Aynur
(Beylikdüzü)
Yaş
:22
Boy
:1.69 cm
Kilo
:54 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Beylikdüzü Escort Aynur


Merhaba tüm arzularınızı tatmin edecek ben Aynur karşınızdayım.İstanbul Beylikdüzü bölgesinde ikamet ediyorum.22 yaşında, 1.69 cm boyunda ve 54 kiloyum.Tabi bu fiziğimi de düzenli spor yapmaya borçluyum.Sadece kendi yerimde görüşüyorum lütfen teklif etmeyin.Hijyene ve insan sağlığına fazlası ile önem veriyorumAnal ilişki isteklerinize tamamen kapalıyım.Cim/Cif ten hoşlanmıyorum ve yapmıyorum.

Boş zamanımıza öncelikle spor yapmaya adamıştık, çünkü bu hayati bir konudur ve hepimizin uyum sağlamamız gerektiğini düşünüyorum. Ayrıca zamanlarımı okumak, seyahat etmek, tiyatroları ziyaret etmek, sinema, müzeler, bowling oynamak için yerler, güzel kafeler ve yaz aylarında sağlıklı yemekler, yüzme havuzları ve plajlar pişirebilecek restoranlar geçirmekten hoşlanıyorum.

Tıbbi akademiden mezun olduktan sonra finansal alanla (Muhasebe, Denetim ve Analiz) ilgili eğitim aldım akademi kurduk. 16 yıldır muhasebeci olarak çalışıyorum. Ayrıca spora giriyorum, tezgah basarak yarışmalara katılıyorum.

Birincisi hayatım için iyi bir adam bulmak, tek benim, dilini öğrenmek, bütün taraflarını keşfetmek ve benimkileri keşfetmek için izin vermek. Kendi aileme sahip olmak ve gerçek mutluluğa doğru el ele tutmak istiyorum. İlişkilerimin geliştirilmesine aktif olarak katılmak isterim ve bir hayatın tadını çıkarmak için yeterli olmadığını düşünüyorum. Bu yüzden ailemin günlerinin parlak ve ilginç olmasını istiyorum. Bunun için elimden geleni yapardım.

Tipik bir günüm iş başında başlıyor. Orada saat 09.00'dan akşam 6'a kadar geldim sonra spor salonuna acelem var. Spor yapmadan bir günümü hayal edemiyorum ve grubum her gün benim için uygun ve sağlıklı olmamı bekliyor. Her saat bir saat eğitim bana çok enerji verir. Sonra eve giderim.

Yemek pişirmeyi severim, ev bitkilerimle ilgilenmek için giysileri demirden severim. yemekleri seyretmek ve evimi rahat ve güzel yapmak için uzakta uzun gün sonra geri gelmek,

Çok şaşırtıcı bir ailede yetiştim. Hayatımda sahip olduğum her şey için aileme çok müteşekkirim. Ayrıca bir kardeşim var, ailesi ile yaşıyor ve birbirlerini sıklıkla görüyoruz.