Ecesu
(Ataşehir)
Yaş
:28
Boy
:1.73 cm
Kilo
:49 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Ataşehir Escort Ecesu


Herkese merhabalar, ben ateşi yüksek fantezilerle dolu seksi bir kadınım. Adım Ecesu.İstanbul Ataşehir semtinde yaşamımı sürdürüyorum.28 yaşında, 1.73 cm boyunda ve 49 kiloyum.Fotoğraflarımdan da görüldüğü gibi kıvrak vücuta ve pürüzsüz bir tene sahibim.Güvenlik acısından evim dışında görüşmüyorum.Görüşmelerimde hijyeni çok önemsiyorum ve gelecek beylerin titiz olmasını istiyorum.Anal yapmıyorum.Cim/Cif yapmıyorum.

Boş zamanımdan çok hoşlandığımı söylemeliyim çünkü ailemi ve yakınımıza adayabilirim. Ayrıca bir sürü arkadaşım var ve birlikte çay içmek ve ilginç bir şeyler tartışmak istiyoruz. Bence bu ilginç konuşmalar insanların birbirlerini daha iyi tanımalarına yardımcı oluyor, bu yüzden çok hoşlanıyorum bir insanım. Biraz daha boş zamanım olduğunda ilginç kitaplar okumanın, mutfakta yeni şeyler bilerek ve güzel ve lezzetli yemekler pişirmenin tadını çıkarıyorum. Fakat en önemlisi, doğada olmaktan keyif alıyorum, bu yüzden, dacha'ya karşı iyi dinlenebileceğim her dakikayı değerlendim. Bahçecilikten ve güzel çiçeklerimin tadını çıkarmaktan hoşlanırım.)))

Bazen kendimi tanımlamak gerçekten zor ama ben de sizin hakkınızda daha fazla anlayışa sahip olmaya çalışacağım .... Ben aktif ve hoşsohbetçiyim. İnsanlarla iletişim kurmayı severim. Hayatımda yeni şeyler denediğim için açıldım ve seyahatten zevk aldım. İnsanlarda dürüstlük, bağlılık ve samimiyet gibi nitelikleri takdir ediyorum ve güçlü ve sevgi dolu ilişkiler kurmanın en iyi yol olduğuna eminim. Daha önce söylediğim gibi, aktif bir dinlenme seviyorum ve umarım hayat partnerim bu hobiyi benimle paylaşacaktır.)))

Dünyadaki her kişi gibi, iyi bir hayatın tadını çıkarmak ve birbirimizi mutlu etmek için ruh eşimi bulmayı hayal ediyorum. Kimsenin kusursuz olmadığını biliyorum, bu yüzden prens aramıyorum ... ama adamımın ilginç bir muhatabı olmasını istiyorum, sevecen, dürüst ve sevimli bir kalbi var!)) Ben eminim biliyorum ki hazırım hayatımdaki değişiklikler ... Bence hayatla paylaşacak birisiniz varsa ... zaten mutlu birisiniz! Ona karşı nazik, akıllı ve özenli olduğunu hayal ediyorum.))) Ben hayatımda sizi bekliyorum onun içine girip yanımda sonsuza dek .....

Serbest zamanımı çok sevdiğimi söylemeliyim çünkü ailemi ve yakınımıza adayabilirim. Ayrıca bir sürü arkadaşım var ve birlikte çay içmek ve ilginç bir şeyler tartışmak istiyoruz. Bence bu ilginç konuşmalar insanların birbirlerini daha iyi tanımalarına yardımcı oluyor, bu yüzden çok hoşlanıyorum bir insanım. Biraz daha boş zamanım olduğunda ilginç kitaplar okumanın, mutfakta yeni şeyler bilerek ve güzel ve lezzetli yemekler pişirmenin tadını çıkarıyorum. Fakat en önemlisi, doğada olmaktan keyif alıyorum, bu yüzden, dacha'ya karşı iyi dinlenebileceğim her dakikayı değerlendim. Bahçecilikten ve güzel çiçeklerimin tadını çıkarmaktan hoşlanırım.)))

En sevdiğim rüyam gelecekteki sevgilimle mutlu olmaktır ... ve tabii ki onu her gün mutlu etmek için ... Ben olgun bir kadınım ve hayatımda ne istediğimi biliyorum!)) Herhalde birbirinizle bir araya gelin, birbirinize bakım, sıcaklık ve sevgi kazandırın ... Gerçek aşkı bulmak ve tüm hayatım boyunca saklamak istemekten vazgeçmeyin! Boşanmak istemiyorum çünkü acı çektiğini hatırlıyorum (((Kalbimi hayatımdaki o özel erkeğe açmaya ve sonsuza dek kalbime vermeye hazırım ... Buraya geldim çünkü inanıyorum) Bu kader beni mutlu edecek özel adamımı gösterecektir!))))

Sabahları genellikle bazı alıştırmalar yaparak ve kızımla ben için kahvaltı hazırlarken başlar. Kahvaltıdan sonra işime gidiyorum ve kızım okumaya devam ediyor. Akşam evde döndüğüm akşam evde bazı işleri yapar, bir akşam yemeği pişirir ve uyurken biraz boş vakit geçiririm. Bazen kafamda vakit geçirmek için yakın arkadaşlarımla bir fincan çay veya çikolata için buluşabilirim. Hafta sonlarında iyi dinlenme, alışveriş yapmak ya da parkta ya da sahilde yürüyüş yapmak için hava izin verirken denize çıkmaya çalışıyorum.

Dürüst olmak gerekirse, ev hakkında her şeyi yapmaktan hoşlanırım, çünkü evimi temiz ve rahat yapmayı severim. Evimi temizlerken iyi müzik dinlemenin tadını çıkarıyorum. Eminim eve geldiğinizde sert bir günün ardından kendinizi dinlendirilmiş ve mutlu hissedeceksiniz, çünkü evimizde coziness ve sıcaklık yaratmayı seviyorum! Bu hane halkı yapmanın en sevdiğim parçası olduğunu söylemeliyim. Ama tutkum pişiriyor. Gerçekten eğlenmekten keyif alıyorum ve eminim ellerinizle yapılan yemeklerin çok lezzetlidir çünkü ruhunuza bir parça koyarsınız.))

Çok nazik ve güzel bir ailenin yanında yetiştim. Babam bir ordudu, bu yüzden düzen ve disiplin nedir biliyorum ... ama aynı zamanda her birimiz sevgi hissedebilir ve birbirleriyle ilgilenebilir ... Ailemiz benim bir gün kendi hayatım yaratmam için iyi bir örnek olabilir. ..) Ağabeyim de vardı ama maalesef Afganistan'daki savaş sırasında öldü (hayatımda onu çok özlüyorum ... ama her zaman kalbimde ((