Melis
(Ataşehir)
Yaş
:22
Boy
:1.70 cm
Kilo
:56 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Ataşehir Escort Melis


Beyler merhaba, hepinize kucak dolusu sevgiler ismim Melis.İstanbul Ataşehir semtinde oturuyorum.22 yaşında, 1.70 cm boyunda ve 56 kiloyum.Fotoğraflarımdan da görüldüğü gibi kıvrak vücuta ve pürüzsüz bir tene sahibim.Dairem dışındaki tekliflere kapalıyım.Görüşmelerimde hijyeni çok önemsiyorum ve gelecek beylerin titiz olmasını istiyorum.Anal asla yapmıyorum.Cim/Cif kesinlikle yasak.

Zevk için ek işim hobim. :) Ben makas sanatı çiftinin yaratıcı ustasıyım. Yeni tarzı ya da küçük ancak hoş değişiklikleri olan bir kişiye verdiğim olumlu duygulardan sevinç ve mutluluk getirmekten sevinç duyarım. Herşeyimin bana ve sevgili insanlara yakın olmasını seviyorum. Bu dünyayı güzellik olmadan hayal edemiyorum. Boş zamanlarımda kendimi asla unutmam. Ben bir kadınım ve bütün gün ve gece boyunca çiçek açmam lazım. İçimde üzerinde çalıştığım güzel taraflarla kaderimi her zaman karşılamaya hazırım. Hayvanları seviyorum ve bu yüzden üç kedimle bir köpeğimi en iyi şekilde gözlemeyi unutmam.

İnsanların hayatlarında en çok ihtiyaç duyduğu ve en çok arzu ettikleri o eşsiz hissi bulmak istiyorum. Aşk, beni bul, lütfen ben!

Asıl amaç, kendimi benim tek oğlumun yanında bulup harika bir eş ve dikkatli sevgi dolu anne olmaktır. Kendi yuvamı yaratmak isterim ve nerede olduğumu önemsemiyorum. Kalbim her zaman kalıcı sevgiye heveslidir, asla gitmesine izin vermezdim.

İtiraf etmeliyim ki, derinden ve uzun süre uyumaktan hoşlanıyorum. Sonra kendimi yeni ve yeni bir gün için hazır hissediyorum. Bunu yapabildiğim için çok mutluyum ve benim günüm daima en iyisini başlatıyor. Beni kötü bir ruh halinde karşılamak çok nadiren bir şey. Her gününü en sevdiğim gibi geçiriyorum. Yaşam kısa ve onu renkli ve parlak yapmamız gerekiyor. Elbette engeller olan günler olabilir. Kendimi el ele alıyorum ve yine gülümsemek için onunla başa çıkıyorum.

Aslında evimle ilgilenmek isterim ama ailemle yaşıyorum ve iki bayan bir mutfağında hayatta kalamıyor :) Annem bir şey yapmama asla izin vermedi. Temizleme, yıkama vb. Konusunda özen göstermek için herhangi bir problemim yok. Her türlü ev işi yapmaktan hoşlanıyorum ... ama annenin Kraliçe olduğu ebeveyn evinde değil. Ev tatlı ev olmalıdır ... Ben çok istiyorum!

Sevecen bir ailem var. Tek değilim, bir kardeşim var. Evli ve harika bir kızı var. Zaman zaman birlikte aile akşam yemeği için toplanırız. Sanırım bu hafta başında harika gelenek veya spontan bir gelenek. Hiçbir şey aile sıcaklığını değiştiremeyecek, değil mi? :)