Esen
(Kadıköy)
Yaş
:24
Boy
:1.63 cm
Kilo
:53 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Kadıköy Escort Esen


Merhaba ben Esen sizi zevkten çıkdırtıcam.İstanbul Kadıköy bölgesinde ikamet ediyorum.24 yaşında, 1.63 cm boyunda ve 53 kiloyum.Tabi bu fiziğimi de düzenli spor yapmaya borçluyum.Evim dışında başka yerde randevulaşmıyorum.Hijyene ve insan sağlığına fazlası ile önem veriyorumAnal isteklerinizi geri çeviriyorum anal yapmıyorum.Cim/Cif taleblerinizi geri çeviriyorum yapmıyorum.

Bütün yakın arkadaşlarım ve akrabalarım, beni bulmanın en iyi yolunun danslarda kendimi geliştirdiğim stüdyoda olduğunu biliyor! Ben aynı anda bir antrenör ve dansçısıyım. Kutup dansı benim tutkumdur. Her zaman uğraştığım her şeye en iyi olmak istemekle kendimi ve yeteneklerimi geliştirmeye çalışıyorum. Kutup dansı, yoga ve pilatese bayılırım. Bu faaliyetler hayatımda büyük payı taşıyor. Bahse girerim bir kere beni dans ettiğini gördüğünde her şeyi unuturum;) Ben özel bir özelliğe sahibim; Ben Yunan'ım ve bu yüzden bazı Yunan kelimeleri ve cümleleri biliyorum! Ve tabii yemek pişirmeyi ve insanları yemeklerimle mutlu etmekten hoşlanıyorum;) Ben çoğunlukla erkek çıkarlarıyla ilgilenen bir ilgi sahibiyim. Futbol maçlarını izlemekten hoşlanıyorum. Barselona'yı ziyaret etmek ve favori takım FC Barcelona'yı izlemek için bir rüya görüyorum.

Rahat bir ev atmosferi yaratabilirim. Lezzetli yemekler pişiririm ve aynı zamanda bir düğme kadar parlak görünürüm. Adamım lezzetli yemekler ve bir kutupta dans eden güzel bir kadın alacak;)

En büyük amacım, büyüdüğüm ailede olduğu gibi herkesin birbirini seveceği mutlu bir aile oluşturmaktır. Ayrıca benim hobim ve tutku bağlanan başka bir hedef var. İnsanların danslara aşık olacağı kendi dans stüdyomu açmak istiyorum.

Kolaylıkla erken bir kuş olduğumu söyleyebilirim. Sabahın erken saatlerinde uyanırım ve aromalı bir fincan kahve ile günüme başlıyorum. Bütün gün sıcaklığıyla beni suçladı ve günümün harika olaylarla dolu olacağını biliyorum. Kardiyo eğitimi olmadan günün başlangıcı nedir? Sonra dans etmek için diğer kadınları eğitmek için atölyemde bulunuyorum! Bütün gün çalıştıktan sonra eve gidiyorum ve ailem ve misafirlerim için rahat etmeye çalışıyorum.

Evime tapıyorum ve ev hakkında her şeyi yapmaktan hoşlanıyorum. Her şey temiz ve rahat olduğunda, bu yüzden yerimin her köşesini temizlemek ve her şeyi doğru yerlere koymak hoşuma gidiyor. Pişirmeden ve misafirlerimi ve akrabalarımı yemeklerimle etkilemekten hoşlanıyorum.

Çok iyi ve dostça bir ailede büyüdüm. Annemin Yunanca, babam da Polonyalı olduğu için ailemin Uluslararası ailen olduğunu kolayca söyleyebilirim. Kuzeydoğu Yunanistan'daki Komotini'de yaşıyorum. Sonra küçük ama harika ailem Ukrayna'ya taşındı. Ailem ideal bir ailedir. Bu gelecekteki ailem için bir rol modelidir.