyorum ve gelecek beylerin titiz olmasını istiyorum.Anal asla yapmıyorum.Cim/Cif sevmiyorum ve yapmıyorum.

Ben çok yaratıcı biriyim. Meslek gereği bir tasarımcıyım. Boş zamanım olduğunda, film izlemek, sergiler ve tiyatrolara gitmek, doğada olmak ve müzik dinlemekten hoşlanıyorum. Yaratıcı ve eğlenceli şeyler yapmaktan hoşlanırım. Ayrıca spor yapmayı çok severim. Ve yemek pişirmeyi severim ;-) Bir adamın yüreğine giden yolun karnıyla yattığını söylüyorlar Lolum Eğer bulaşıkları denersen hemen bana aşık olucak ;-)

Ben tür, hoşsohbet, açık ve samimi biriyim. Ben çok yaratıcı ve insanlar eğlenceli olduğumu söylüyor :-) Ben çok fazla talep etmiyorum ve insanlara olduğu gibi onları değiştirmeye çalışmadan olduklarını kabul ediyorum. Kartopu oynamak veya nehirde yüzmek gibi basit şeylerden zevk alıyorum :-) Benimle yüzecek misin? ;-)

Amacım adamımı karşılamak ve mutlu bir aile oluşturmaktır. Başka? Gerisi çok fazla değil. Bir kişinin güçlü geçmişi varsa, sizi ilgilendiren ve sizi her şeyi seven bir aile ikincil görünür :-)

Güne erken başlıyorum. 6'da kalkmam gerekiyor çünkü çalışma günüm 8'de başlıyor. Çalışmalarım saat 6'da bitiyor ve spor salonuna gidiyorum. Akşam yemek pişiririm, yemek yiyorum, film izliyor, yatıyorum ve beni arayan gelecekteki adamım hakkında tatlı rüyalar izliyorum :-)

İş yerinden rahat, temiz ve düzenli bir eve geri dönmeyi severim. Karışıklık hoşuma gitmiyor ve işleri her zaman yerine koydum. Ben çok yemek severim. Farklı turpları pişirmeyi seviyorum ve fırında çok fazla et pişirmeyi de seviyorum.

Dost ve sevecen bir ailede büyüdüm. Annem ve babam beni çok iyi eğitti. Daha büyük bir zahmetim var. Benden 5 yaş daha yaşlı. O benim koruyucum ve en iyi arkadaşım. Biz çok yakınız ve tüm sırları birbirleriyle paylaşıyoruz.