Nesli
(Ataşehir)
Yaş
:24
Boy
:1.74 cm
Kilo
:49 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Ataşehir Escort Nesli


Ateşli beylere selamlar adım Nesli.İstanbul Ataşehir semtinde görüşme yapmaktayım.24 yaşında, 1.74 cm boyunda ve 49 kiloyum.Tabi bu fiziğimi de düzenli spor yapmaya borçluyum.Bu şehirde ne olacağı belli olmadığı için sadece dairemde görüşüyorum.Hijyene ve insan sağlığına fazlası ile önem veriyorumAnal ilişki teklif etmeyin asla yapmıyorum.Cim/Cif malesef yapmıyorum.

Çok yemek pişirmeyi severim ve yeni yemekler icat etmek benim için bir zevktir. Sabah ya da işten sonra akşamları sevgilim için özel bir şeyler pişirmenin önemli olduğunu düşünüyorum. Ayrıca, evdeki atmosferi değiştirmek ve mobilyaları farklı yerlere yerleştirmekten ötürü bir ve aynı yerde farklı görünmekten hoşlanıyorum. Mobilya taşımak için Rembo değilim, bu yüzden genellikle yardım isteyim. :)

Çok aktif ve enerjikim ve bahse girerim benimle birlikte olmak ilginçtir. Müzik dinlerken dans etmeyi çok severim, dansa başlayabilirim ve bunu iyi yapabileceğimi itiraf etmeliyim. Şan ayrıca benim hobim ve güzel bir sesim var.

Sevgili, mutlu bir aile kurabildiğim tek insanın yanına geldim. İyi bir karı ve anne olmak istiyorum.

Benim tipik bir günüm olağansa, bazen değişiklikler ve hoş sürprizler var. Uyandığımda, kahvaltı yaptığımda, müzik dinledikten sonra işe giderken arkadaşlarımla bir kafede buluşmaya ve konuşmanın tadını çıkardıktan sonra. Övünme değilim, ama benimle konuşmak eğlencelidir ve arkadaşlar onlarla birlikte olduğum zaman daima gülerler. Dans dersleri ve aerobik varsa, gidip eğitirim. Bu kadar sıkıcı günlerde hiçbir yere gitme şansımı kaybetmedim.

Tabii ki yemek pişiriyor, banyoda olmadan tek bir gün geçmiyor. Ailemin yardım etmemi istediği her şeyi yapmaya hazırım, bu kolay.

Bir ailenin tek çocuğuyum ama ben şımarık değilim. 3 yaşına gelinceye kadar büyükannemle yaşıyordum, sonra başka bir eve taşındık: ailem ve ben