İpek
(Kadıköy)
Yaş
:20
Boy
:1.74 cm
Kilo
:50 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Kadıköy Escort İpek


Merhaba, ben İpek.İstanbul Kadıköy semtinde yaşamımı sürdürüyorum.20 yaşında, 1.74 cm boyunda ve 50 kiloyum.Fotoğraflarımdan da görüldüğü gibi kıvrak vücuta ve pürüzsüz bir tene sahibim.Güvenlik acısından evim dışında görüşmüyorum.Görüşmelerimde hijyeni çok önemsiyorum ve gelecek beylerin titiz olmasını istiyorum.Anal kesinlikle yapmıyorum.Cim/Cif yapmıyorum.

Pazartesiden cumaya düzenli iş günlerinde çalışıyorum, hafta sonu işim bitti ve ben ve oğlum için unutulmaz olmaya çalışıyorum. Sporu ve aktif yaşam tarzını severiz, bu nedenle genellikle dışarıda, yürüyüş, balık avlama veya kamping yapıyoruz. Benim çıkarlarımı paylaşan birçok arkadaşım var ve doğada birlikte vakit geçirmek için sıklıkla toplanıyor. Sanırım birçok insan daha çok rutin ama günün sonunda güzel bir kitap bana hikayenin anlattığı bilinmeyen uzak yerlere seyahat etme şansını veriyor. Hayattan zevk alıyorum ve etrafımdaki her şeyde mutlu anları bulmaya çalışıyorum.

Ben nazik, açık, samimi ve anlayışlı bir bayan olduğumu düşünüyorum. Asla anlayamayacağım tek şey bir ihanettir. Başka bir bayana çok yakın düşünen bir adamla ilişkilere devam edemem. Ben hayatı seviyorum. Ben iyi bir anne olmaya çalışıyorum. Çok çalışkanım. Ben bir baş belayeci değilim ve tartışmaları desteklemiyorum. Yaşamın ne olursa olsun iyi bir yer olduğunu düşünüyorum ve bunu benim gibi düşünen bir erkeğin yanında mutlu bir hayat paylaşmayı umuyorum.

Gerçekçi olmayan herhangi bir hedef belirlemiyorum, anlıyorum ki basit bir hayat yaşıyorum ve ünlü biri olmayı amaçlamıyorum. Ben, Tanrı'nın talimatları doğrultusunda hayatımı yaşadığımdan, hoş bir insanım, sadık bir karım ve sevgi dolu bir anneyim olduğundan emin olmak istiyorum. Bence bir kadın bu rollerin hepsini birleştirmek için yapılır. Mutlu olmak isteyen hemen hemen hepsine sahibim, fakat geceleri yalnız kaldığımda, yalnızken yatağımda uyandığımda yalnızlık keskin geliyor ve hiç kimsenin bana dikkat ve sevgi ile bakmasına izin verme. Bu yüzden ilk ve en büyük amacım sevecen bir aile oluşturmaktır. Umarım bunu yakında elde edeceğim.

Pazartesiden cumaya günlerim aynı görünüyor. Şehrin dışındaki köyde yaşıyorum, bu yüzden zamanla iş yerinde olmak için yaklaşık 4 saat uyanmak, tüm ev işleri yapmak, tüm aileye kahvaltı hazırlamak, duş almak ve hayvancılıkla ilgilenmek zorundayız. iki inek, dört domuz, çok sayıda kaz, hindi ve tavuk var ve bunların hepsi beslenmelidir :) Sonra banliyö trenini alıp işime gidiyorum. Haftada beş gün akşam 6'da kalacağım. Eve döndükten sonra, oğlum ve ailemle vakit geçiriyorum ve tüm akşam rutin şeylerimi ailem ve hayvancılık için tekrar yapıyorum. Benim günlük hayatımda çok eğlenmek için zaman olmadığı için muhtemelen sıkıcı, ama ben hiç hayatım hakkında şikayetçi değilim, sadece bir şey eksik .. kalbimde gerçek aşk

Evde yaptığım şeyleri en çok anlattığım tipik günlerimi anlatıyorum. Ama yemek pişirmeyi sevdiğimi söyleme şansım olmadı. Gerçekten zevk alıyorum ve bunu nasıl yapacağımı bildiğimi söylemek istiyorum. Arkadaşlarım borsh'ımı Ukrayna'nın en iyi borshı olarak nitelendiriyorlar;) Borsh Ukrayna mutfağında çok önemli bir gıda olduğundan, bu çok yüksek bir ödüldür :) Dürüst olmak gerekirse, ben iyi bir kahya olduğumu söyleyebilirim; ihtiyacım var, ama bunu yapmayı seviyorum çünkü. :)

Ailemizde sadece dört kişi var. Ben, oğlum, kız kardeşim ve en yakın arkadaşım aynı zamanda ve tabii annem. Son zamanlarda annem çok hastalandı ve çok sevdiğim ve bakıma ihtiyacı var. Annem şimdi olduğu gibi sevgilinizi acı içinde görmek zor, ancak ablam ve ben hayatını iyileştirmek için elimizden gelen her şeyi yapmaya çalışıyoruz. Hep birbirimize çok yakınımızı bulduk ve birbirimize her konuda yardım etmeye hazırız. Bazı nedenlerden dolayı oğlum dışında ailemizde hiç erkek olmadığı için bu hayatta nasıl hayatta kalacağımızı öğrenmek zorundaydık, sadece bayanlar. Eminim seçtiğim biri, birbirimize vermekte olduğumuz tüm özen ve sevgiyle aileme kabul edilecektir.