Bilge
(Beylikdüzü)
Yaş
:22
Boy
:1.76 cm
Kilo
:56 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Beylikdüzü Escort Bilge


Merhaba ben sizi sevkten çıldırtıcak olan Bilge.İstanbul Beylikdüzü bölgesinde ikamet ediyorum.22 yaşında, 1.76 cm boyunda ve 56 kiloyum.Tabi bu fiziğimi de düzenli spor yapmaya borçluyum.Sadece kendi yerimde görüşüyorum lütfen teklif etmeyin.Hijyene ve insan sağlığına fazlası ile önem veriyorumTers ilişki yapmıyorum.Cim/Cif taleblerinizi geri çeviriyorum yapmıyorum.

Ben her zaman ilginç bir şeyler yapmaktan hoşlananlardanım. Aktif bir hayat yaşıyorum ve boş zamanımı da aynı şekilde harcamak hoşuma gidiyor. Bence bir değişiklik dinlenme kadar iyidir. Benim çok farklı hobilerim var, kendimi meşgul ediyorum ve parlak gözlü ve kasırgalı gibi tutmayı severim. Spor yapmak ve dans yapmaktan çok hoşlanıyorum. Boş vakitlerini arkadaşlarımla geçirerek tercih ediyorum, çünkü çok hoşsohbet ve konuşkan biriyim. Ama yalnız olsam bile yine de iyi vakit geçirebilirim :) Evde müzik yapabilir ve kendi başıma dans edebilirim, şarkı söylediğimi yapmayı severim (mikrofondan bir tarak kullanarak :)))) Oh, ve Ayrıca duşta şarkı söyleyip dans ederim, ama sadece bir özel adam bu şovu görmek için bilet alacak :) haha ​​:)) Hobilerimden bazıları çok kızgın ve yavaşça - dikiş, örme ve kroşe. Yaratıcı yanımı geliştirmeyi seviyorum ve bu hobiler bana çok yardımcı oluyor. İnsanların söylediği gibi, her zaman yeni şeyler öğrenmekten, yaşamak ve öğrenmekten hoşlanırım. Boş zamanlarımda belgeselleri izlemekten ve kitap okumaktan hoşlanıyorum.

Ben neşeli, iyimser, kolay giden genç bir bayanım. Gülmekten ve diğerlerinin yüzlerine gülümsemekten hoşlanırım. Gerçekçi ve yeryüzüne iniyorum, ama hayatın mucizelerle dolduğuna ve onları görmek için bir saniyeliğine durması ve etrafına bakması gerektiğine inanıyorum :) Kendime güveniyorum ama kibirli değilim. Düz ileri ama kaba değil. Bağımsızyım ama aynı zamanda bu şaşırtıcı hayatı paylaşmak için çevremdeki yakın insanlara ihtiyacım var. Özellikle bir özel adama ihtiyacım var - Kaderimin adamı - onunla tek bir zihin olmak ama kendi bireyselliklerini kaybetmek değil. Ben çok sadık ve sadık bir kadınım, adamım asla benim için endişelenmeyecektir. Bir söz vardır: «Her büyük adamın arkasında harika bir kadın var». Eminim her iki yönde de işe yarar.

Güçlü bir erkek arıyorum. Beden hakkında değil de. Güçlü iradeli ve kalpsiz bir adam arıyorum. Adamımın tutkulu olmasını istiyorum - benim için tutkulu ve hayatında yaptığı işleri tutkulu bir adam. Yaşamdan ne istediğini bilen kararlı ve iddialı bir partner arıyorum. Adamımın rahat ve iyi nazik olmasını isterim - hayatınızı ciddiye almayın ve kendinize gülerseniz bile iyi bir kahkaha atma vakti bulursanız daha iyi olur. Adamımın saygılı olmasını istiyorum - her türlü iyi ilişkiyi saygı olmadan imkansız hale getiriyorum. Ama her şeyden önce, beni daha iyi bir yarı olarak kabul etmeye ve kalbini, zihnini ve ruhunu bana açmaya hazır olan açık ve samimi bir adam arıyorum.

Ben her zaman ilginç bir şeyler yapmaktan hoşlananlardanım. Aktif bir hayat yaşıyorum ve boş zamanımı da aynı şekilde harcamak hoşuma gidiyor. Bence bir değişiklik dinlenme kadar iyidir. Benim çok farklı hobilerim var, kendimi meşgul ediyorum ve parlak gözlü ve kasırgalı gibi tutmayı severim. Spor yapmak ve dans yapmaktan çok hoşlanıyorum. Boş vakitlerini arkadaşlarımla geçirerek tercih ediyorum, çünkü çok hoşsohbet ve konuşkan biriyim. Ama yalnız olsam bile yine de iyi vakit geçirebilirim :) Evde müzik yapabilir ve kendi başıma dans edebilirim, şarkı söylediğimi yapmayı severim (mikrofondan bir tarak kullanarak :)))) Ve Ayrıca duşta şarkı söyleyip dans ederim, ama sadece bir özel adam bu şovu görmek için bilet alacak :) haha ​​:)) Hobilerimden bazıları çok kızgın ve yavaşça - dikiş, örgü ve kroşe. Yaratıcı yanımı geliştirmeyi seviyorum ve bu hobiler bana çok yardımcı oluyor. İnsanların söylediği gibi, her zaman yeni şeyler öğrenmekten, yaşamak ve öğrenmekten hoşlanırım. Boş zamanlarımda belgeselleri izlemekten ve kitap okumaktan hoşlanıyorum.

Gelecekte, bir aileyle birlikte bir erkekle tanışmak istiyorum. Karşılıklı sevgi, saygı ve destek dolu bir ilişki kurmak istiyorum. En iyi arkadaş olmamızı istiyorum, birlikte gülmek, bazı küçük romantik şeyleri hep birlikte yapmak, birbirimizin ahlaki desteğini almak ve beni almak istiyorum. Potansiyelim sadece bir kadın olarak değil, kendi küçük işletmem var - giyinme ve işyerinde terzilik yapmak gibi bir şey hayal etmek istiyorum. Hayatıma dönmek istediğim bir sürü fikrim var.

Benim gün erken başladığım zaman hoşuma gidiyor. Evet, erken bir kuşum ve erkenden kalkmaya erkenden yattığımın erkeği sağlıklı, zengin ve bilge hale getirdiğine inanıyorum. Elbette beni gece geç saatlere kadar koruyabilen birçok şey var ama iyi bir sağlam uyku istiyor gibi. Hayat çok kısadır ve onu sevdiğimiz şeyleri yaparak geçirmeliyiz, bu yüzden her sabah işe gidiyoruz. Çalışmalarım bazen oldukça zor ve yorucu oluyor, ancak sonuçların beni doğru yaptığımı hissettirdiğini görerek seviyorum. Genellikle günümü hafif bir akşam yemeği ile bitirdim (unutmayın, kraliçe gibi kahvaltı söylüyorlar, bir kraliçe gibi öğle yemeği yiyip pauper gibi yiyorlar ?;) ve sayısız hobilerimden bazılarıyla. Hafta sonlarını harcama tarzım ruh halime bağlıdır - etkin bir şey olabilir (örneğin uzun bisiklet sürmek), rahatlatıcı bir şeyler (evde kendi başıma dikmek bazı güzel elbiselerle kalıyorum) veya eğitici bir şey (bazı sergiye veya tiyatronun eşine). Ve tabii ki benimle birine bayılırım!

Her türlü ev işinde iyi olduğumu söyleyebilirim. Büyüdüğümde harika bir örnek ve harika bir öğretmenim vardı - annem. Evimiz her zaman temizdi, giysiler yıkanmış ve ütüleniyordu, her zaman buzdolabında lezzetli bir şeyler vardı. Ama en önemlisi, şimdi yaşadığım yerde yeniden yaratmayı sevdiğim atmosfer, konfor ve rahatlık atmosferi ve adamımla yaşayacağımız yerde aynı şeyi yapacağım.

Ailemde tek çocuğum ve tabii ki tüm aile üyelerimden çok ilgi gördüm. Fakat bencil olmayan biriyim. Annem ve teyzemle gerçekten sıcak ve sevgi dolu ilişkilerim var, onlara çok yakınım. Başka bir bölgede yaşıyorlar, ancak her gün telefonda konuşuyor ve haberleri birbirimizle paylaşıyoruz. Babam küçük bir kızken öldü ve annem beni tek başına büyütüyordu. Bana elinden gelenin en iyisini verdi ve sonsuza dek minnettarım. Bence ailesi hayatta en önemli şeylerden biridir ve ben kendi ailemden geldiğim aileye çok isterim - Ben de birbirimize en sıcak hisleri olan, her zaman gelmeye istekli insanların birliği olmasını isterim birbirlerine yardım etmek için, her şeyi - iyi ve kötü paylaşmaya hazır -.