Billur
(Şişli)
 Kendi evi var.
Yaş
:28
Boy
:1.76 cm
Kilo
:49 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Kumral
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Şişli Escort Billur


Sizi iliklerinize kadar boşaltacak olan ben Billur karşınızdayım.İstanbul Şişli bölgesinde ikamet ediyorum.28 yaşında, 1.76 cm boyunda ve 49 kiloyum.Tabi bu fiziğimi de düzenli spor yapmaya borçluyum.Benim evimde kendi yatağınızda gibi rahat edeceksiniz.Evim dışında başka yerde randevulaşmıyorum.Hijyene ve insan sağlığına fazlası ile önem veriyorumAnal isteklerinizi geri çeviriyorum anal yapmıyorum.Cim/Cif taleblerinizi geri çeviriyorum yapmıyorum.

Boş vakitimi sağlık sigortası ile harcamaktan, ya da becerilerimi ve bilgimi arttırmaktan hoşlanıyorum. Spor yapmaktan, özellikle bisiklet sürmekten hoşlanır. Hafta sonları sık sık biniyorum. Bazı arkadaşlarım da bu etkinliği sever ve beni bir şirket yaparlar. Ben de yoganın tadını çıkarıyorum. Bu sadece fiziksel yönü değil, aynı zamanda kendi düşüncelerimi yönetmeyi öğretir, ruhsal ve fiziksel mükemmeliyet kazanmamı sağlar, iç barışımın durumuna konsantre olmamı öğretir. Okuma da benim tutkularımdan biridir. Hepsinden önemlisi dedektifleri ve psikoloji kitaplarını okumayı severim.

Ben hedefe odaklı biriyim ve her zaman hedeflerime ulaşmaya çalışın. Yeni şeyler öğrenmek ve bir insan olarak büyümek hoşuma gidiyor. Kendimi daha iyi duruma getirmeye ve çevremdeki durumlara her zaman yardım etmeye çalışıyorum. Bazı eşyalara sahip olduğum için kutsanmışken, daha fazlasını elde etmek için sabırsızlanıyorum. Ben sadece kendim hakkında değil, sevdiklerim hakkında da düşünmüyorum. Yakın arkadaşlarım ve akrabalarım bana nazik, akıllı, sessiz, çalışkan, doğru, aileye yönelik ve samimi olduğumu söylüyor. Ben iyi bir aşçıyım ve misafirperver bir eş olacağımı düşünüyorum. Herşeyi düzene sokmayı severim. Ben bir konuşmacıdan daha çok bir dinleyiciyim. Sanırım ben olumlu biriyim. ;)

Sağlıklı, mutlu ve başarılı olmak istiyorum. ;) Başarılı olabilmek için, çalıştığım eğitimde ve sahip olduğum eğitimde kendimi iyi bir uzman olarak görmem gerekiyor. İyi bir işim olduğunda ve yeterli para kazandığım zaman hayatımda daha kendinden emin hissediyorum. Bağımlılığın ve gerçeklikte kendimi rahat hissetmenin benim için çok önemlidir. Mutlu olmak için aşkımı bulmam gerekiyor. Sonra mutlu bir aile yaratmayı ve çocuklarımızı doğurmayı hayal ediyorum. Eminim ailemi mutlu ederim, çünkü hayatımdaki ana hedef budur.

Çalışma günüm 07.00'da başlıyor. Sabahları yemek için yararlı olduğu için her zaman sabah kahvaltı ederim. ;) Sonra güzel eserime gidip 6: 00'a kadar orada kalacağım. Çalışmalarımı gerçekten seviyorum, çünkü benim için ilginç ve asla aynı şey değil. ;) Haftada iki kez Yoga'ya gidiyorum. Bu sefer çok keyif alıyorum! Yoga benim için aynı zamanda rahatlatıcı bir egzersiz programıdır. Her zaman yogadan sonra daha iyi hissediyorum. Akşamları genellikle evde kalıyorum. Yemek yapabilir, dairemi temizleyebilir, TV izleyebilir, bu akşamları kendim okuyabilir ve kendimle ilgilenebilirim. Ama bazen arkadaşlarımla bir araya gelir ve birlikte eğlenebiliriz. Hafta sonlarında genellikle ailemle vakit geçiririm.

Evimi temiz ve hoş bırakmak hoşuma gidiyor. Temiz bir ev temiz hava ve evde iyi bir atmosfer olduğu için her gün temizlik yaparım. Ev tasarımımda bir şeyi değiştirmekten gerçekten çok hoşlanıyorum. Bazen mobilya taşırım ve perdeleri değiştiriyorum. Hayatımda daha iyi bir şeyler değiştirdiğimi hissettiriyor. Ben de tatlı bir şey pişirmek için özellikle pişirmeyi severim. Şeker kızı olduğum için pasta ve turtayı çok sık pişirmeye çalışıyorum. Kendimi iyi hissetmeye çalışıyorum, bu yüzden çoğunlukla yararlı tarifler buluyorum. Ana yeteneklerimden biri, sevimli köpek Lobo'yu bakım, yürüyüş ve beslemektir.

Hayatımda benim için en önemli şey ailedir. Sevgili ebeveynlerine bakım, sevgi ve destek için hep minnettar olacağım. Dört kişilik bir ailede yaşıyorum. Benim de ablam var ve o benim en iyi arkadaşım. Yaşı büyükken bana çok şey öğretti. Annemle en iyisini yaparım. O çok nazik ve bilgili. Genellikle beraber pişiririz ve her şey hakkında konuşuruz. Bana her zaman en iyi tavsiyeleri verir ve beni bütün fikirlerimde destekler. Hafta sonları birlikte vakit geçirmeyi ve uygarlıktan uzak durmak için ülkemizdeki evimize sık sık gitmeyi severiz.