Sanem
(Beylikdüzü)
Yaş
:24
Boy
:1.72 cm
Kilo
:52 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Beylikdüzü Escort Sanem


Merhabalar İstanbul'un elit saygın beyleri sizlere kendimden bahsetmek istiyorum adım Sanem.İstanbul Beylikdüzü semtinde görüşme yapmaktayım.24 yaşında, 1.72 cm boyunda ve 52 kiloyum.Fotoğraflarımdan da görüldüğü gibi kıvrak vücuta ve pürüzsüz bir tene sahibim.Sizleri kırmak istemesemde malesef kendi yerim dışında görüşmüyorum.Görüşmelerimde hijyeni çok önemsiyorum ve gelecek beylerin titiz olmasını istiyorum.Anal asla yapmıyorum.Cim/Cif sevmiyorum ve yapmıyorum.

Genellikle boş zamanım farklı ve ilginç olaylarla doludur. Öncelikle pişirmeyi, özellikle de kekleri severim. Bu benim tutkum! İnsanları şaşkına çevirebilecekleri ve onlara unutulmaz bir izlenim bırakabilecekleri yeni bir görünüm ve zevk yaratmaya bayılıyorum. Pişirme işlemi, farklı şarkılar söylemeden mümkün değildir. İnsanlar harika bir sesim olduğunu söylüyor, bu yüzden benim için karaoke şarkı söylemek benim için bir zevk. Hava harika olduğunda arkadaşlarımın şehrimin farklı yerlerinde araştırma yaparak yeni bir izlenim bırakmasıyla bir bisiklet veya paten kayketi tercih ederim. Ayrıca kırsalda atlara binmeyi ve hayvanlara tapmayı seviyorum! Benim için gelince, bir akşamı ilginç kitap okuyarak veya heyecan verici film izleyerek geçirmek güzel. Bu arada, sinemaya gitmekten ve düzenli olarak yapmaya çalışmaktan hoşlanırım. Ama benim için en büyük zevk, kızımla iletişimdir. Birlikte, hemen hemen her şeyi yapmaktan, kitap okumak, alışveriş yapmak, temizlemek ve yemek yapmaktan hoşlanıyoruz. Küçük elini tuttuğumda derhal sorunları ve günlük rutini unutuyorum ve bu çok yönlü dünyada hala mucizelerin var olduğuna inanıyorum!

Beni daha iyi tanıyabilseydin neşeli ve komik bir insan olduğumu fark ederdin! Ben sorumluluk sahibi bir bayan olduğum için sözlerimi boşa harcamak istemediğime her zaman emin olabilirsiniz. Benim karakterim nazik ve yumuşak, bu yüzden benimle ortak bir dil bulmak çok kolaydır İlişkilerimde, ona bakmaktan ve onu mutlu etmek için her şeyi yapmaktan hoşlanan bir bayanımdır) Ben tutkulu ve sevdiği kişiyi nasıl tedavi edeceğini bilen sevecen bir kişi! Samimiyet, açıklık ve anlayış - tüm bu özellikler benim içimde birleştirildi. Öyleyse birini seversem sonuna kadar bunu yaparım.

Benim düşünceme göre, bayanlar bir çok erkeğin ideal bir kişi olması ve yalnızca bayan için arayan niteliklere sahip olmaları gerektiğini düşündükleri için ikinci yarıyı seçme konusunda çok talepkârlar. Benim için gelince, dünyanın tüm insanlarının avantaj ve dezavantajları olduğunu biliyorum. Ancak, bir erkeği ve bir kadını birbirleriyle rahat hissetmek için bağlayabilecek bazı nitelikler olmalıdır. Aradığım adam bilge ve akıllı olmalı, çünkü tartışmanın ortak konuları bulmak ve yaşam deneyimini paylaşmak çok önemlidir. Keşke ikinci yarıda da güvenilir ve sorumlu olsaydım. Bu özellikler, özellikle aile yaratmada, her türlü ilişkide temel unsurlardır. Sevecen ve sevecen bir adamla ilişkiye girmek benim için her şey olabilir ve beni dünyanın en mutlu hanımefendisi hissettirir!

Bence niyetlerim çok net ve şu anda bu satırları okuyan biri için sürpriz olmaz - Ben adamımı, ikinci yarıyı bulmak ve gerçek ilişkiler kurmak istiyorum. Aile benim için her şeydir, bu yüzden benimle aynı sayfada olan ve aile hayatıyla ilgili aynı hedefleri olan bir erkek bulmayı hayal ederim. Elbette kızımı yetiştirmek ve ona elinden gelen her şeyi vermek istiyorum! Ancak, başka herhangi bir bayan gibi küçük bir rüyam var - pastaları pişirme ve süsleme konusunda profesyonel olmak. Daha önce de söylediğim gibi, pişirme tutkumdur, bu yüzden güzel sonuçlara ulaşmak için hayal ediyorum.

Uyanış ve ailem için kahvaltı hazırlayarak günüme başlıyorum. Sonra kızımı okula götürüp çalışmaya başlıyorum. Bundan sonra çocuğumun okuldan geldiğini ve hava güzel olursa, en yakın parkta yürüyüşe çıkmayı severim. Eve döndüğümüzde ona ders veririm. Kızım temizlik konusunda bana yardımcı olmayı sever, bu yüzden bunu büyük zevkle yaparız. Günün sonunda masamın çevresinde toplanıp ailelerimiz çay içiyor ve ilginç bir şeyler tartışıyordu, bu yüzden iyi bir konuşmadan sonra uyumaya gidiyoruz.

Hepsinden önemlisi yemek pişirmeyi severim. Bu benim için çok ilginç ve heyecan verici! Ayrıca evimi rahat ve temiz tutmak hoşuma gidiyor. Yaşadığım yerde emir olduğunda ve her şey onun yerinde olduğunda severim. Evim yenilenme sürecindeyken, güzel ve ahenkli duvar kağıtları, mobilyalar ve evin her odasında ailemle kendimi rahat hissettiren her şeyi seçmeye çalışıyorum) Bana gelince, farklı bitkiler herhangi bir evi rahat edebiliyor " bu yüzden onları büyütüyorum ve onlara çok fazla göz kulak olmayı severim.

Ben doğdum ve çok hoş ve samimi bir ailede yaşıyorum. Bu, babam, annem, ağabeyim, kızım ve benimden oluşur. İlişkilerimizi çok yakın ve samimi olarak tarif edebilirim. Birbirimize minnettarız ve herzaman ilgilenmeye çalışıyoruz ve her konuda destek veriyoruz. Hiç şüphem yok ki ailem dünyanın en iyisi çünkü çocukken her zaman bana her şeyi vermeye çalışıyorlardı ve şimdi benim ve en iyi arkadaşlarımın en büyük desteği!