Duygu
(Beylikdüzü)
Yaş
:24
Boy
:1.63 cm
Kilo
:51 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Beylikdüzü Escort Duygu


Hola! ben Duygu.İstanbul Beylikdüzü bölgesinde ikamet ediyorum.24 yaşında, 1.63 cm boyunda ve 51 kiloyum.Tabi bu fiziğimi de düzenli spor yapmaya borçluyum.Kendi evim dışındaki randevulara çıkmıyorum.Hijyene ve insan sağlığına fazlası ile önem veriyorumAnal ilişki isteklerinize tamamen kapalıyım.Cim/Cif ten hoşlanmıyorum ve yapmıyorum.

Okumaya bayılıyorum! Bedava dakikam varsa bir kitap açıp her hikayenin bana getirdiği yeni hislerden hoşlanırım. Yani, çantamda daima bir kitap var. Ancak işten sonra eve döndüğümde boş zamanlarımın bir kısmı köpeğime adanmış olmaktır. Her sabah ve her akşam parkımda kedigim ile koşu yapmaktan hoşlanıyorum. Ve boş zamanlarımın büyük bir kısmı arkadaşlarımla geçiriyorum. Ne yaptığımızın bir önemi yok - yürüyüşe çıkın, kafede kahve için veya film seyredin - hep birlikte harika vakit geçirdik! Ve elbette, oğlum ve kız arkadaşıyla dostça görüştüğüm zamanları seviyorum. Biz arkadaşız. ;)

Ben canlı seven çok iyimser biriyim!

Zaten çok şey başarmıştım. İyi bir işim var, gurur duyduğum harika bir oğlum var. Şu ana kadar benim ana hedefim, bir kadın olarak mutlu olacağım bir adam bulmak. Ve gelecekte torunları için iyi bir büyükanne olmayı umuyoruz.

Ben erken bir kuşum, bu yüzden her gün saat 6'da başlıyoruz. Bütün şehir uyurken sabahın tadını çıkarırken, penceremde temiz hava ve ilk güneş ışınları ... Kahve içerken köpeklerim bir sabah koşusu için kapının yakınında bekler. Koşu yaptıktan sonra duş alıp bir iş gününe hazırlanırım. İşe geldiğimde, ilk işim müzik yapıyorum. ;) İş gününden sonra eve dönüyorum, dinlenmek için sadece bir dakikanızı ayırın ve sonra köpeğimle yürüyüşe çıkın. Yatmadan önce hafif müziği açıp bir kitap okumaya başlıyorum.

Evin çevresinde her şeyi yapmaktan hoşlandığım için en iyi ev hanımı olabilirim sanırım! İş yerinde çalışıp vakit geçirmekle birlikte, evimi her zaman temiz ve rahat tutacak kadar boş vakit bulabilirim!

Oğlum benim ailem! Birlikte yaşıyoruz ve ayrıca bir hayvan var - bir köpek ve bir kedi. Genel olarak ailem oldukça büyük çünkü bir kız kardeşim ve iki kardeşim var. Kendi aileleri var, ama biz çok yakınız ve tatillerde aile toplantılarımız var. Ablam en yakın ve en yakın arkadaşımdır!