Fulya
(Ataşehir)
Yaş
:22
Boy
:1.76 cm
Kilo
:57 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Ataşehir Escort Fulya


Merhaba ben sizi sevkten çıldırtıcak olan Fulya.İstanbul Ataşehir bölgesinde ikamet ediyorum.22 yaşında, 1.76 cm boyunda ve 57 kiloyum.Tabi bu fiziğimi de düzenli spor yapmaya borçluyum.Sadece kendi yerimde görüşüyorum lütfen teklif etmeyin.Hijyene ve insan sağlığına fazlası ile önem veriyorumTers ilişki yapmıyorum.Cim/Cif taleblerinizi geri çeviriyorum yapmıyorum.

Boş zamanım faydalarla harcamaya çalışıyorum. Aktif bir yaşam tarzı tercih ediyorum, bu yüzden spor yapmaya gideceğim. Bedenimi iyi durumda tutmayı severim. Haftada birkaç kez egzersiz yapıyorum. Ayrıca farklı kitapları okumayı severim. Ancak sevdiğim en sevimli şey psikolojik temalardır. Ben de pişirmeyi severim. Oğlum için yemek pişirmeyi severim. Farklı mutfakları severim. Aktif bir insan olduğumdan boş zamanımı en yakın arkadaşlarımla geçirmekten hoşlanırım. Dışarıda vakit geçirmeyi tercih ediyoruz.

Ben neşeli biriyim. Ben iyi bir espri anlayışı olan iyimser bir kadınım.

Hayatımdaki ana hedef, kendi ailenin refahı. Ailemde her üye birbirine saygı göstermeli ve desteklemelidir. Mutlu ve güçlü bir aile yaratmak istiyorum. Ayrıca kariyerimde başarılı olmak istiyorum.

Benim gün sabah egzersizleri ile başlar. Sonra kendim ve oğlum için kahvaltı hazırlıyorum. Kahvaltıdan sonra oğlu üniversiteye gider ve çalışmalarıma devam ederim. Neredeyse 9 yıldır konuşma terapisti olarak çalışıyorum. Ben çocukları severim. Beni anladıklarında ve onlara öğrettiklerimde mutlu oluyorum. İşten sonra spor salonuna gidiyorum ya da yakın arkadaşlarımla bir araya gelebilirim. Akşam vakitlerini ailemle geçiriyorum. Yatmadan önce bir kitap okumuş veya televizyon seyrettim.

Evim rahat olduğunda hoşlanıyorum. Evdeyken temizlerim. Evimi düzenli ve temiz tutmak için her şeyi yaparım. Ayrıca pişirmeyi severim. Farklı mutfaklardan hoşlanıyorum. İki evcil hayvanım var, onlar benim pisi Lola ve bir köpeğim Tosya.

Bakıcı bir ailede sevgili bir kız olarak büyüdüm. Çocukluğumu evde çok fazla ev eşliğinde özel bir evde geçiriyorum. Birlikte kutladığımız bütün tatiller. Ail her zaman beraberdir. Sevdikleri ve birbirlerine saygı duydukları için ailelerin değerleri benim için ilk sırada yer alıyor. Annemle en yakın ilişkim var. O benim en iyi arkadaşım. Ayrıca bir oğlum var. Adı Ivan. Onu çok seviyorum. O çok aktif bir çocuk. Spor ile ilgileniyor ve okumayı sever.