Bilge
(Kadıköy)
Yaş
:23
Boy
:1.76 cm
Kilo
:56 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Kadıköy Escort Bilge


Merhabalar İstanbul'un elit saygın beyleri sizlere kendimden bahsetmek istiyorum adım Bilge.İstanbul Kadıköy semtinde görüşme yapmaktayım.23 yaşında, 1.76 cm boyunda ve 56 kiloyum.Fotoğraflarımdan da görüldüğü gibi kıvrak vücuta ve pürüzsüz bir tene sahibim.Sizleri kırmak istemesemde malesef kendi yerim dışında görüşmüyorum.Görüşmelerimde hijyeni çok önemsiyorum ve gelecek beylerin titiz olmasını istiyorum.Anal asla yapmıyorum.Cim/Cif sevmiyorum ve yapmıyorum.

Serbest zamanımı farklı şekillerde geçirmekten hoşlanıyorum. Örneğin hafta sonu olup hafta içi yoğun vakit geçirdiğimde evde kalabilir, kahve veya çay (yeşil çay tercih ederim), kanepede rahat bir yerden oturabilir, Dan Brown veya Ernest Hemingway'in en sevdiğim kitaplarından birini seçip harcayabilirim Bir kitap okuyarak birkaç saat. Sonra parka yürüyerek gidebilir, yalnız ya da genç kız kardeşimle ya da arkadaşlarımla temiz havanın keyfini çıkarabilirim. Ancak aynı zamanda aktif olabilir, tenis oynarım veya dağlara ya da paten tırmanabilirim. Her şey hava durumuna ve dış hava şartlarına bağlı!

Sevebileceğim büyük bir kalbe ve sevincini takdir edecek olan adamla bütün sevgimi paylaşma arzusu var! Ben nazik ve sevecen bir kızım. Hayatımda çok azına ihtiyacım var, ancak arzularım açıktır ve neye ihtiyacım olduğunu ve neye ihtiyacım olmadığını biliyorum.

Serbest zamanımı farklı şekillerde geçirmekten hoşlanıyorum. Örneğin hafta sonu olup hafta içi yoğun vakit geçirdiğimde evde kalabilir, kahve veya çay (yeşil çay tercih ederim), kanepede rahat bir yerden oturabilir, Dan Brown veya Ernest Hemingway'in en sevdiğim kitaplarından birini seçip harcayabilirim Bir kitap okuyarak birkaç saat. Sonra parka yürüyerek gidebilir, yalnız ya da genç kız kardeşimle ya da arkadaşlarımla temiz havanın keyfini çıkarabilirim. Ancak aynı zamanda aktif olabilir, tenis oynarım veya dağlara ya da paten tırmanabilirim. Her şey hava durumuna ve hava şartlarına bağlı!

Ben iddialı bir kızım ve hayatımda belirli hedeflerim var. Öncelikle mutlu bir eş ve anne olmak isterim. Ailenin rahat ve mutlu hissedeceği ev gibi bir atmosfer yaratmak için, Ukrayna kadınının tüm sevgisini ve özenini seçtiği adam için önemlidir! İkinci olarak, iyi bir tıp doktoru, profesyonel çocuk doktoru ve çocuklara yardım etmek istiyorum.

Hâlâ tıp üniversitesinin bir öğrencisiyim. Sabah erkenden başlayacağım. Sabahın 6'sında uyanıp duş alıyorum, ailem ve ben de kahvaltı hazırlayıp kıyafet alıyorum. Sonra üniversiteye hazırım ve ayrılırım. Orada çok yürüdüğüm için üniversitemize çok yakın yaşıyorum. Yaklaşık 10 dakika sürüyor. Evime geri döndüğümde, akşam 5-6 civarında, akşam yemeğim var ve bazı ödevler yapıyorum. Daha sonra spor salonuna gidebilir, arkadaşlarımı görebilir veya ailemle vakit geçirebilirim!

Ev hakkında çok şey yapmaktan hoşlanıyordum. Bazı insanlar eve rutin diyorlar, ancak bana göre olumlu bir anlamı var :) En iyisi, pişirmeyi seviyorum, çoğunlukla pişirme. Çilek köpüğü ve borshch (Ukrayna kırmızı çorbası) ile krep aldım. Eminim bir gün denesen emrini alırsın;) Bu onun adamı asla aç olmayacağı gerçeğidir; ayrıca ailede planları temizlerim ve ilgilenirim. Farklı minik bitkilerden hoşlanırım, en sevdiğim orkidedir. Yaşlı bir büyükanne yalnız yaşıyor, bu yüzden haftada bir kez evden ona yardım etmeye gidiyorum.

Mutlu bir evlilik geçiren ailelerimle yaşıyorum. Benden on dört yaş küçük olan küçük kardeşim var! Büyük bir yaş farkına rağmen, beraber vakit geçirmek, bir yürüyüş yapmak veya sinemaya gitmek ya da bizden uzak olmayan yaşlı büyücümüzü ziyaret etmekten hoşlanıyoruz. "Bir kadının gününü" dediğimiz gibi geçirmek istiyoruz. Çoğu zaman, ebeveynler akrabalarını ya da arkadaşlarını ziyaret ettiği zaman, evde kalıp, manikür yapıyor, saç stilini yapıyor, benlik kuruyor ve benlik yapıyor haha ​​:) Çok sevgi dolu ve aileyi anlayışı var, boş zamanlarını birlikte seyahat etmekten hoşlanıyor.