Yonca
(Kadıköy)
Yaş
:26
Boy
:1.77 cm
Kilo
:50 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Kadıköy Escort Yonca


Merhaba ben Yonca sizi zevkten çıkdırtıcam.İstanbul Kadıköy bölgesinde ikamet ediyorum.26 yaşında, 1.77 cm boyunda ve 50 kiloyum.Tabi bu fiziğimi de düzenli spor yapmaya borçluyum.Evim dışında başka yerde randevulaşmıyorum.Hijyene ve insan sağlığına fazlası ile önem veriyorumAnal isteklerinizi geri çeviriyorum anal yapmıyorum.Cim/Cif taleblerinizi geri çeviriyorum yapmıyorum.

Boş zamanlarımda yaptığım şey sıklıkla ruh halime bağlıdır. Sevdiğim birçok etkinlik var olsa da. Çoğunlukla arkadaşlarımla buluşuyor ve rahatlamaya gidiyoruz. Yoğun bir iş gününden sonra sadece gezintiye çıkmak ve sessizce parkta olmaktan hoşlanıyorum. Doğada olmaktan çok hoşlanıyorum. Daha boş zamanım olduğunda dağ gezileri planlamayı severim. Beni muazzam bir zevk haline getiren şeylerden biri de resim. Sanat okulunu birkaç yıl önce bitirdim. Çoğu zaman hiçbir şey planlamadan kendiliğinden bir şeyler yaparım.

Benim için basit bir birey olduğumu söyleyebilirim, sırt çevirebilir ve bakım yapabilirim. Diğer insanlar gibi benim iniş çıkışlarım var. Her şeye pozitif açıdan bakmaya ve bir durumu daha iyi anlamaya çalışıyorum. Her gün benim için daha zorlayıcı ya da iyi yapan bir deneyim türüdür. Yeni şeylere, yeni maceralara açıkım. Öğrenmek ve bakışımı zenginleştirmek hoşuma gidiyor. Ben, hayat arkadaşıyım, görüşümü paylaşacak ve hayatta defiite hedefler peşinde koşan hoş bir adam arıyorum. Yaşam yolunu takip edebileceğim bir adam istiyorum.

Hayatta kesin hedeflere sahip olmak çok önemli. Hedeflerim ve amaçlarım olan herhangi bir kişi gibi. Her şeyden önce, kendi aileme sahip olmak, çocuklarım için iyi bir anne olmak, eşim için sevgi dolu karım olmak istiyorum. Aile benim için her zaman birinci olmuştur. Umarım hayatımda kısa vadeli bir hedeftir. Elbette, iyi bir iş bulmanız, ailemi her şeyin sağlayabilmesi için sağlamamız önemlidir. Kocamın ailemize yardım etmesini sağlamak, ailemin refahı için bir araya gelmek istiyorum. Aynı zamanda kendi işime sahip olmak güzel olur, ama zaman gösterecektir.

Normal günüm saat 7'de duş almaya başlıyor. Sonra kendim giyinirim ve bir kahvaltı yaparım. Çalışmaya başladıktan sonra. İş bana birkaç saat meşgul ediyor ve sonra eve gidiyorum. Ben sağlıklı bir şekilde yol gösteriyorum ve haftanın 3 günü bir spor salonunu ziyaret ediyorum. Aynı zamanda hoşuma giden bir çeşit gevşeme. Bence formda kalmak önemli. Bir saat kadar çalışıp eve dönüyorum. Bir akşam saatinden sonra TV seyretmeyi, internette gezinmeyi ya da sadece bir kitabı okumayı severim. İşten sonra sık sık farklı el yapımı şeyler yapmaktan hoşlanırım.

Ailem dışında yaşamak, kendimle iyi ilgilenmemi ve tüm işleri kendim yapmamı gerektiriyor. Aslında ev hakkında şeyler yapmaktan hoşlanırım. Evimi rahat ve konforlu hale getirmek için temiz, yıkan ve her şeyi yaparım. Benim için en keyifli şey yemek pişirmektir. Yeni şeyler denemekten hoşlanırım ve mutfaktaki deneylerden korkmuyorum. Yemek pişirdiğim yemekler geleneksel Ukraynalılardan yabancı mutfağa değişiyor. Genel olarak yemek konusunda seçici değilim. Bence rutin işler bile sevgiyle yapmanız halinde memnuniyet sağlayabilir.

Ailem 4 kişiden oluşuyor. Bunlar anne, baba, kardeşim ve ben. Mutlu, dostça bir aileyiz diyebilirim. Bence ailem iyi değerlere ve insanların birbirlerini nasıl destekleyeceklerine bir örnektir. Onları hayatımda görmekten çok mutluyum. Birlikte vakit geçirmekten, yıldan yıla tuttuğumuz aile geleneklerine sahip olmaktan memnuniyet duyarız. Ailem bana hayatta çok iyi şeyler öğretti ve ben olduğum için onlara minnettarım. Zor zamanlar olduğunda hep gelip ailemle paylaşabilirim. Tabii ki ellerinden geldiğince yardım etmeye çalışıyorlar. Benim için çok değerlidir.