Gonca
(Ataşehir)
Yaş
:20
Boy
:1.78 cm
Kilo
:57 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Ataşehir Escort Gonca


Merhaba ben Gonca sizi zevkten çıkdırtıcam.İstanbul Ataşehir bölgesinde ikamet ediyorum.20 yaşında, 1.78 cm boyunda ve 57 kiloyum.Tabi bu fiziğimi de düzenli spor yapmaya borçluyum.Evim dışında başka yerde randevulaşmıyorum.Hijyene ve insan sağlığına fazlası ile önem veriyorumAnal isteklerinizi geri çeviriyorum anal yapmıyorum.Cim/Cif taleblerinizi geri çeviriyorum yapmıyorum.

Ben neşeli bir eğilim halindeyim, doğayı seviyorum gibi yaşam dolu zaman arkadaşlarımla buluşmaktan, dışarıda vakit geçirmekten zevk almaya çalışıyorum. Ayrıca spor severim, fitness için girip sağlıklı ve sağlıklı olmaya çalışıyorum. ;) Ancak, sabrıma ihtiyaç duyduğumda, sadece tembel bir kemik olmak istediğimde, akşamları kitaplarla, komik komedi programlarıyla ve sabun operatlarıyla geçirebilirim.

Çok kibar, neşeli, iyimser ve neşeli duyuyorum. Ve hayatınızı biraz daha parlak ve daha renkli hale getirmeye çalışacağız.);

Gelecekteki hedeflerime gelince, hayatımın geri kalanında ikinci yarılarımı bulmak istiyorum. Çocuklarla ilgili soru çok önemli, kesinlikle çocukları seviyorum, fakat adamımla görüşeceğim bu soru. Sadece mutlu olmak ve mutluluğumu tek erkeğimle paylaşmak istiyorum.;)

Çok boş zamanım olduğunu söyleyemem. Ancak, spor salonuna gitmekle her zaman güne başlamak isterim, çünkü uzun süre iyi durumda kalmak istiyorum. Çalışkan biriyken haftada altı gün çalışırım. Ve günüm bazen arkadaşlarıyla buluşmakla veya yalnızca evde dinlenmekle sona eriyor.

Biliyorsunuz, annem bana evde her şeyi yapmamı öğretti; çünkü ben bir kızım ve gelecekteki anne ve karıyım. Her zaman temizlik, saflık, düzen ve konfor tutmaya çalışıyorum. En sevdiğim yerim evde olduğu gibi kesinlikle bir mutfak. Yemek pişirmeyi severim ve her zaman yakınlarımı yemeklerimle sürpriz yapmaya çalışırım. Ve umarım bir gün lezzetli bir şeyle sizi şaşırtma şansına sahip olurum! ;)

Ailem çok büyük değil. Üç kişiden oluşur: annem, babam ve ben. Ailelerimle tür ve aile ortamında büyüdüm. Benim kardeşim yok ama çok sevdiğim çok sayıda kuzen, yeğen ve yeğeni var. Ailemde toplam anlayış, sıcaklık ve inanç için minnettarım.