Sedef
(Beylikdüzü)
Yaş
:23
Boy
:1.77 cm
Kilo
:48 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Beylikdüzü Escort Sedef


Beyler merhaba, hepinize kucak dolusu sevgiler ismim Sedef.İstanbul Beylikdüzü semtinde oturuyorum.23 yaşında, 1.77 cm boyunda ve 48 kiloyum.Fotoğraflarımdan da görüldüğü gibi kıvrak vücuta ve pürüzsüz bir tene sahibim.Dairem dışındaki tekliflere kapalıyım.Görüşmelerimde hijyeni çok önemsiyorum ve gelecek beylerin titiz olmasını istiyorum.Anal asla yapmıyorum.Cim/Cif kesinlikle yasak.

Oldukça meşgul bir hayatım var ve sağlıklı ve aktif bir tarzı var. Spor yapmaktan ve spor salonunda çalışmaktan hoşlanırım. Zamanımızda oğlumla sinemaya ve çocuk kulübüne gidiyoruz. Yaz aylarında aileme doğa yakınında daha fazla zaman geçirmeye çalışıyorum. Kışın evde kalmayı, kitap okumayı, film izlemeyi tercih ederim. Sessiz aile atmosferi, ev yapımı yemekler ve pişirmeyi severim)

Ben oldukça aşağı-to-earth ve hedef odaklı bir insan olduğumu düşünüyorum. Bir şey bana uymazsa, bu durumu değiştirmek için her şeyi yaparım. Oturup bir mucize beklemekten hoşlanmam, kendi ellerimle yaratmayı tercih ediyorum.

Bir aileye başlamak ve basit bir kadının mutluluğu hakkında hayal etmek istiyorum. Anne olmak şu an benim ana sorumluluğumdur, ancak eşim olmak ve aşkı bulmak istiyorum çünkü hayat boşa gitmiş gibi gözükmüyor. Gelecek için benim fikrim olan bir başka, kendi işime başlamak. Ama böyle kararlar almak istiyorum sadece adamımla.

Ne kadar uykumda olsam daima erken uyanıyorum) Yaşamın modern ritminin bana bir seçenek bırakmaması) Günlerim sabah erkenden kahvaltıya başlar, oğlum okula hazır olur, spor salonuna gittikten ve egzersizden sonra . Bazen bundan sonra yatmaya başlıyorum, ancak bunun için vaktim yok çünkü evde çalışıyorum ve yemek yapıyorum. Haftada 3 gün, günde 12-14 saat çalışıyorum, oğlum köyde annemle kalıyor.

Tek başına yaşarken tüm sorumluluklar üzerimdedir. Bakkal yapıyorum, yemek yapıyorum, temizliyorum, çamaşır yıkıyorum vb. Ama hepsinin bana zevk getirdiğini söyleyemem. Bazen kendimi yalnızca bir kahya değil, bir kadın gibi görmek istiyorum. Tüm sorumluluklar arasında en çok yemek pişirmeyi tercih ederim, ancak gelecekte adamımın bana bazen yardım etmesini isterdim. Birlikte pişirmek çok romantik ve eğlenceli buluyorum.

Şehre uzak olmayan küçük bir köyde doğdum ve anne ve üvey babamla birlikte büyüdüm. Ayrıca bir ağabeyim var ama nerede olduğunu bilmiyorum. Yıllar önce çocukluğumda evden kaçtı ve hala onunla temasa geçmedik. Hem annem hem de üvey babamla iyi ilişkilerim var ve ikisi de torunlarına tapıyorlar, bu yüzden oğlum onları köyde çok seviyor.