Fulya
(Ataşehir)
Yaş
:25
Boy
:1.67 cm
Kilo
:52 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Ataşehir Escort Fulya


Merhaba tüm arzularınızı tatmin edecek ben Fulya karşınızdayım.İstanbul Ataşehir bölgesinde ikamet ediyorum.25 yaşında, 1.67 cm boyunda ve 52 kiloyum.Tabi bu fiziğimi de düzenli spor yapmaya borçluyum.Sadece kendi yerimde görüşüyorum lütfen teklif etmeyin.Hijyene ve insan sağlığına fazlası ile önem veriyorumAnal ilişki isteklerinize tamamen kapalıyım.Cim/Cif ten hoşlanmıyorum ve yapmıyorum.

Hayatta birçok çıkarım var, etrafımda olan bitenlerle ilgileniyorum. Okumayı seviyorum, kitaplardaki beğenilerim havaya bağlı. Hem klasik hem de modern edebiyatı okudum. Ayrıca müzik dinlemeyi seviyorum. Belki biri bunun sadece tipik hobiler olduğunu söyleyecektir, ancak gerçekten herhangi bir hobinin size bir şey verdiğine ve daha iyi olmasına inanıyorum. Güzel yerleri ziyaret etmekten ve yeni insanlarla tanışmaktan hoşlanırım. Ayrıca şekli ben de severim. Bu yüzden spor salonuna gidiyorum. Boş zamanım olduğunda aktif olarak harcama yapmayı seviyorum. Zindeliğe tapıyorum. İnanılmaz görünmeme yardımcı oluyor ve kendimi çok enerjik hissediyorum. Seyahat etmeyi seviyorum ve hayatımda çıkarlarımı benimle paylaşacak bir kişinin olmasını isterdim. Yalnız seyahat etmek çok yalnız. Gezi komik olmalı ve çok olumlu duygular getirmelidir.

Kendimi aktif bir bayan olarak görüyorum. Ben bu dünyayı keşfetmekten hoşlanan basit bir kadınım ve yeni her şeye açıkım).

Hayatta birçok çıkarım var, etrafımda olan bitenlerle ilgileniyorum. Okumayı seviyorum, kitaplardaki beğenilerim havaya bağlı. Hem klasik hem de modern edebiyatı okudum. Ayrıca müzik dinlemeyi seviyorum. Belki biri bunun sadece tipik hobiler olduğunu söyleyecektir, ancak gerçekten herhangi bir hobinin size bir şey verdiğine ve daha iyi olmasına inanıyorum. Güzel yerleri ziyaret etmekten ve yeni insanlarla tanışmaktan hoşlanırım. Ayrıca şekli ben de severim. Bu yüzden spor salonuna gidiyorum. Boş zamanım olduğunda aktif olarak harcama yapmayı seviyorum. Zindeliğe tapıyorum. İnanılmaz görünmeme yardımcı oluyor ve kendimi çok enerjik hissediyorum. Seyahat etmeyi seviyorum ve hayatımda çıkarlarımı benimle paylaşacak bir kişinin olmasını isterdim. Yalnız seyahat etmek çok yalnız. Gezi komik olmalı ve bir sürü olumlu duygu getirmelidir.

Mutlu bir aile hayal ediyorum. Bu yüzden bunun benim ilk ve tek amacım olduğunu söyleyebilirim! Bu hayatı harika bir adamla yaşamak ve onu her gün mutlu etmek istiyorum! Sadece bu hayatın tadını çıkarın. Kötü ve iyi şeyler paylaşın, birbirinizi destekleyin ve sevin! Sanırım mutluluk için bir hakkım var. Katılıyor musun? Ben sadece uyumlu bir ilişki kurmak istiyorum ve umarım aynı şeyi bütün kalbinizde istersiniz! İyi, güvenilir ve dikkatli bir eş olmak istiyorum.

Ben enerjik bir kadınım, bu yüzden günüme gerçekten erken başlarım, genellikle sabah 6 veya 7'de. Bir bardak çay içiyorum ve sonra yoga için zaman var ve yaklaşık 30 dakika sürüyor. Bana konsantre olmaya ve güne hazırlanmamda yardımcı oluyor. Sağlık ve zihin için çok iyi bir şey))) Bu prosedürden sonra sıradan çalışmalarımı yapabilirim. Ayrıca iki arama yapıyorum. İlki anneme aittir. Onunla her şeyin yolunda olduğunu bilmeliyim! İkincisi oğluma aittir. Sesini dinlemek ve onun güvenli olduğunu bilmek istiyorum. Sonra toplantılara gidip işimi yapıyorum. Akşam yemek hazırlıyorum ve sadece rahatlamaya çalışıyorum. Gördüğünüz gibi sıradan bir canlı yaşıyorum :)

Yemek pişirmeyi ve yeni şeyler denemeyi severim. Bir gün sevgilimi lezzetli bir şeyle şımartmak isterim:) Belki de bu dünyadaki en iyi ocak değilim, ancak evde aç olmayacağından emin olabilirsiniz! İlk görevim ev rahatlığını, rahatlığını ve sevgimizi korumaktır.

Kharkov'da doğdum. Ve hayatım boyunca burada yaşıyordum. Ailemin büyük olduğunu söyleyemem. Ağabeyim ve ben sadece 2 çocuk var. 10 yaş farkımız var ama maalesef çok yakın değiliz. Artık iletişim kuramıyoruz (((Babam öldü, bu yüzden sadece annem var onun için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum o bana hayat verdi ve ben ona borçluyum) Ben bir aile odaklı hanımefendi ve benim sevgili insanların mutlu olduğunu bilmek benim için önemlidir.Ayrıca büyümüş bir oğlum var Bir aile bu dünyadaki en önemli şey ve takdir etmem ve korumamız lazım!