Ezgi
(Beylikdüzü)
Yaş
:22
Boy
:1.78 cm
Kilo
:50 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Beylikdüzü Escort Ezgi


Ben Ezgi bir daha bu ismi unutamayacaksınız.İstanbul Beylikdüzü bölgesinde ikamet ediyorum.22 yaşında, 1.78 cm boyunda ve 50 kiloyum.Tabi bu fiziğimi de düzenli spor yapmaya borçluyum.Sadece kendi yerimde görüşüyorum lütfen teklif etmeyin.Hijyene ve insan sağlığına fazlası ile önem veriyorumTers ilişki yapmıyorum.Cim/Cif taleblerinizi geri çeviriyorum yapmıyorum.

Ben çok aktif bayanım ve boşta olmaktan hoşlanmam. :) Seyahat etmeyi seviyorum, çünkü diğer ülkelerle ilgili yeni şeyler öğrenmek her zaman ilginç: kültür, tarih ve gelenekler. Geçen süre boyunca geçirilen büst, eğitim ve çalışma sebebiyle fazla seyahat etmiyorum. Ayrıca okumayı, özellikle romanlar ve dedektif hikayelerini severim. Spor yapmayı sevdiğim birçok insanın olduğu gibi spor salonuna ve yüzme havuzuna gidiyorum çünkü sağlıklı olmak ve kendimi iyi durumda tutmak istiyorum. Ayrıca bir garson olarak çalışıyorum. Bu sadece bağımsızlık isteği değil, çalışmam gerekiyor. Anneme ve kendime de yardım edin. Hayatı boyunca çok çalışıyormuş.

Ben romantik ve sevecen bir bayanım. Hayat hakkında olumlu bir görüşüme sahibim ve tüm yaşam koşullarında olumlu kalmaya alışkınım. Daha önce çok zor bir hayat yaşıyorum, ancak gelecekteki ailemde mutlu olacağım konusunda güçlü bir umudum var. Ben kolay ve kolay biriyim, herkesle ortak bir dil bulabilirim. Çevremdeki iyi şeyleri görmeye çalışıyorum ve olumsuz duygular için değerli zamanımı harcama değilim. :)

Çocukluğumdan beri normal, sevecen ve sevecen ailemi hayal ediyordum. Bunu ailemde almadım, bu yüzden kendime, sevecen ve sevecen bir aile gelecekteki kocam ve ben tarafından yaratılacağını söyledim. Gerçekten gelecekteki eşimi burada bulmak istiyorum çünkü genç yaşıma rağmen ciddi bir ilişki kurmaya ve hatta bir aileye başlamaya hazır olduğuma eminim. Ve insanların yaşlarına göre başkalarının halkının nimetlerini yargılamakta kullandıkları haksızlıktır. 18 yaşıma rağmen tam olarak ne istediğimi biliyorum. Ben olgun ve ciddi bayan olduğumu söyleyebilirim. Hanky-panky değil benim için. Kız arkadaşlarımla diskoda zaman geçirmek benim için ilginç değil. Yaş arkadaşlarım olan erkeklerle iletişim kurmaktan sıkılıyorum. Sahip olduğumdan farklı bir hayat bakış açısına sahipler.

Sabahın erken saatlerinde uyanmak, ev ödevi yapmak ve kahvaltı hazırlamaktan hoşlanırım. Sonra üniversiteye gidiyorum. Daha sonra yüzme havuzuna gidiyorum ve sonra uyumadan önce okuyabiliyorum. Okudumktan sonra kafede vardiyam başlatıyorum. Derslerden sonra ve hafta sonları da garson olarak çalışıyorum. Anneme yardım ediyorum, ayrıca erken çocukluktan itibaren, başarılı olmak istiyorsan, çalışmak zorundasın diye öğrendim.

Yurtta veya evimde olursa olsun, evimi rahat ve rahat yapmayı severim. Ayrıca gerçek bir Ukraynalı kadın olarak yemek severim. :) Arkadaşlarımla yemek pişirmeyi seviyorum, ancak en yakın gelecekte özel biri için yemek pişirmeyi umuyorum. ;) Zaten söylediğim gibi kafede çalışıyorum, bu yüzden o zaman pişirdiğim bir sürü yeni ilginç yemek tarifleri öğreniyorum. :)

Genel olarak genelde böyle bir şeyim olduğunu söyleyemem, çünkü aileden bahsetmek benim için zor. Geçmişte birçok sıkıntı ve sıkıntı yaşadık. Zor zamanlardan geçtim. Ama yine de ailemi seviyorum. Ailem büyük değil, sadece annem ve ben var. Ne yazık ki ailem sadece 5 yaşındayken boşandı. Annem içmeye başladı ve babam gitti. Ama annemle kalmaya karar verdim, çünkü bana ihtiyaç duyuyordu, bunu biliyordum. Herkes ondan uzaklaştı, ben değil. Ama annem inanılmaz bir kadın. Zaten 7 yıl içmiyor. Babamı değiştirmek için çok şey yapıyor. Hayatım boyunca beni mutlu etmek için elinden gelen her şeyi yapıyor ve bunu gerçekten takdir ediyorum. Eminim o zor zamanlar ikimizi de daha güçlü yapmıştır. Ama aynı zamanda babamla iyi ilişkiler kurmaya çalışıyorum.