Beyza
(Beylikdüzü)
Yaş
:21
Boy
:1.63 cm
Kilo
:55 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Beylikdüzü Escort Beyza


Selamlar, öncelikle adım Beyza.İstanbul Beylikdüzü semtinde görüşme yapmaktayım.21 yaşında, 1.63 cm boyunda ve 55 kiloyum.Fotoğraflarımdan da görüldüğü gibi kıvrak vücuta ve pürüzsüz bir tene sahibim.Kriterlerim gereği kendi yerimden başka yerde hizmet vermiyorum.Görüşmelerimde hijyeni çok önemsiyorum ve gelecek beylerin titiz olmasını istiyorum.Anal birliktelik asla yapmıyorum.Cim/Cif sevmiyorum ve yapmıyorum.

Ben yaratıcı biriyim. Müziği, özellikle de pop ve caz müziği dinlemeyi severim. Ayrıca şarkı söylemeyi profesyonelce öğrendim çünkü çok şarkı söylemeyi severim. İlginç kitapları okumaktan kaçan koşuşturmayı sevmiyorum. Belgesel filmleri izlemekten ve bisikletle motora binmekten hoşlanırım. Ben fotoğraf sanatıyla uğraşıyorum. Judo'yu seviyorum. Sağlıklı hissetmemde ve iyi durumda olabilmem için bana yardımcı oluyor)

Yumuşak ve nazik, dürüst ve samimi, seksi ve tutkulu ... Ben çok romantikim, bir erkek kadınım. Aile odaklı, sadık ve sevecen. Çok duyarlı, destekleyici. Yanımda bir erkek sevileceğini hisseder. Kendimi güzel bir kız olarak görüyorum, ancak biberli.

Yeni bilgi ve deneyim kazanmak, bu nitelikleri profesyonel olarak geliştirmek istiyorum. Üstelik sırasıyla mesleki ve kariyer büyümesi. Gelecek için aile ilişkileri kurma, geniş ve güçlü bir aile. Sevgili kocamla birçok travelling.

Benim  sadece ev ve iş değil ... Her geçen gün daha önceki bir gün gibidir. Faaliyet sabahın erken saatlerinde başlıyor. Bir yerde oturmaktan hoşlanmam, bu yüzden her zaman çok ilginç şeyler yapmaya çalışıyorum)). Sabahları - bir fincan kahve, sabah egzersizleri, sonra en sevdiğim iş, akşamları aile ve arkadaşlar ile toplantılar ya da ilginç bir kitabı okurken bir fincan çay.

Ev işi yapmaktan hoşlanırım)). Evini temizleyen akrabalarımı ve arkadaşlarımı şımartmak için özellikle de farklı tatlı yemekleri pişirmeyi severim. Ayrıca, ilgilenmekten hoşlanıyordum çiçeklerim var.Inessa, Cherkasy'den 25 yıl - aşkı arayın.  Benim küçük genel fotoğrafım.

Çok eğlenceli ve dostça bir ailem var. Her tatilte hep beraberiz. Boş zamanlarımızda, her şeyi bırakıp aile toplantıları için şehir dışına çıkıyoruz. Açık hava etkinliklerini seviyoruz. Badminton veya tenis gibi farklı oyunlar oynayın. Akşam, bir kamp ateşi başlatırız, şarkı söyler ve gitar çalarlar))