İdil
(Kadıköy)
Yaş
:26
Boy
:1.62 cm
Kilo
:57 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Kadıköy Escort İdil


Ateşli beylere selamlar adım İdil.İstanbul Kadıköy semtinde görüşme yapmaktayım.26 yaşında, 1.62 cm boyunda ve 57 kiloyum.Tabi bu fiziğimi de düzenli spor yapmaya borçluyum.Bu şehirde ne olacağı belli olmadığı için sadece dairemde görüşüyorum.Hijyene ve insan sağlığına fazlası ile önem veriyorumAnal ilişki teklif etmeyin asla yapmıyorum.Cim/Cif malesef yapmıyorum.

Ben tek bir anneyim ve artık boş zamanım yok. Bununla birlikte, elimde böyle olduğunda, macera edebiyatını okumayı severim. Böyle bir ihtimalim varsa bütün gece okuyabilirim. Ayrıca Yoga çalışıyorum. Çok beğendim ve rahatlamamda ve hayatımdaki tüm sorunları unutmamda bana yardımcı oluyor. :) Bazen çapraz dikiş yapmak hoşuma gidiyor. Zaten oturma odasında güzel resimler hazırladım. :) Çok seyahat etmeyi seviyorum! Bu benim en büyük tutkum. Artık seyahat etme imkânım yok çünkü oğlum seyahat etmek için çok küçük ve bunu çok özlüyorum.

Ben neşeli biriyim ve bazen de duygusal olabilir. Ancak bence bu beni özel yapan özelliktir. :) Hayatımda maceraları severim. Bence bu hayatımı daha ilginç kılıyor. :) Ben çok olumluyum ve her zaman parlak tarafa bakıyorum.

Tabii ki geleceğim için bir sürü hayallerim ve beklentilerim var. bu yüzden bu ajansa katıldım. Sevgimi ve hayat arkadaşımla burada buluşmak istiyorum. Beni sevecek ve çocuğumu kabul edecek olan adam. Bununla birlikte, en yakın amacımız işe geri dönmek ve tekrar bağımsız olmaktır. Evde oturmayı sevmiyorum. :) Kendimi tam hissetmek için çalışmam gerekiyor. Umarım ne demek istediğimi anlıyorsundur. :)

Günün büyük bir kısmını oğlumla ilgilenmeye özen gösteriyorum. Her sabah sabah koşu yapmaktan başlayıp diğer yerli yeteneklerime başlıyorum. Gündüz genellikle oğlumla yürüyüşe çıkıyorum. Dışarıda zaman geçirmekten hoşlanıyor. Bir evde yatarız ve oynayabileceği güzel bir avluya sahibiz. Genellikle gün boyunca yapacak çok işim var, ancak akşamları kendim için biraz zaman ayırmaya çalışıyorum: Yoga yapmak ya da bir kitap okumak. Ayrıca herkes uyurken kalmayı ve kendi kendime sessiz zaman geçirmeyi severim. :) Kendimle uyum içinde olmak benim için çok önemlidir.

Her şeyi evin yanında yapıyorum. Ben pişiririm ve temizlerim ve silerim. Sanırım iyi hostesim, en azından ben olmaya çalışıyorum. ;) Yemekten çok seviyorum ama çoğunlukla kendim için sağlıklı yemekler pişiriyorum. Ancak ailem için düzenli yemek pişirmeyi de seviyorum. Dekorasyona çok bayılırım ve zaman zaman mekanı yenilemekten hoşlanırım. Ayrıca evin yakınında bir bahçe var ve orada çok iş var. Bilirsiniz, evde yaşarken ve yanında yaşarken bazı şeyler olur.

Anne ve babalarla birlikte bir köyde doğdum ve 5 yaşına geldiğimde şehre taşındım. Ailem çok samimi ve eğlenceli. :) birlikte eğlenmeyi severiz. :) Ailemde sadakat ve samimiyete değer veriyorum. Her şeyde birbirimize güveniyoruz ve sahip olduğum aileye sahip olduğum için çok şanslı olduğumuzu düşünüyorum. Annem ve babam boşandılar ve ikinci kez evlenmişler, ancak bununla tamamen iyiyim. Babam ve ailesini çok sık ziyaret ediyorum ve dostça ilişkiler kuruyoruz. Ayrıca bir kız kardeşim var. Onunla ve kuzenimle en yakın ilişkilerim var. Biliyor musun, ebeveynlere söyleyemediğin şeyler var ve benim sırlarımı ablam ve kuzenime güveniyorum. Ve elbette oğlum Amir hakkında söyleyemem. O benim küçük meleğim .. :)