Fulya
(Şişli)
Yaş
:21
Boy
:1.76 cm
Kilo
:56 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Şişli Escort Fulya


Slmlar, adım Fulya.İstanbul Şişli semtinde oturuyorum.21 yaşında, 1.76 cm boyunda ve 56 kiloyum.Fotoğraflarımdan da görüldüğü gibi kıvrak vücuta ve pürüzsüz bir tene sahibim.Kesinlikle sadece evimde görüşüyorum.Görüşmelerimde hijyeni çok önemsiyorum ve gelecek beylerin titiz olmasını istiyorum.Anal sevişme yapmıyorum.İlişkimizde Cim/Cif yapmıyorum.

Boş vakit bence bu, Ruhumuz ve Zevk İçin bir zamandır ve bunu harcamak için en iyi yol, ailenizle birlikte olmaktır ... Ben çok aktif bir insanımdır. Boş vakitlerini oğlumla geçirmeyi çok seviyorum ) Hayatımı, oğlumun dikkatimden yoksun hissetmeyecek bir şekilde yönetmeye çalışıyorum ve adamımın da bunu hissetmeyeceğinden eminsin) Yaz saati içinde sevmeyi sevdiğim filmlere gitmekten hoşlanıyor. hayvanat bahçesine gidiyoruz, kış aylarında sık sık paten ringine gidiyoruz. Lego'nun büyük bir hayranı olduğu için evde kalıp hava iyi olmadığında tüm Lego koleksiyonunu kullanarak güzel arabalar ve figürler hazırlıyoruz)) Ayrıca arkadaşlarla tanışmaktan hoşlanıyor ... Hayat çok güzel kısa ve oğlum ve arkadaşlarımla her günün tadını çıkarmaya çalışıyorum.

Ben çok aktif, pozitif bir kişiyim. Benim de espri anlayışım var. Başkalarının Hayatında birtakım Mutluluklar getirmeyi severim. İnsanları mutlu etmekten hoşlanırım.

Ben ciddi, aile odaklı bir insan arıyorum. Büyük bir kalp ile ... oğlum için iyi bir baba olmak için hazır olan. İyi bir espri anlayışı ve güçlü karakteri ile ... Ben zengin bir insanı maddi olarak arıyorum değilim, Zengin İç Dünyası ve Yüksek Ahlaki Değerlere sahip bir kişiye ihtiyacım var .. Bütün hayatını paylaşmaya hazır olan kişi ve benimle ilgileniyor ve oğlumu ve beni mutlu edecek kim. Aradığını bilen kişi. Eğer böyle birisiniz gibi hissediyorsanız lütfen beni yazın.

Herkesin hayatını iyi planlamaya çalıştıklarını biliyorum. Hayatımı Planlamayı denediğimi söyleyemem .. Sadece kafamda bazı Hedeflerim var ve onlara ulaşmaya çalışıyorum. Güçlü Bir Aileye sahip olmak ve Evim'i hissetmek ve ailemin Destek, Anlayış, Sevgi ve Bakımı dolu olması diliyorum. Ana hedefim iyi bir anne ve iyi bir eş olmaktır. Benim için temel hedef, ailemin mutlu ve sağlıklı olduğunu görmektir.

Benim tipik günüm 06:00 da başlar. Uyandırdım, müzik çalıyorum ve oğlum için bir sağlıklı kahvaltı hazırladım ve benim için bir fincan kahve yaptım) Rüyamda bir gün çalar saatimden değil, bazı tatlı sabah öpücülerinden dolayı uyanacağım Bir sabah kahvaltıdan sonra Oğlumu anaokuluna hazır hale getirmek, ona kahvaltı hazırlamak ve anaokuluna götürmek. İşimden sonra işime gidip saat 17.00'e kadar orada çalışıyorum, iş bittikten sonra Melek'i anaokulundan topluyorum ve eve gidip akşam yemeğine çıkıyorum, bazı karikatürler izleyebilir, Lego veya bazı video oyunlarıyla oynayabiliriz) Benle birlikte olduğumda oğlu hep küçük bir kız gibi hissediyorum) ve her zaman eğlendik) 10: 00'da yatağa girerim) Bir gün benim tipik günümüzün başka bir şekilde bitirileceğine inanıyorum ... Güçlü bir sıcaklıkla bitirmek isterim sarılınca ve sevilmek olduğumu hissetmek için ..

Oğlum hâlâ küçük bir çocuk olduğundan evde her şeyi kendim yapıyorum. Hem erkekler hem de kadınların çalışmalarını yapmak zorundayız ... Bazen biraz zor .. ve evde iyi bir yardımcı bulmayı hayal ediyorum ama sanırım Tanrı, bize kolay olanı test ediyor ve kişiliğini güçlendiriyor. Evimi temiz tutmaktan hoşlanırım, çünkü çok aktif bir oğlum var; evde ne yapacağımı hep biliyorum)))) Temizleme ve yıkama. Ayrıca oğlum ve arkadaşlarım için yemek pişirmeyi de severim. Oğlum bana "Anne Şefi" demeyi sever)) Yeni yemek tarifleri bulmayı ve yeni yemekler pişirmeyi severim. Evde bazı çiçekler var ve onları önemsemek isterim)

Küçük bir şehirde doğdum ve büyüdüm. Hoş ve dostça bir ailem var. Benden 2 yaş büyük bir kardeşim var. Sevecen ailem var. Ailem, iyi ve sevecen bir aileye güzel bir örnektir. Ailem hala birbirini seviyor ve birbirlerine destek veriyor ve birbirlerine saygı duyuyorlar. Umarım gelecekteki ailemde aynı özel atmosfere sahip olacağım) Ailemde çok sevimli bir ailem var ve birlikte bütün bayramlarda buluşmayı seviyorum. Birbirimizi tüm fikirlerde destekliyoruz. Yurtdışında bir erkek bulup bana iyi şanslar dilemek fikrini destekliyorlar))