Yasemin
(Beylikdüzü)
Yaş
:23
Boy
:1.64 cm
Kilo
:52 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Beylikdüzü Escort Yasemin


Merhaba ben sizi sevkten çıldırtıcak olan Yasemin.İstanbul Beylikdüzü bölgesinde ikamet ediyorum.23 yaşında, 1.64 cm boyunda ve 52 kiloyum.Tabi bu fiziğimi de düzenli spor yapmaya borçluyum.Sadece kendi yerimde görüşüyorum lütfen teklif etmeyin.Hijyene ve insan sağlığına fazlası ile önem veriyorumTers ilişki yapmıyorum.Cim/Cif taleblerinizi geri çeviriyorum yapmıyorum.

İki tatlı kızım var, meleklerim, onlarla geçirdiğim boş zamanlarımı anlayabiliyorsun:) Oynuyor, eğleniyorum, yemek yapıyor, kitap okuyor, filmleri ve çizgi filmleri izliyorum :) Tabii ki bazen arkadaşlarımla bir araya geldik, severim barbekü partileri :) :) Ben de benimle kızlar alırım :) Ayrıca haftada 2 kez spor salonuna girmeye başladım .. :) Bedenimin fit ve seksi olmasını istiyorum :) Öyle mi?

Kendimi güçlü ve iddialı bir kadın olarak tanımlayabilirim! Hayal etmekten hoşlanırım ama aynı zamanda ciddiyetle herhangi bir şeye bakıyorum. Hayatta ne istediğimi biliyorum ve herhangi bir şekilde alacağım! Ancak, korkma, ben çok iletişim kuruyorum, ope ve rahat genç bir kadınım! Gülmekten hoşnut, çok arkadaşım var ve hayattan zevk alıyorum! :) Ben iyimserim - biliyorum bir gün her şey muhteşem olacak :)

Tüm hayatım, 16 yaşımdan itibaren ihale ve kırılgan bir kadın olduğumu hissetmedim! Kendimce her şeyi kendisi yapacak olan kendi başına bir problemi çözecek olan, çocukları için her şeyi yapacak güçlü bir bayan olduğumu hissettim! Fakat seninkilere rağmen, kalbim ve ruhum hassasiyet, sevgi ve duyarlılıkla doludur. Bana ihale yapan ve şehvetli sayfalar açacak bir erkek bulmak istiyorum! Dişli ve sevgi dolu parçamın anahtarını kim bulacak ... Adamıma güvenmek istiyorum, cinsel ve romantik bir parçamı açacağım bir adam bulmak istiyorum! Çocuklarımı kabul edecek ve onları sevecek olan arkadaşım ve sevgilim kim olacak! Prenselerime tapıyorum ... çok güzel kızlar ... Sadece sıcaklık ve bakıma ihtiyaçları var! Benimle aynı! Size üç kat oranla tüm duygular ve hisler vereceğiz.

Ana ve gelecek hedefim mutlu olmak ve çevremdeki insanlara mutlu olmaktır! Özellikle adamım ... adamımı bulmak istiyorum! Evet, çok normal görünüyor, ancak benim için çok önemli! Ailem tam dolu yapmak isterim ... İçimde çok sevimim var, fotoğraflarımla çocuklarla gözlerseniz onu göreceksiniz ... Çok hassasiyet ve sevgim var, bunu bir özel adam! Benim asıl amacım bir erkek bulmak ... Belki de sensin :)

Günüm çok erken başlıyor :) Ben prensesim için uyanıp kahvaltı yapıyorum;) o zaman hazırlanıp dadı bekleyeceğim :) Bütün iş günlerinden sonra genellikle biraz alışveriş yapıyorum, kızlarım için biraz lezzetli şeyler alıyorum ve küçük sürprizler eve döndü :) Bütün akşam beraber geçiriyoruz :) Onlar çok nazik ve akıllı kızlar; konuşmaktan ve sormaktan hoşlanıyorlar :) Bu yüzden birlikte sıkılmamaktayız:) Sonra onlara karikatürler açıp make akşam yemeği, düz temiz :) Sonra duş ... peri masalı gece ve tatlı rüyalar için :)

Her şeyi yapabilirim :) Evet evet, sadece her şey! 2 çocuğum var, ben bekarım ... yani evet, her şeyi yapabilirim bazen bir eliyle;) Ben pişirebilirim, aynı zamanda bez yıkamaya, peri masalını ve diğer pek çok şeyi oku :) Emin olun, birlikte yaşarsak, evimiz hep parlayacak, akşam yemeği pişecek ve çocuklar mutlu olacak :)

Basit bir ailem var. Anne, baba ve ben :) Ailem köye giriyor! :) Ben kızlarla sık sık onları ziyarete geliyoruz! Dedelerini seviyorlar:) Elbette, çünkü torunlarını çok şımartıyor :) :) Annem çok nazik bir kadın ... beni seviyor ve kaderim için endişeleniyor! Bir süre önce ... nasıl mutlu olmanı istediğimi söyledi! Bu yüzden mutlu olmak için her şeyi yapacağım :) :) Her zaman bana tavsiye parçaları ile yardımcı olur :) O her zaman yanında ... Ve şimdi, çocuk sahibi olduğum zaman onu anlıyorum.