Çağla
(Beylikdüzü)
Yaş
:20
Boy
:1.63 cm
Kilo
:55 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Beylikdüzü Escort Çağla


Tüm erkeklere selam, adım Çağla.İstanbul Beylikdüzü semtinde oturuyorum.20 yaşında, 1.63 cm boyunda ve 55 kiloyum.Fotoğraflarımdan da görüldüğü gibi kıvrak vücuta ve pürüzsüz bir tene sahibim.Kesinlikle sadece evimde görüşüyorum.Görüşmelerimde hijyeni çok önemsiyorum ve gelecek beylerin titiz olmasını istiyorum.Anal ilişki yaşamıyorum.İlişkimizde Cim/Cif yapmıyorum.

Gerçekten komedyaları okumak ve izlemekten hoşlanıyorum, fakat bu hep evde kalmam anlamına gelmiyor: Koşu ve diğer sporların keyfini çıkarıyorum, arkadaşlarımla buluşuyor, fotoğraf çekiyorum. Bir oğlum olduğu zaman da onunla çok vakit geçiriyorum. Ben de pişirmeyi severim: bazı yeni alfabe denemelerinin yanı sıra, onlardan birinin sevdiği yemekleri pişirmeye çalışıyorum.

Geleceğe inanan ve bu iyimserliği ve mutluluğu hayaletlerimin bir erkeği ile paylaşmak isteyen, giden, komik, istekli bir bayanım! Aktifim, paylaşmaya hazırımlı çok fazla hobi var, ancak her zaman yeni şeyler öğrenmeye hazırım! Yaşamı, dünyayı, beni çevreleyen ve inandığımız insanları seviyorum, sevginin ve güzelliğin dünyayı kurtaracağını! :)

Asıl amacım, mutlu ve sevecen bir aileye sahip olmaktır, böylece üyelerime tüm dikkatimi ve sevgini verebilirim. Ayrıca dünyayı dolaşmak için bir rüya görüyorum (ailemle birlikte elbette).

Aktivitelerle doludur, bu yüzden erken kalkmam gerekiyor. Ben kalktığımda kendim ve oğlum için hafif bir kahvaltı hazırlıyorum. Sonra biraz çalışıp hazırlanıp çalışmaya başlarım. İş yerinde geçen uzun bir günün ardından biraz dinlenmeye ihtiyacım var, ancak akşamları benim için geçirmenin en iyi yolu, oğlumla birlikte olmak - oyun veya paten yapmak. Sonunda kendim için zaman ayırdığımda - rahat bir kanepede okumak için ilginç bir romantik hikaye ve bir fincan çay içmek gibi.

Ben gerçek bir kadınım - her şeyin mükemmel ve güzel olmasını seviyorum. Bu yüzden ben sadece düzgün ve güzel görünmem, aynı zamanda evim de olmalı. Evimde hoş ve rahat bir atmosfer yaratmanın tadını çıkarıyorum. Ve tabii ki, nasıl bir ev yemek için lezzetli bir şey olmadan rahat olabilir! Ben ve oğlum için her zaman bir şeyler pişiririm ve kendime ev yapımı bir fırınla ​​kendimi tedavi ederim.

Ben sevimli bir ailede büyüdüm. Tek çocukken ailem bana bakıyordu ve vakitlerini çoktan harcıyordu. Hâlâ benim en yakınımdalar, ama zaten kendi ailem var - oğlum. Şimdi annem ve babam gibi harika bir anne olmaya çalışıyorum. Ancak, oğlumun bir baba olmasını isterdim, bu yüzden gelecekteki kocam da çocukları sevmeli!