Aynur
(Beylikdüzü)
Yaş
:28
Boy
:1.77 cm
Kilo
:54 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Beylikdüzü Escort Aynur


Merhaba ben Aynur sizi zevkten çıkdırtıcam.İstanbul Beylikdüzü bölgesinde ikamet ediyorum.28 yaşında, 1.77 cm boyunda ve 54 kiloyum.Tabi bu fiziğimi de düzenli spor yapmaya borçluyum.Evim dışında başka yerde randevulaşmıyorum.Hijyene ve insan sağlığına fazlası ile önem veriyorumAnal isteklerinizi geri çeviriyorum anal yapmıyorum.Cim/Cif taleblerinizi geri çeviriyorum yapmıyorum.

İlginç kitaplar okumak, romantik film izlemek, şehir dışına çıkmak, yakın insanlarla zaman geçirmekten ve diğer birçok şeyden hoşlanırım. Seyahat benimkinin harika bir hobisi! Zaten pek çok dünya ülkesini ziyaret ettim ve çok daha fazla, tercihen sevgili adamımla görüşmeyi planlıyorum. ;) Yeni şeyler denemekten ve hayatta yeni deneyimler yaşamaktan hoşlanırım!

Kendim hakkında ne diyeceğim gerçekten bilmiyorum ... Ben sevecen ve romantik bir kadınım. Ben hayattan ne istediklerini bilen aktif insanlardan hoşlanırım, çünkü bu tür insanlara aitim. İnanç hayatımda çok önemli bir role sahiptir. Sahip olduğum şeyleri hazine ederim, ama her zaman daha fazlasını isteyin! :)

Hayatta birçok hedefim var ve iyi bir aile oluşturmak en önemli konulardan biridir. Çocuk yetiştirmek için sevecen ve sorumlu bir adamla tanışmak isterim. İnanıyorum ki, çocukların hepsine sahip olmalı - sevgi, koruma, anlama, fırsatlar ve tabii ki takip etmek için güzel örnekler. :) Ayrıca mesleki becerilerimi geliştirmek ve kendimi doktor olarak geliştirmek istiyorum. Sahip olduğuma ulaşmak için çok çalıştım çünkü insanlara yardım etmek beni iyi hissettiriyor. Hastalarım için elimden gelen en iyiyi sunmak isterim!

Mesleğim oldukça zorlayıcı olduğu için Şimdilik çok çalışıyorum. Sorunlarını savaşan mutlu hastaları gördüğümde yine de kalbimi ısıtır. :) Kendime ait bir ailem olduğunda çalışmak için daha az zaman ayırmayı planlıyorum. Tipik bi günüm sürüş, hastanede olmak, arkadaşlarımla veya ailenizle vakit geçirmek, okumak ve diğer birçok şeyi içermektedir. Eğitimler, konferanslar ve toplantılar için komşu şehirleri sık sık ziyaret etmeliyim.

Dürüst olmak gerekirse, en azından bugünlerde hane için o kadar zamanım yok. Yine de ev hakkında her şeyi yapabilirim. Öncelikle, her şey düzgün ve organize olduğunda hoşuma gidiyor. Böylece, en önemlisi temizliği severim. Ayrıca yemek pişirmenin ve ailenin bakımının farklı şekillerde yapılmasının tadını çıkarıyorum. :) Birisi hasta olduğunda ve mesela benim yardımıma ihtiyacı olduğunda her zaman ordayım.

Her zamanki bir ailem var - ebeveynlerim ve benden 3 yaş küçük bir kız kardeşim var. Saygı ve karşılıklı anlayış bizim için her zaman çok önemli olduğu için hepimiz çok yakınız. Güçlü aile değerlerimize sahibiz ve ne olursa olsun birbirimizi her zaman destekleyecek! Ailemin yarattığı şeylere benzeyen bir aile kurmak istiyorum!