Sema
(Kadıköy)
Yaş
:25
Boy
:1.67 cm
Kilo
:55 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Kadıköy Escort Sema


Selamlar, öncelikle adım Sema.İstanbul Kadıköy semtinde görüşme yapmaktayım.25 yaşında, 1.67 cm boyunda ve 55 kiloyum.Fotoğraflarımdan da görüldüğü gibi kıvrak vücuta ve pürüzsüz bir tene sahibim.Kriterlerim gereği kendi yerimden başka yerde hizmet vermiyorum.Görüşmelerimde hijyeni çok önemsiyorum ve gelecek beylerin titiz olmasını istiyorum.Anal birliktelik asla yapmıyorum.Cim/Cif sevmiyorum ve yapmıyorum.

Mimarım ve zaman zaman, boş zamanlarımda bile yeni tasarım fikirleri var. Bu işten daha fazlası :) Ben yaratıcı biriyim ve zamanımı farklı sergilere, sanat merkezlerine, tiyatrolara ve diğer yerlere ziyaret etmekten hoşlanıyorum. Bazen ilhamımı orada bulabilirim :) Tabii ki neredeyse her genç kadın gibi arkadaşlarımla vakit geçirmek, sinemaya gitmek, konser yapmak ve spor salonuna katılmak gibi. Bisiklet sürmeyi severim. Aktivitem her zaman havamın durumuna bağlı. Şarkı söylemeyi seviyorum, arkadaşlarım bana meşhur bir Ukrayna şarkıcı olan Vera Brezhneva'ya oldukça benzer olduğumu söyledi, belki de ortak bir noktaya sahibiz, fakat kendi seste ve şahsiyetim için minnettarım :) :) :) :)

Ben enerjiyle dolu, gerçek bir aşkı karşılamaya hazır genç bir kadınım ...

Farklı, güçlü, kendine güvenen bir adamla tanışmak isterim, hoş espri anlayışı ve dünyayı yaratıcı algılamasıyla.

Mimarım ve zaman zaman, boş zamanlarımda bile yeni tasarım fikirleri var. Bu işten daha fazlası :) Ben yaratıcı biriyim ve zamanımı farklı sergilere, sanat merkezlerine, tiyatrolara ve diğer yerlere ziyaret etmekten hoşlanıyorum. Bazen ilhamımı orada bulabilirim :) Tabii ki neredeyse her genç kadın olarak arkadaşlarımla vakit geçirmek, sinemaya gitmek, konser yapmak ve spor salonuna katılmak gibi. Bisiklet sürmeyi severim. Aktivitem her zaman havamın durumuna bağlı. Şarkı söylemeyi seviyorum, arkadaşlarım bana meşhur bir Ukrayna şarkıcı olan Vera Brezhneva'ya oldukça benzer olduğumu söyledi, belki de ortak bir noktaya sahibiz, fakat kendi seste ve şahsiyetim için minnettarım :) :) :) :)

Üç temel hedefim var ve her biri birkaç küçük hedefe ayrılıyor. Kendimi iyi bir işçi buluyorum ve bu alanda tam bir başarı elde etmek istiyorum. Doğru insanın hayatı için ve kendi ailemi yaratmak için tanışmak istiyorum.

Genellikle erkenden kalkar, duş alır, kahve içeceğim lezzetli bir şeyle. İş günüm saat 10'da başlıyor İşten sonra genellikle spor salonuna gidiyorum. Yaz aylarında bisikletimi alıp bir yere binmeyi severim. Ayrıca üniversitede yarı zamanlı bir işim var, ancak daha fazla boş zaman kazanmak için onu bırakacağım. Akşamları kitap okumayı, güzel bir film izlemeyi ve güzel şeyler pişirmeyi severim. Şimdi, yalnız akşamları paylaşacağım bir ortağa ihtiyacım olduğunu düşünüyorum ...

Evim her zaman temiz, çiçeklerle dolu ve her zaman çok lezzetli kokuyor. Temizlik ve yemekten hoşlanırım. Oldukça meşgulüm, ama her zaman bunun için zaman buluyorum.

Biz ailemiz 4 - ailem ve ikiz kız kardeşim. Çocukluğumdan beri en yakın arkadaşım o. Neredeyse aynı yüzümüz var, ama biz kesinlikle iki farklı insansız. O benim için dünyadaki en yakın kişidir.