Aysu
(Beylikdüzü)
Yaş
:25
Boy
:1.61 cm
Kilo
:53 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Beylikdüzü Escort Aysu


Ben Aysu bir daha bu ismi unutamayacaksınız.İstanbul Beylikdüzü bölgesinde ikamet ediyorum.25 yaşında, 1.61 cm boyunda ve 53 kiloyum.Tabi bu fiziğimi de düzenli spor yapmaya borçluyum.Sadece kendi yerimde görüşüyorum lütfen teklif etmeyin.Hijyene ve insan sağlığına fazlası ile önem veriyorumTers ilişki yapmıyorum.Cim/Cif taleblerinizi geri çeviriyorum yapmıyorum.

Aktif bir yaşam tarzı kurarım, aktif sporu severim. Fitness severim ve kayak severim. Her yıl, ailem ve ben kayak yapmayı severiz ... yazsa, su kayağı severiz. Kolejde dört yıl voleybolda çalışıyordum, pek çok yarışmam vardı. Eczaneyi seçtiğimden beri, tıptaki becerilerimi geliştirmeye çalışıyorum, ayrıca masaj kurslarından mezun oldum ve şimdi bir uygulama aldım. Her şeyde klasikleri seviyorum: müzik, sinema, edebiyat ve sanat ...

Çok olumlu bir insanım ve kolay gidiyorum ..) Üzücü olmaktan nefret ediyorum ... Aktif bir yaşam tarzı seviyorum ve her gün yeni şeyler öğreniyorum ... Yemek pişirmeyi, ilginç kitap okumayı, yüzmeyi ve zevkle vakit geçirmek.)

Hayatımın amacı kendini geliştirme ve kendini gerçekleştirme. Çünkü, hayatımızda sosyal ya da finansal durum ne olursa olsun, er ya da geç şu soruyu sormaktayız: "Ben kimdi?" İşte bu yüzden mesleğime, yabancı dil öğrenmeye, seyahat etmeye, farklı ülkeleri ve kıtaları ziyaret etmeye, farklı kültürlerden tatlar ve yeni insanlarla tanışmak isterim. Ancak asıl amaç kendi ailem, çünkü başarılarını ve deneyimlerini paylaşacak kimsen yoksa çabalarınız değersiz olacaktır.

Her gün çok farklı ... Uyanıyorum ve her şeyden önce kedimi besliyor ve sonra işe gidiyorum. Iş günlerinde geçirdiğim bütün günüm. Eve döndüğümde ailemle bir akşam yemeğim var, duş alıyorum, ilginç bir kitaptan birkaç sayfaya yatmadan önce yatkınlığımı okudum ve yatıyorum. Hafta sonları aktif. Her şeyden önce aileme yardım ediyorum ve ondan sonra arkadaşlarımla zaman geçirebilirim.)) Bisiklet sürmek için sahilde vakit geçirmekten hoşlanıyor ve hava soğuksa rahat bir lokanta buluyoruz. Bir fincan çayla iletişim kurun ya da ilginç sergilere katılın.

Ailemle yaşıyorum. Ailemdeki herkesin kendi sorumlulukları vardır. Görevlerim arasında pişirme, tüm hayvanların ve bahçenin bakımı ve evin temizliği yer alıyor. Et yemekleri pişirmeyi severim.

Ben doğdum ve Cherkassy'de büyüdüm. Ailenin tek çocuğu benim. Herhalde ailemin mükemmel olduğunu söyleyebilirim) Ailem her zaman kararlarımın herhangi birinde beni destekliyor. Annem, kadına yakışır, her zaman özenli, nazik ve mantıklıdır. Onunla her şey hakkında konuşabilir ve bana önemli bir tavsiye verebilir ... Çocukluğumdan beri babamla birlikte çok zaman geçirdik. Bana nasıl balık tutacağını, odunu kırdığını, ateş ettiğini, araba kullandığını ve futbol oynamayı öğrettiğini anlattı.)))