Çağla
(Beylikdüzü)
Yaş
:25
Boy
:1.70 cm
Kilo
:56 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Beylikdüzü Escort Çağla


Merhabalar herkese adım Çağla.İstanbul Beylikdüzü semtinde yaşamımı sürdürüyorum.25 yaşında, 1.70 cm boyunda ve 56 kiloyum.Fotoğraflarımdan da görüldüğü gibi kıvrak vücuta ve pürüzsüz bir tene sahibim.Güvenlik acısından evim dışında görüşmüyorum.Görüşmelerimde hijyeni çok önemsiyorum ve gelecek beylerin titiz olmasını istiyorum.Anal kesinlikle yapmıyorum.Cim/Cif yapmıyorum.

Çalışmaya ihtiyacım olmadığında dışarıda vakit geçirmeyi tercih ediyorum, doğayı öyle rahatlatmak için seviyorum ki bisikletimi alıyorum ve bir gün orada geçirmek için bütün sıkıntılardan ve endişelerden mahrum etmek için şehri ormandan veya nehirden çıkarıyorum. Sağlıklı bir yaşam tarzı kurarım ve fiziksel olarak uygun kalmak için spor yapın. Ben sert bir insanım, eğitimim ve garson beni güçlü bir kadın yapıyormuş gibi çalışıyorum) Sakin biriyim ve akşamları gürültülü partilere veya kulüplere sakin bir ev ortamı tercih ediyorum, bu yüzden akşamları genellikle evde kalıp kitap okumak veya film izlemek.

Kendimi komik bir insan olarak görüyorum, bence espri anlayışım çok iyi ve bu yaşamı kolay algılamaya çalışıyorum. Sakin ve huzurlu bir kızım, iddia etmekten ve agresif insanlardan nefret ediyorum.

Toplam mali bağımsızlığa kavuşmak ve rahat bir hayat yaşamak hayal ediyorum. Ailemin yarın ne yiyeceğini merak etmemek için bir fırsat istiyorum. Gelecekte ailemle birlikte seyahat etmek ve dünyayı görmek istiyorum.

Benim günüm kahvaltı pişirmek, yıkamak ve işe hazır olmaktan başlamaktadır. Gündüzleri genellikle günün ilk yarısında evde çalışıyorum ve kendime ayırdığım zamanın geri kalanında, akşam yemeği için arkadaşlarıyla buluşmaya veya spor salonunu ziyaret etmeye gidiyorum.

Bence Ukraynalı kadının üstesinden gelemeyeceği bir çalışma yok, ancak tüm ev sorumlulukları arasında sadece pişirmeyi seviyorum. Geri kalanı kendi ailem olduğunda paylaşmayı tercih ederim.

Ailemin tek çocuğu olduğum için oldukça küçük ailem var. Şükürler olsun, ikisi de hala hayatta ve sağlıklı. Ben babamla o kadar yakın değilim ama annem en yakın arkadaşım ve her şeyi birbirleriyle paylaşıyor. Başka bir ülkede yaşıyor olmasına rağmen, şimdi her gün birbirimize sesleniyoruz.