İlknur
(Beylikdüzü)
Yaş
:26
Boy
:1.67 cm
Kilo
:54 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Beylikdüzü Escort İlknur


Beyler merhaba, hepinize kucak dolusu sevgiler ismim İlknur.İstanbul Beylikdüzü semtinde oturuyorum.26 yaşında, 1.67 cm boyunda ve 54 kiloyum.Fotoğraflarımdan da görüldüğü gibi kıvrak vücuta ve pürüzsüz bir tene sahibim.Dairem dışındaki tekliflere kapalıyım.Görüşmelerimde hijyeni çok önemsiyorum ve gelecek beylerin titiz olmasını istiyorum.Anal asla yapmıyorum.Cim/Cif kesinlikle yasak.

Boş zamanlarımda kaliteli bir dinlenmeyi seviyorum :). Evde kalma halindeyken - güzel bir şeyler pişiririm ve arkadaşlarımı bana davet ediyorum. Masaya oturur, yemeğimizin keyfini çıkarır, hayat hakkında konuşur ve eğleniriz :). Sıcak olduğunda ve hava güzel olduğunda, mümkün olduğunca açık havada olmak isterim. Oğullarımla ve arkadaşlarımla ormanda hoş bir piknik yapmak, pillerimi rahatlatmak ve şarj etmek için en iyi yol :). Ayrıca seyahat etmeyi, tarihi mekanları ziyaret etmeyi, gösterileri izlemeyi, hiç olmadığımız yerlerde yürümeyi ve resim çekmeyi seviyorum.

Açık, samimi ve belki de biraz utangaçımdır. Özellikle insanların şirketinde çok iyi bilmiyorum. Tartışmayı sevmiyorum. Bence her zaman uzlaşmak daha iyi. Ben bir vericiyim ve geri şeyler beklemeden insanlara yardım etmekten hoşlanırım. Sanırım çok sevecenim ve sevecenim var.

mutlu bir kadın olmak ve benim için ise sevdiğim ve beni seven biri olmak demektir. Ben de iki harika oğlu olan bir anneyim ve onlara kendilerini bu hayatta bulmalarına yardımcı olmak istiyorum.

Sabah 6'da kalkıyorum ve kendime uyanmak için bir fincan kahve yapıyorum;). Çocuklarla kahvaltı yaptıktan sonra çalışmaya başlıyorum. Çalışma günüm 8 am ila 4 45 am arası sürüyor Haftada iki kere pilates kulübüne gidiyorum işimden değil, gerçekten hoşlanıyorum çünkü iyi bir şekilde kalmamda bana yardımcı oluyor. Evde akşam akşamları genellikle çok meşgul, çünkü ben ve çocuklar için akşam yemeği hazırlamalıyım, küçük oğluma ev ödevlerinde yardımcı olun. Yatmadan önce çocuklarımla birlikte TV izlemeyi severiz. Genellikle gece yarısından önce alseep düşerim.

Annem bana küçük bir kızken ev pişirip evde her şeyi yapmamı öğretti. Pişirmede çok iyiyim ve iyi ruh halindeyken, gerçek bir mutfak ustası oluşturabilirim :). Et pişirirken farklı soslarla denemeyi severim, ayrıca salatalar yapmayı ve pastaları pişirmeyi de seviyorum. Evim güzel ve düzenli görünüyorsa sevmiyorum, bu yüzden neredeyse her gün orada temizliyorum. Bitkiler için zayıflığım var ve evimde birçoğu var ki bazen getirdiğim yeni bir bitki koymak için özgür bir yer bulmam kolay değil;).

Ailem küçük, benim ve oğullarımdan oluşuyor. Büyük oğlum Dmitro çok koruyucu ve bakım vericidir ve genç oğlu Denis çok yardımcı olur ve annesini mutlu etmek için elinden geleni yapar :). Ayrıca bir kardeşim var, biz arkadaşız. Ailelerim köyde yaşıyor ve çocuklarımın tatilleri olduğunda onları ziyaret ediyoruz.