Bengü
(Beylikdüzü)
Yaş
:27
Boy
:1.71 cm
Kilo
:50 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Beylikdüzü Escort Bengü


Slmlar, adım Bengü.İstanbul Beylikdüzü semtinde oturuyorum.27 yaşında, 1.71 cm boyunda ve 50 kiloyum.Fotoğraflarımdan da görüldüğü gibi kıvrak vücuta ve pürüzsüz bir tene sahibim.Kesinlikle sadece evimde görüşüyorum.Görüşmelerimde hijyeni çok önemsiyorum ve gelecek beylerin titiz olmasını istiyorum.Anal ilişki yaşamıyorum.İlişkimizde Cim/Cif yapmıyorum.

Çok aktif bayan olduğum :) Zamanımı boşa harcamak istemiyorum, çünkü yapmak istediğim çok şey var her zaman)) Sabahları koşuya başlamak rahat bir atmosferle biter, bir fincan lezzetli kahve içirir meslektaşlarımla çalıştıktan sonra :) Çalışmalarımı ve çalıştıklarımı seviyorum) Aynı zamanda Hobilerime vakit ayırıyorum) Dansöz, fitness eğitmeni ve aynı zamanda kendimi çok romantik ve tutkulu bayan olarak görüyorum; ) Seninle paylaşabildiğim daha çok ilgiim var ... özel sohbette tartışmak daha iyidir;)

Hayatımda bazı değişiklikler istiyorum! Yetişkin bir oğlum var, eserim var, danslarım ve bir sürü hobibim var ... ama yalnızım .. Akşam eve döndüğümde kimseye yemek istemiyorum ... Birisiyle bir film izlemek istiyorum .. ve sadece sabah ihale öpücüğüne ihtiyacınız var :)

Kendimi iyi sportif bir şekle sokmak, sağlıklı bir yaşam tarzı sağlamak istiyorum. Kendimi geliştirmeyi bırakma, sevgilimle dünyayı dolaşma, sevme, sevme :)

Gün çok iyi bir başlangıç ​​yapıyor)))) Günün üretken olup olmayacağı sabah havamıza bağlıdır) Her geçen gün yeni bir şeylere açık ve pozitif olmaya alışkınım) Sabahtan sonra jimnastik, koşu ve koşu duş benim kahvaltı var ve çalışmaya hazır :) Ben yerel bir şirkette bir ana muhasebeci-denetçi olarak çalışmak) Bu benim tek eser değil :) Akşamları, benim en iyi spor salonlarından birinde bir antrenör olarak çalışmak şehir) Nasıl iyi durumda olabildiğimi ve yeterince güçlü kızları eğitiyorum :) Başka bir eserim tutkudum, dans ediyor :) Genç yaşımdan beri koreograf olarak çalışıyorum)) Çok sayıda yerel topluluğa katıldım , Ukrayna ve yabancı yarışmalar)) Bir sürü madalya kazandı! Salsa'yı seviyorum, Bachata, ama bence bu başka bir hikaye;)

Evimin çok rahat ve sıcak olmasını seviyorum) Diyorum ki, bayan onun yuvasında mutluluğun bekçisidir! İhtiyacım olan tek şey, beni yalnız hissetmeyeceğim ve birlikte mutlu olacağım benim avcım)

Ailem çok cana yakın biri) Her zaman hayatımızda her şeyi ve olayı açıkça tartışıyoruz Oğlum en yakın arkadaşım) Onun adı Kirill ve çok yakışıklı bir çocuk :) Ama aynı zamanda benimle aynı , o çok kıza ihtiyacı yok ... tek birini arıyor) Bana öyle geliyor ki zaten Aşkını bulmuş görünüyor :) Mutluysa mutlu olacağım) Ailem en iyi insanlar benim için bu dünyada) Onlar her zaman beni korur ve gerektiğinde desteklerler. Şimdi ailemi destekliyorum, çünkü babam öldü ve annem zaten emekli. Hayatta yaptıkları her şey için minnettarım.