Ebru
(Mecidiyeköy)
Yaş
:21
Boy
:1.65 cm
Kilo
:52 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Mecidiyeköy Escort Ebru


Ben Ebru bir daha bu ismi unutamayacaksınız.İstanbul Mecidiyeköy bölgesinde ikamet ediyorum.21 yaşında, 1.65 cm boyunda ve 52 kiloyum.Tabi bu fiziğimi de düzenli spor yapmaya borçluyum.Sadece kendi yerimde görüşüyorum lütfen teklif etmeyin.Hijyene ve insan sağlığına fazlası ile önem veriyorumAnal ilişki isteklerinize tamamen kapalıyım.Cim/Cif ten hoşlanmıyorum ve yapmıyorum.

Ben doğayı çok seviyorum! Bizi çevreleyen en güzel şey bu. İnsanları birbirine bağlayan şey bu, çünkü kim olursa olsun, fırtınadan veya çiçeğin güzelliğinden güneşli günler için teşekkür ediyorsun. Dağlara gitmek ya da sahilde döşemekten hoşlanırım. Ben hayatımda aktif olmayı severim, bu yüzden hiçbir şey yapmam benim fincan çayım değil. Biraz bedava dakikam olduğunda, ilginç bir şeyle doldurmaya, en azından bir kitap okumaya veya bakımımı sevgili insanlara göstermeye çalışıyorum.

Ben gerçek duygulara inanan bir tutkulu ve sadık kadınım. Kalbim aşk için açıktır, bana aşk vermek ve benimkini alacak birine ihtiyacım var :)

Gelecekteki amacımın evlenmek ve sevgili bir kocasıyla ve çocuklarıyla mutlu bir ailem olması şaşırtıcı değil. Ben gerçek bir kadınım, bu yüzden parlak bir kariyer hayal etmiyorum. Hayatımda basit kadının mutluluğu, huzuru ve uyumu ve tabii ki güçlü ve nefes kesici sevgi hayal ediyorum. :)

Her gün çalışmaya başlarım. İş yaptıktan sonra oğlumla ilgilenirim. Ödev yapmak için ona yardım ediyorum. O okulda çok iyi bir öğrenci. Ve elbette ev hakkında başka şeyler de yapıyorum.

Her şeyden çok yemek pişirmeyi severim. Bana büyük bir zevk getiriyor ve bunun benim hobim olduğunu söyleyebilirim. Suşi yapmayı öğrendim bile. :) Ayrıca bazı egzotik yemekleri pişirmeyi de öğrenmek isterim. Pişirme dışında ben de çamaşır yıkama, temizlik, ütü yapma vb. Benim için zor değil, ama oğlum sık sık bana yardım ediyor.

Annem ve babam tarafından Ivano-Frankivsk yakınlarındaki küçük bir kasabada büyüdüm. Büyükannem de bana bakmakta büyük bir rol oynamıştır ve onun için ona minnettarım. Ailem, koşulsuz sevgiye ve güçlü aileye büyük bir örnektir bana ve kız kardeşime. Gelecekteki aileminkiler kadar güçlü olmasını istiyorum.