Banu
(Beylikdüzü)
Yaş
:24
Boy
:1.63 cm
Kilo
:48 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Beylikdüzü Escort Banu


Merhaba tüm arzularınızı tatmin edecek ben Banu karşınızdayım.İstanbul Beylikdüzü bölgesinde ikamet ediyorum.24 yaşında, 1.63 cm boyunda ve 48 kiloyum.Tabi bu fiziğimi de düzenli spor yapmaya borçluyum.Sadece kendi yerimde görüşüyorum lütfen teklif etmeyin.Hijyene ve insan sağlığına fazlası ile önem veriyorumAnal ilişki isteklerinize tamamen kapalıyım.Cim/Cif ten hoşlanmıyorum ve yapmıyorum.

Arkadaşlarınızla ve sevgili insanlarla zaman geçirmekten çok seviyorum. Açık havada olmak ve aktif dinlenmek hoşuma gidiyor. Aynı zamanda kültürel gelişmeyi seviyorum. Tiyatrolara, müzelere ve sergilere gitmekten hoşlanıyorum. En önemlisi, doğru zamanı ve onu seven kişiyi sizinle aynı şekilde bulmaktır! Seyahat etmeyi seviyorum. Eğer sadece ben hemen dünyanın dört bir yanına gezi başlasaydım! Ukrayna'daki en sevdiğim şehir Lviv. Genellikle sadece dinlenmek için arkadaşlarımla oraya gidiyorum. Belki oraya taşınmalıyım Nasıl düşünüyorsun? ... Benim için yeni bir şey keşfetmek ve öğrenmekten hoşlanırım! Kendime iyi bakmak ve görünüşümü severim. Herhangi bir kadın için önemlidir, katılıyor musunuz? Film izlemenin keyfini yaşar ve hep yenilikleri izlerim. Bence korku filmlerini çektiğimi ve komedilerden nefret ettiğimi bilmelisin! Çok sıkıcı görünüyorlar.

Ben aktifim ve olumluyum! Ben neşeli ve sempat duyuyorum! Başkalarına sana davranılmasını istediğin gibi davran! Bu benim inancım! Rahatlığı severim ve ben her zaman çevremdeki insanlar için yaratmaya çalışırım.

Amacım harika bir adam bulmak, tatlı bir ailemi oluşturmak ve tatlı evimde bir şömine konforu sağlamak. Çok seyahat ediyorum ve bana yolculuklarda bir şirket götürmek isteyecek kişiyi bulmak istiyorum! Nereye gideceğim ve hangi ülkeleri görmek isterim sorulduğunda, tüm yerleri adlandırmak için sütunda yeterli alan yoktu! Tüm dünyayı görmek istiyorum! Hayat, üzülmek için harcamak için çok kısadır! Zamanı kaybetmeyiz, hayatımızı sonuna kadar yaşayalım!

Normal gündemim her zaman iş, spor salonu ve arkadaşlarınızla toplantılar içerir. Evde olmayı ve sevilen şeylerle dolaşmayı seviyorum! Siparişi evimde tuttuğum her gün, aileme her şeyde yardım ediyorum. Ailemi çok seviyorum ve onlarla geçirdiğim vakitten hoşlanıyorum. Günün sonunda hep birlikte bir aile yemeği yiyoruz! Ailemde ev sıcaklığı ve sıcak atmosfer yaratmak için elimden geleni yapıyorum! Günün en hoş yanı, işten sonra eve dönmek ve sevgili ve ballı insanlar arasında harika bir akşam geçirmektir.

Yapabilirim ve her şeyi yapmayı çok seviyorum! Benim için çok önemli, baca-köşe, temiz ve rahat olması için. Evim her zaman temiz ve taze. Orada karışıklık yaratmaya asla izin vermeyeceğim. Ya benim evimde ya da ailemde!

En yakındaki insanlar benim ailem, ailem. Ellerindeki en büyük hazine bunlar! Benim sıramda ailemin güçlü ve sevecen olmasını istiyorum. Çok kuzenim olsa da ailemdeki tek çocuk benim. Hepsi diğer şehirlerde yaşıyor, bu yüzden birbirimizi çok sık görmüyoruz. Ama onları ziyaret etmeyi çok seviyorum!Poltava'dan Alinka 24 yıl - ukraynalı kız.  Benim küçük genel fotoğrafım.