Aleyna
(Fatih)
 Kendi evi var.  Otele geliyor.
Yaş
:33
Boy
:1.65 cm
Kilo
:60 kg
Ten
:Beyaz
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Fatih Escort Aleyna


Merhaba tüm arzularınızı tatmin edecek ben Aleyna karşınızdayım.İstanbul Fatih bölgesinde ikamet ediyorum.33 yaşında, 1.65 cm boyunda ve 60 kiloyum.Tabi bu fiziğimi de düzenli spor yapmaya borçluyum.Kendi evimde sanki kendi evinizdeymiş gibi rahat rahat sevişebiliriz.Otele gelmemi isterseniz gelebilirim.Hijyene ve insan sağlığına fazlası ile önem veriyorumAnal ilişki isteklerinize tamamen kapalıyım.Cim/Cif ten hoşlanmıyorum ve yapmıyorum.

Ben çok aktif bir kişiyim, uyumaya ve iyi durumda olmayı severim. Doğaya yakındır ve nefes nefese olmayı severim. Piknik ve Barbekü'ye gitmek hoşuma gidiyor. Çok yüzmeyi seviyorum, sağlık ve kaslar için çok iyi. Arkadaşlarımla ve ailemle vakit geçirmekten hoşlanıyorum. En yakın ve en sevilen insanlar için zaman bulmak ve onlara bakım ve ilgi vermek önemlidir.

Ben olumlu ve iyimser biriyim, hayatın kendisini seviyorum, hayatının her anından keyif almaya çalışıyorum, hayatımdaki her küçük şey için minnettarım, bunları biriyle paylaşmam için birilerine ihtiyacım var ve ben burada bulmaya geldim. benim özelim.

Ail olmak istiyorum, kocam ve kendi evim olsun istiyorum, her gün kahvaltı hazırlamak ve sıcak yemek ve sıcak küvet ile çalıştıktan sonra onu beklemek istiyorum. Onun için en güzel ben olacağım. Adamım benimle en mutlu olacak.

Ben erken bir kuşum, bu yüzden haftasonu her sabah çok erken uyanıyorum) Kuvvetli kahvem var ve bunun için lezzetli bir şey var ve sonra işe gidiyorum, uzun bir çalışma günüm var ... ve akşam spor salonuna veya yüzme havuzuna gidiyorum. Arkadaşlarımla buluşmak, pizza yemek ya da kahve içmek ve her şeyden konuşmak hoşuma gidiyor. Akşam yemeği için lezzetli bir şeyler pişirmeyi ve ailemle birlikte akşam yemeği yemeyi severim.

Yapabilirim ve ben ev hakkında her şeyi yapmaktan hoşlanırım, çok iyi bir öğretmene sahibim, annem evin her yerinde benimle uğraşmamı düşündü - çok fazla ütülmeyi severim ve fırında pişirmeyi de seviyorum, yeni tarif keki denemek isterim ve muhteşem cupcakes pişiririm. Bir gün denemek istersiniz ve eminim çok seveceksiniz.

Sıradan bir ailem var, büyük değil ama çok kolay biri. Hem ebeveynlerim hem de bir kardeşim var. Hepimiz birbirimize saygı duyuyoruz, birbirimizi anlıyoruz, aynı zamanda iyi arkadaşız, birbirimize daima yardım ediyoruz. Ailem çok iyi ve sevenleri var, benim için iyi bir örnek ve ailemi de benimkinden çok sevmeyi hayal ediyorum.