Pelin
(Beylikdüzü)
Yaş
:21
Boy
:1.70 cm
Kilo
:55 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Beylikdüzü Escort Pelin


Beyler merhaba, hepinize kucak dolusu sevgiler ismim Pelin.İstanbul Beylikdüzü semtinde oturuyorum.21 yaşında, 1.70 cm boyunda ve 55 kiloyum.Fotoğraflarımdan da görüldüğü gibi kıvrak vücuta ve pürüzsüz bir tene sahibim.Dairem dışındaki tekliflere kapalıyım.Görüşmelerimde hijyeni çok önemsiyorum ve gelecek beylerin titiz olmasını istiyorum.Anal ilişki kesinlikle yasak.Cim/Cif kesinlikle yasak.

Boş zamanlarımı genellikle sanat ve spora ayırıyorum. Böylece sinemaya ya da tiyatroya gidiyorum ya da sadece yürüyün, bir kafede oturup dinlenmenin keyfini sürüyorum. Boş vakitlerini spor yaparak ve farklı spor türleriyle geçiriyorum. Kayak yapmak için çok düşkünüm ve bunu yapabileceğim bir ihtimalim var gibi. Ayrıca yüzme havuzuna gitmek için bir fırsat kaçırmam. Ama en iyi eğlence zamanı seyahat etmektir. Tüm yükümlülüklerinizi terketmek, çantanızı paketlemek ve bir yere, uzaktaki bir yere, şehre, ülkeye gitmek için böyle bir zevk düşünün. Bana rahatlamayı, duygusal memnuniyeti, hayat deneyimini zenginleştiriyor ve hayatımın sevinci veriyor.

Huzursuzum, yaşamın çeşitliliğini, çeşitliliğini hissetmekten hoşlanıyorum. En sevdiğim aktiviteler seyahat, fitness, kayak, yüzme. Tatlıları seviyorum, özellikle de koyu çikolata ve baharatlı yiyeceklerden hoşlanmıyorum. Psikoloji kitapları okumayı seviyorum. Sadakate saygı duyuyorum ve ihanet unutmayın. Ailemi seviyorum ve sevdiklerimle kendim yaratma arzusu var.

Boş zamanlarımı genellikle sanat ve spora ayırıyorum. Böylece sinemaya ya da tiyatroya gidiyorum ya da sadece yürüyün, bir kafede oturup dinlenmenin keyfini sürüyorum. Boş vakitlerini spor yaparak ve farklı spor türleriyle geçiriyorum. Kayak yapmak için çok düşkünüm ve bunu yapabileceğim bir ihtimalim var gibi. Ayrıca yüzme havuzuna gitmek için bir fırsat kaçırmam. Ama en iyi eğlence zamanı seyahat etmektir. Tüm yükümlülüklerinizi terketmek, çantanızı paketlemek ve bir yere, uzaktaki bir yere, şehre, ülkeye gitmekten böyle bir zevk düşünün. Bana rahatlamayı, duygusal memnuniyeti, hayat deneyimini zenginleştiriyor ve hayatımın sevinci veriyor.

Ben aile odaklı biriyim ve hayatta aramış olduğum en önemli şeylerin ne olduğundan eminim. Dolayısıyla  bir aileye başlamaktır; kocam için iyi bir ortak, arkadaş, sevgili kadın olmak; çocuklarımıza doğum yapmak; onları ailenin sevgi ve saygı ortamında büyütmek. Sonuç olarak, benim asıl hedefim mutlu olmaktır.

Çok dolu, aktif, aydınlık ve sportif. Sağlık ve spor merkezinde çalışıyorum, o yüzden orada sıklıkla eğitim alabilme imkânına sahip olun. Genellikle çalışırım, bir spor salonunda eğitim alabilir, formda kalabilirler. Ve benim tipik bir günümün bir kısmı, tanıştığım arkadaşlarımla ilgileniyor ve birlikte güzel zaman geçirdik.

Muhtemelen kadınların çoğunu evimi temizliyorum, düzenli ve rahat tutmaya çalışıyorum. Ayrıca pişirmeyi severim. İtalyan mutfağını seviyorum ve baharatlı yiyeceklerden kaçmaya çalışıyorum. Sanırım pişirme, yaratıcılığını açığa vuran, sevgi ve ilhamla yapabilecekleri bir sanat türüdür.

Birleşik bir dost ailem var: annem, babam, ağabeyim ve ben. Onları çok fazla seviyorum. Kardeşim ayrı yaşıyor, kendi ailesi var. Ailemizin büyüklüğünü aramak için yeterli akrabamız var. Annemle en yakın ilişkilerim var: o benim gerçek bir arkadaşım, aklımdaki her şeyi, hissettiğim her şeyi paylaşabilirim, hayatımda her şey oluyor.