Seray
(Mecidiyeköy)
Yaş
:22
Boy
:1.62 cm
Kilo
:56 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Mecidiyeköy Escort Seray


Özel partner Seray sizleri bekliyor.İstanbul Mecidiyeköy semtinde görüşme yapmaktayım.22 yaşında, 1.62 cm boyunda ve 56 kiloyum.Tabi bu fiziğimi de düzenli spor yapmaya borçluyum.Kriterlerim gereği kendi yerimden başka yerde hizmet vermiyorum.Hijyene ve insan sağlığına fazlası ile önem veriyorumAnal birliktelik asla yapmıyorum.Cim/Cif malesef yapmıyorum.

Hayatımı çok basit bir şekilde tarif edebilirim. Basit bir ailede doğdum ve hiç egzotik hobilere ilgi duyma şansım olmadı. Şanstan hoşlanıyordum ve bütün hayatım boyunca yapıyordum, şimdi de haftada iki kez sesli derslere katılıyorum. Bunu sevdiğim gibi yapıyorum ve sanırım şarkı söylerken dünyayı daha iyi hale getireceğim. Müzik benim için çok önemli. Çocukluğumda çok sportif davrandım, çok farklı etkinlikler yapıyordum. Bu, disiplin ve hayatımı sağlıklı yaşamak için bir alışkanlığım geliştirmeme yardımcı oldu. Dolayısıyla, boş zamanım çoğunlukla bu etkinlikleri yapmakla geçiyor. Elbette arkadaşlarımla da vakit geçirmekten ve sosyalleşmekten hoşlanıyorum. Ben sadece ortalama hoşlanmış ortalama bir kızım.

Ben ortalama bir kızım. Ben eğlenceli, giden, hayat seviyorum ve macera keyfini çıkarın. Henüz Ukrayna dışında seyahat etmek şanslı değilim, fakat umarım Büyük Dünyayı görebilirim. Her zaman olumluyum ve gülümseme asla yüzümü terk etmediğini düşünüyorum. Mükemmel olduğumu söylemeyeceğim, ancak iyi bir insan olmaya çalışıyorum. Hiçbir süper özel yetenekim yok, bu beni özel yapan şeydir :) Ben her zaman ben olduğum ve beni iyi ve kötü taraflarıyla değerlendirecek biriyle tanışmayı umuyorum.

Kendi ailemi hayal ediyorum. Bence gençlik çağından beri kendi ailemi hayal ediyorum, seveceğim ve sevilmek için bir şansım var, bakımımı ve hayatımı özel biri olarak tanımak, gelecekteki kocam ve ailem için rahatlatıcı ve keyifli çevreyi yaratmak için düşünüyorum. Ayrıca kişisel rüyalarım var. Bir süredir İngilizce öğreniyorum ve henüz akıcı olmadığım için onu eğitmek istiyorum. Ayrıca çok sevdiğim İspanyolca öğrenmeye başladım. Ve en az iki dil daha konuşmak isterim, hangisini seçeceğini bilmiyorum :) Sesi geliştirmeye ve daha iyi bir şarkıcı olmak için rüya görüyorum. Ve bu dünyayı en iyi şekilde değiştirebilme hayalim var.

Ben hep yükselmeye erkenciyim. Sabah yoga ve iki yumurta kahvaltısı, yulaf ezmesi ve portakal suyu ile günüme başlıyorum, o zaman işe gidiyorum. Mesai günüm saat 11:00 civarında başlar, ancak 11:00 kadar orada olacağım. Dolayısıyla iş günüm bittiğinde hiçbir şey yapacak fazla vaktim yok. Şans eseri sadece iki günde bir çalışıyorum, bu nedenle hobilerimi ve aktivitelerimi yaparak, İngilizce öğrenip arkadaşlarımla vakit geçirmekle geçirdiğim birkaç gün var.

Düzgün bir tuhaf olduğumu söylemeyeceğim. Ama evim temiz ve düzenli olduğunda hoşlanıyorum. Evimde taze ev yapımı ekmek ve farklı turta kokan zamanları seviyorum. Tatlı bir dişim var ve hayatımı tatlı ve pasta çeşitleri olmadan hayal edemiyorum :) Evim hakkında her şeyi yapabileceğim, zevk almadığım tek şey bulaşıkları yıkamak. Bunun saçma geldiğini biliyorum ve elbette kirli bulaşıklarım günlerce lavabonun içine oturmam;) Ama bir gün bir bulaşık makinesi hayal ediyorum ve bulaşıkları kendi ellerimle yıkamayı unutma :) Kötü müyüm? :)

Basit ve sevecen bir ailede doğdum ve hayatımın ilk yılları çocukluktaki umursamaz mutluluklarla geçirildi. 13 yaşındayken ailem boşandı ve bu benim için bir şok oldu. Annem boşanmanın sebebinin babamın uzunca bir süre ihanetine uğramış olduğunu itiraf etmedi ve ben de onu dökmek için suçluyorum. Bu yüzden çok bağımsız ve oldukça sessiz bir kız büyüdüğümü düşünüyorum. Ben hala annemle yaşıyorum, onu seviyorum ve ona saygı duyuyorum, fakat onunla çok yakın olduğumuzu söyleyemem. Bunun anı, yıllar önce kaçırıldı. Bence, kendi deneyimlerimden dolayı gelecekteki ailem için en önemli şey sadakati ve birbirlerine bağlılıktır.