İdil
(Kadıköy)
Yaş
:22
Boy
:1.62 cm
Kilo
:51 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Kadıköy Escort İdil


Merhaba ben sizi sevkten çıldırtıcak olan İdil.İstanbul Kadıköy bölgesinde ikamet ediyorum.22 yaşında, 1.62 cm boyunda ve 51 kiloyum.Tabi bu fiziğimi de düzenli spor yapmaya borçluyum.Sadece kendi yerimde görüşüyorum lütfen teklif etmeyin.Hijyene ve insan sağlığına fazlası ile önem veriyorumTers ilişki yapmıyorum.Cim/Cif taleblerinizi geri çeviriyorum yapmıyorum.

Her şeyi yeni ve heyecan verici olanı severim. Yeni şeyleri öğrenmek, yeni şeyler denemekten hoşlanırım. Ve umarım adamımla birlikte inanılmaz anlar yaşarız. Umarım birlikte paten gideceğiz, ayrıca rollerblading'i seviyorum! Yapamazsan - o zaman elini tutacağım ve bir gezinti yapacağız;) Ayrıca bowling severim - çok eğlenceli ve sık sık arkadaşlarımla bowling merkezine gidiyoruz. Balo dansları da benim tutkumdur. Uzun yıllar dans edip birçok yarışmaya katıldım ve romantik, çok şehvetli bir dans türü olduğu için valsinizi dans edeceğimi umarım. Dışarıda vakit geçirmek ve doğanın tadını çıkarmaktan, farklı piknik yapmaktan, ormanda veya nehirde vakit geçirmekten hoşlanırım.

Sevdiğim ve bana zevk veren şeyleri yapmaktan hoşlanırım! Eğlenmekten, gülmekten, gülmekten, şakayı ve farklı maceraları severim. Kendim için her geçen gün yeni bir şey keşfetmekten hoşlanıyorum. İyi kafeler hep beni cezbetir, özellikle de güzel müziğin çalındığı yerdeydi ve bir fincan çayı içebilir ve günlerimin tadını çıkarabilir veya iyi arkadaşlar ve sevgili insanlardan oluşan bir şirketten keyif alabilirim. Ben kedileri severim. Her zaman sarılmak ve onları eğlendirmek istiyorum.

Üniversiteden mezun olmak, diploma almak ve bu hayatta amacımı bulmak istiyorum. Umarım sağ adamım, gerçek ruh arkadaşım mutlu olmak, beraber yaşamanın tadını çıkarmak, hayatımın geri kalanını onunla geçirmektir. Sağlıklı, mutlu bir aileye, seyahat etmek, yeni yerleri keşfetmek, hayattan zevk almamızı istiyorum. Dünyayla ilgili daha fazla bilgi edinmek için yeni bir dil, yeni kültür öğrenmekten mutluluk duyacağım.

Sabah erken uyanıyorum, mutfağa gidip kahvaltı yapıyorum. Çay içip "Kahveyi yatağa getiren birine ne zaman vereceğim?" Diye düşün. "Bana omlet pişiren bir erkek ne zaman olacak?" Yakında. Umuyorum! Üniversitede şu anda çalışıyorum, burada geçirdiğim zamanımın çoğunda: Mümkün olduğunca öğreniyorum, becerilerimi geliştiriyorum. Üniversiteden sonra ev ödevimi yaparım, arkadaşlarımla filmlere ya da güzel kafelere giderek çay içebilir ve akşam keyfini çıkarabilirim. Bazen büyükannemi ziyaret etmek için köye gidiyorum. Yatmadan önce ya da bazen korku filmi izlerken bir kitap okumayı severim.

Her şey! Zemini mi çeviriyorsun? Kolay! Tozu temizliyor musun? Kolay! Yemek pişirme ? Memnuniyetle! Eminim burada bir ev bakıcısı aramak zorunda değilsinizdir. Evde verilen görevler bir rutin haline gelmemelidir - eğlenelim! Birlikte pişirip unta bulanık olabiliyoruz. Pencereleri temizleyebilir ve birbirlerine su püskürtebilir ve su tabancaları ile kavga edebiliriz :) Hayat sıkıcı olmamalı ve adamımıza olumlu duygular ve hisler vereceğimden eminim.

Ailem üç harika insandan oluşur - babam, annem ve tabii ki ben - en şaşırtıcı kişi;) Ve hoş bir zencefil kedi - Ryzhyk! Hayatım boyunca şehirde doğdum ve yaşadım. Ama ben doğaya da yakın hissettim, çünkü sık sık büyükannemi ziyaret etmek için köye gidiyorum. Ailede, karşı karşıya olduğum durumdan bağımsız olarak, sıcaklık, anlayış ve birbirimize destek olma ve yardım etme kabiliyetinde olduğumu söylüyorum. Yeni ailenin tüm bu özelliklere ve sevgiye ve tutkuya sahip olmasını istiyorum :) İlişkimin nasıl olması gerektiği ve bana güvenmenin harika bir örneğiyim. Ailemi mutlu etmek için ve adamım sevilmek için mümkün olan her şeyi yapacağım!