Özge
(Beylikdüzü)
Yaş
:22
Boy
:1.66 cm
Kilo
:57 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Beylikdüzü Escort Özge


Slmlar, adım Özge.İstanbul Beylikdüzü semtinde oturuyorum.22 yaşında, 1.66 cm boyunda ve 57 kiloyum.Fotoğraflarımdan da görüldüğü gibi kıvrak vücuta ve pürüzsüz bir tene sahibim.Kesinlikle sadece evimde görüşüyorum.Görüşmelerimde hijyeni çok önemsiyorum ve gelecek beylerin titiz olmasını istiyorum.Anal sevişme yapmıyorum.İlişkimizde Cim/Cif yapmıyorum.

Arkadaşlarım ben her zaman ne yapacağımı bulacak bayan olduğumu söylüyor. Aktif olmaktan hoşlanıyorum, bence spor harika - Aikido bölümünü ziyaret ediyorum ve fitness istiyoruz. İyi bir bayanın eğitimli olması gerektiğine inanıyorum, bu yüzden kitap okumayı severim - insanların doğasını daha iyi anlamak ve yeni deneyimleri tanımaya yardımcı olur. Dans etmeyi severim, bana ilham getirir ve enerjimi dışarı veririm. Evde olduğumda farklı tekniklerle nakış resimleri yapmak isterim: boncuklar ve çapraz dikiş. Ayrıca, yararlı ve yaygın bir dil olduğunu düşündüğüm gelecekte İngilizce öğrenmek istiyorum.

Ben, eğlenceli, kolay, sevecen ve sevecen kişiyi seven kişiyim. Benim için ailesi en önemli şeydir ve umarım, geleceğimi yapacağım özel adamımı bulabilirim. Ben gözlerimde bir kıvılcım olan bir bayanım, bu yüzden dikkatli ol :)

Bence belirli kriterlere uyacak birisi bulmak zor - kiminle ertesi gün buluşacağını asla bilemezsin. Hayal gücümde bana sıkıca sarılı olan bir adam görüyorum, onun kokunu hissediyorum, derin sesini duyuyor, kalbi attığını hissediyorum ... İlişkilerde genelde sezgilerimi takip ediyorum ve bu asla yanlış yoldan çıkmayan bir şey. Kendimi rahat hissetmek ve ihtiyaç duymak isterim, güvenebileceğim biriyle tanışmak istiyorum. Ayrıca sevecen, tutkulu, sadık, olgun. Benim yanımdan, kalbini hiç hayal etmediği bir ateşle yakmaya söz veriyorum. Bu yüzden siz bunu okursanız ve ortak bir zemin bulabileceğimizi düşünüyorsanız - İletişim kurmaya başlayıp birbirimizi daha iyi tanımaktan mutluluk duyarız! :)

Bence sonsuza kadar yaşayacak değiliz, bu yüzden hedeflerimizi en kısa sürede yerine getirmeliyiz. Hayallerim çoktur, ancak her şeyden önce ikinci yarımı burada görmek isterim, böylece evlenip bir aile kurabilirdik. Ayrıca dünya edebiyatının en iyi 100 kitabı okumak için özel bir rüya görüyorum ve halihazırda yoluma devam ediyorum :)

Genellikle sabah 5.30'da kalkarım, bütün gün için iyi bir ruh hali yaratmaya çalışırım: güzel lezzetli kahvaltı pişiririm, müzik yapmaya başlarım, bazen dans ederim (eğer şarkı gerçekten iyi ise :). Bundan sonra çalışma gününe hazırlanıyorum, böylece zamanında gelebilirim, saat 6.40'da çıkmam gerekiyor. Pazartesileri ve cuma günleri Aikido bölümüne gidiyorum, Salı ve perşembe günleri dans derslerine adadık. Gördüğün gibi çok aktifim kızım :)

Çiçeklerle ilgilenmeyi ve evimi temizlemeyi severim - çünkü temiz havaya bayılıyorum ve evde temiz bir atmosfer atmosferi yaratıyorum. Ama en önemlisi pişirmeyi seviyorum. Bence bir bayan bunu nasıl yapacağını bilmelidir çünkü sevgi dolu ellerle pişirilen yemekler her zaman leziz ve kullanışlı olacaktır. Bu profili şimdi okuyan sevgili adamım - sen benimle aç kalmayacaksın! Söz veriyorum ;)

Ailem benim için iyi bir örnek - anne ve babam var, ağabeyim ve ailesinin. Sıcak ilişkilerimiz var ve hep birlikte vakit geçirmenin tadını çıkarıyoruz. Umarım gelecekte ailemize güven, karşılıklı saygı ve anlayış temelinde aynı türden ilişkilere sahip olabilmeyi umarız.