Esna
(Kadıköy)
Yaş
:22
Boy
:1.64 cm
Kilo
:54 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Kadıköy Escort Esna


Merhaba, ben Esna.İstanbul Kadıköy semtinde yaşamımı sürdürüyorum.22 yaşında, 1.64 cm boyunda ve 54 kiloyum.Fotoğraflarımdan da görüldüğü gibi kıvrak vücuta ve pürüzsüz bir tene sahibim.Güvenlik acısından evim dışında görüşmüyorum.Görüşmelerimde hijyeni çok önemsiyorum ve gelecek beylerin titiz olmasını istiyorum.Anal yapmıyorum.Cim/Cif yapmıyorum.

Ben çok olumlu bir bayanım, bu yüzden boş zamanlarımı aktif olarak harcıyorum! Ben öğrenciyim, bu yüzden çılgın bir hayat yaşıyorum :) Spor benim hayat tarzımdır, haftada 3-4 kez spor salonuna gidiyorum, adamım için iyi görünüyorum ve çocuklarım için iyi bir anne olmak istiyorum. Kitap okumaktan, ilginç film izlemekten, müzik dinlemekten ve şarkı söylemeyi severim! Sesim kalbini eritecek, dikkatli ol :).

Kendim hakkında her zaman söylemek zor ama yakın çevremde söylediğim gibi - dost canlısı, kibar, tatlı ve eğlenceli bayanım))

Evet, gençim ve hayatımda çok gol var! Ama benim için en önemli isim olabilirim: kendi ailem, iyi bir dostum, sevgilisi ve kocası olacak. Kendimi modellemede başarmak istiyorum, fotoğraf yapmaktan ve model olmaktan hoşlanıyorum. Hayatımı sonuna kadar yaşamak, seyahat etmek, birçok yeni şey bilmek istiyorum! Ama ikinci yarı olmadan, bunların hepsi imkânsız!

Tipik gün öğrencinin tipik bir günü)) uyanıyorum, koşu, duş, sağlıklı kahvaltı ve dersler için gidiyorum! Zor çalışın - çok çalışın:) Fazla ödevim yoksa arkadaşlarımla bir araya geldim ve kesinlikle spor yapmaya geldim! Sinemaya, karaoke'ye, parka vb. Gitmekten hoşlanıyorum. Sıkılmaktan ve evde kalmaktan ve hiçbir şey yapmaktan nefret ediyorum.

Her şeyin düzene girmesini ve evimin daima temiz olmasını seviyorum. Ev hakkında, pişirmek, temizlemek için her şeyi yapabilirim - her şeyi, bu bir sorun değildir. Kendi odam var, bu yüzden dekore etmek ve sıcak ve rahat yapmak :).

Ailenin tek çocuğuyum ve kendimi dünyanın en mutlu insanı hissediyorum diyebilirim. Gelecekte ne gibi bir aile istemek istediğimi biliyorum. Annem benim için gerçek bir dost, her şeyi birbiriyle paylaşırız! Gelecekte benimki gibi harika bir anne olmak istiyorum! Babam gelince, o benim desteğimdir ve her yaşamda çığlık atan kelimeleri bulur.