Irmak
(Beylikdüzü)
Yaş
:24
Boy
:1.61 cm
Kilo
:57 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Beylikdüzü Escort Irmak


Merhaba ben Irmak sizi zevkten çıkdırtıcam.İstanbul Beylikdüzü bölgesinde ikamet ediyorum.24 yaşında, 1.61 cm boyunda ve 57 kiloyum.Tabi bu fiziğimi de düzenli spor yapmaya borçluyum.Evim dışında başka yerde randevulaşmıyorum.Hijyene ve insan sağlığına fazlası ile önem veriyorumAnal isteklerinizi geri çeviriyorum anal yapmıyorum.Cim/Cif taleblerinizi geri çeviriyorum yapmıyorum.

Yapmayı sevdiğim çok şey var! En sevdiğim film ve TV dizileri var bu yüzden boş zamanlarımı aldığımda izlemeyi severim. Arkadaşlarınızla biraz vakit geçirmek, Barbekü yapmak ve doğanın tadını çıkarmak da benim en sevdiğim şeylerden biridir. Aktiviteler için bisiklet sürmeyi ve sahile gitmekten hoşlanıyorum. Güzel kafede iyi yemek benim için böyle bir zevk!

Ben yaratıcı biriyim. Ailemi seviyorum çünkü ailede ilişki benim için önemlidir. Hayvanlarla müzik, doğa ve insanlar, iyi arkadaşlar ve lezzetli yemekleri severim. Tüm küçük şeyler beni mutlu ediyor ve hayatımın her gününü iyi duygularla geçirmeye ve başkalarına göstermeye çalışıyorum.

Ana hedef, dost canlısı ve güçlü, istikrarlı bir aileye sahip olmak çünkü bu benim için ilk sırada yer alıyor ve bunun için hazırım. Tabii ki sevdiğim bir şeyle meşgul olmak istiyorum - bu yüzden bunlar benim için iki ana hedef.

Sabah kahvaltıyla başlar ve güne başlamak için hazırım! Çoğu zaman işime ayırdım ve sonra boş zamanım olduğunda arkadaşlarımla bir araya geldim, yürüdüm veya biraz dinlenmeye başladım. Temiz havayı çok seviyorum. Akşam geç saatlerde bir kitabı okumayı veya televizyonda veya bilgisayarda bir şeyler seyretmeyi severim.

Bu kadar çok yemeği seviyorum! Benim hobim olduğunu söyleyebilirim. Hobilerimden biri. Çiçekleri severim ve onlara ben bakarım. Evcil var, bu yüzden bakımıma ve zamanıma ihtiyaç duyuyor, onlara zevkle ithaf ediyorum. Bir kedim ve bir gelincikim var. Bir kedi bencil bir hayvan türüdür, ancak o beni çok seviyor !!! Bir kedi ve bir gelincik arkadaşlarsa, hâlâ bilmiyorum, onları izliyorum.

Ailenin tek çocuğuyum ve ailemle birlikte yaşıyorum. Denizin yakınında bulunan şehirde doğdum ve sonra nehir üzerinde duran şehre taşındık. Böylece su daima yanımda. Çok cana yakın ve ailemi çok seviyoruz. Ben her zaman annemin tavsiyesini dinlemeye ve bir şeye ihtiyacı olduğunda babama yardım etmeye hazırım. Ben de karşılığında alıyorum. Hayallerimin bir adamıyla bir gün eve döndüğüm zamanı bekleyemezler.