İdil
(Beylikdüzü)
Yaş
:23
Boy
:1.62 cm
Kilo
:56 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Beylikdüzü Escort İdil


Merhabalar herkese adım İdil.İstanbul Beylikdüzü semtinde yaşamımı sürdürüyorum.23 yaşında, 1.62 cm boyunda ve 56 kiloyum.Fotoğraflarımdan da görüldüğü gibi kıvrak vücuta ve pürüzsüz bir tene sahibim.Güvenlik acısından evim dışında görüşmüyorum.Görüşmelerimde hijyeni çok önemsiyorum ve gelecek beylerin titiz olmasını istiyorum.Anal kesinlikle yapmıyorum.Cim/Cif yapmıyorum.

Boş zamanlarımda oğlumla birlikte olmaktan hoşlanıyorum, güzel ve ilginç bir şeyler okurum çok hoşuma gitti. Aktif olmaktan hoşlanıyorum ve jimnastik salonuna sık sık istediğim gibi gitmiyorum, ancak iyi görünmek ve iyi görünmek için elimden gelenin en iyisini yapıyorum. kendimi iyi durumda ve iyi durumda. Doğaya yakın olmak ve açık havada vakit geçirmekten ve dağların tutkum olmasını ve oraya gitmek için her zaman yapmamı severim! Çok şey yapmayı seviyorum ama yalnız kalmaktan yoruldum ve hayatımın tadını çıkarmak için sevdiklerimi yanımda hayal ediyorum!

Çok konuşkan, hayattan zevk alıyorum ve doğaya bayılıyorum ve doğaya yakın bir yerde dinlemeyi çok seviyorum. Ormana, nehirlere ve göllere bayılıyorum, suya yakın olmaktan hoşlanıyorum. Çok aktifim ve iyi uyum ve formda olmak hoşuma gidiyor! Konfor seviyorum fakat hafta sonu çadırda rahatça kalabilirim.

Şu an için en büyük ve asıl amacım, doğru ve iyi insanı yüksek ahlaki ve ailevi değerlerle buluşturmak ve güçlü ve iyi ilişkiler kurmak, aileyi inşa etmek ve iyi ve kötü birlikte olabilmek için ideal ilişkilerim olsun istiyorum, ikisi Ortaklar tek bir takımdır ve birbirlerini anlıyor, iletişim ve tartışmaya açık, tartışmayı seviyorum, çünkü sadece iletişimin tüm sorunları kararlaştırmaya yardımcı olabileceğine inanıyorum.

Kütüphaneci olarak çalışıyorum, bu yüzden çalışmalarım sabah saat 8'de başlıyor. 5 pm kadar ya da 6 pm'e kadar çalışıyorum. Sıradan bir akşamımı arkadaşlarımla ve oğlumla geçiriyorum veya spor salonuna veya havuza gidiyorum. Temiz havada yürümeyi severim, bazen de parktan ve işten geri işe giderken bazen de pizza ve dondurmayı oğlum ve arkadaşlarıyla ya da hayvanat bahçesine koyarım.

Ev güzel, derli toplu ve temiz ve çok taze olduğunda severim. Evdeki her şeyi temizlemeyi severim ve bunu kolayca ve çabucak yaparım. Çok yemek pişirmeyi severim, pasta ve kekleri pişirmeyi severim, tencere çiçekleri sever ve onlara göz kulak olmayı severim. Ben yıkama ve ütü zevk bile. Bunu hayal edebiliyor musun Ev rahat ve güzel olduğunda tapıyorum.

İyi ve sevecen ailem var, ayrıca iki kız kardeşim var, bu yüzden ailemizde üç kız çocuğuyuz. Ailemin sevgi dolu ve sevecen bir atmosferinde büyüdüm. Önceki evliliğimden bir oğlum var. Adı Vladislav, akıllı ve iyi bir çocuk, iyi öğrenci ve sadece büyük oğlu, bana her konuda yardımcı oluyor ve her zaman beni dinliyor.