Azra
(Kadıköy)
Yaş
:28
Boy
:1.75 cm
Kilo
:49 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Kadıköy Escort Azra


Merhaba ben Azra sizi zevkten çıkdırtıcam.İstanbul Kadıköy bölgesinde ikamet ediyorum.28 yaşında, 1.75 cm boyunda ve 49 kiloyum.Tabi bu fiziğimi de düzenli spor yapmaya borçluyum.Evim dışında başka yerde randevulaşmıyorum.Hijyene ve insan sağlığına fazlası ile önem veriyorumAnal isteklerinizi geri çeviriyorum anal yapmıyorum.Cim/Cif taleblerinizi geri çeviriyorum yapmıyorum.

Ben dışardan biriyim, açık havada, doğada, plajlarda, denizde, dağlarda ve seyahatlerde severim. Dışarda yemekten, sinemadan, parkta yürümekten ve oğlumla oynamaktan hoşlanırım. Hayatın geri kalanını iş için almışımın farkındayım ancak oğlum her zaman çocuk olamaz, bu yüzden onunla mümkün olduğunca çok zaman harcama deniyorum. Ben çok aile odaklı biriyim ve ailem her zaman benim için öncelikli numara olacaktır.

Ben çok aktif ve güçlü iradeli biriyim, aynı eşi kendim arıyorum, çünkü ortak hedeflerin ve yaşam vizyonunun evlilik için önemli olduğuna inanıyorum. Ailemin refahı konusunda çok dikkatli ve koruyucu biriyim. Bu yüzden sevgili insanların sağlığı ve mutluluğu benim için en önemli şeydir. Arabalara tutkum var, kendim bir şoförüm ve çok keyif alıyorum. Ben riskli ve meraklı, aşırı maceraları seviyorum. Açık, pozitif ve yaramaz bir karaktere sahibim. İnsanlar pervasız ve sıcak olduğumu söylüyorlar)

Ben tam bir aileye tekrar sahip olmak istiyorum. Kıskançlık, açgözlülük ve bencillik olmaksızın gerçek aşka inanırım, tekrar aşık olmak ve sevgili kişimle bir kızı olmak istiyorum. Rahat bir yaşama ve tüm dünyaya ailemle birlikte seyahat etmek, fiziksel ve ruhsal gelişim sağlamak ve birlikte yaşamın tadını çıkarmak istiyorum.

Günlük hayatım işten ve çocuğumun yükselmesinden ibarettir. Kendi işimi yapıyorum, bu yüzden erken kalkarım, işe hazır olurum, oğlum okula hazırlanır, kahvaltı hazırlar ve ayrılır. Akşam evde çocuğumu eve götürüp evde çalışıyorum, akşam yemeği hazırlayıp oynamak, oğlumla çizgi film izlemek ve yatmak.

Yemek yapmayı ve bitki yetiştirmeyi severim. Bir gün kendi bahçem olsun isterim, çiçekler dolacak. Evde hep bir sürü çiçek var ve onlara iyi bakmak isterim. Temizlik benim favorim değil ama en önemlisi tozdan nefret ederim)

Ben basit bir küçük ailede büyüdüm. Tek çocuğum bende bir kardeşim yoktu. Babam 2 yıl önce vefat etti. Şimdi tüm aileler annem ve oğlum. Annem en iyi arkadaşım ve danışmanım ve hayatta tek umudunu ve desteğini yaşıyorum. Oğlum benim için tüm dünyadaki en önemli kişidir ve o benim hayatımın anlamındandır. O çok akıllı, aktif bir çocuk. Oyun oynamayı, çizmeyi ve hediye almayı sever)