Ayben
(Beylikdüzü)
Yaş
:20
Boy
:1.61 cm
Kilo
:50 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Beylikdüzü Escort Ayben


Slmlar, adım Ayben.İstanbul Beylikdüzü semtinde oturuyorum.20 yaşında, 1.61 cm boyunda ve 50 kiloyum.Fotoğraflarımdan da görüldüğü gibi kıvrak vücuta ve pürüzsüz bir tene sahibim.Kesinlikle sadece evimde görüşüyorum.Görüşmelerimde hijyeni çok önemsiyorum ve gelecek beylerin titiz olmasını istiyorum.Anal sevişme yapmıyorum.İlişkimizde Cim/Cif yapmıyorum.

Günlük rutinden hoşlanmam ve boş zamanlarımı en iyi şekilde kullanmaya çalışıyorum. Müzik severim ve keyifle pop müzik dinler, çok dans ederim ve karaoke çektim. Sporun keyfini çıkarıyorum ve haftada üç kez spor salonuna gidiyorum. Yüzme ve güneşlenmeyi severim. Nehir veya deniz kıyısında oturmak ve iş veya can sıkıntısı düşünmemek bir zevk. Boş zamanlarımda, ilginç kitap okumayı veya film izlemeyi severim.

Ben olumlu biriyim. Yeni şeyler öğrenmeyi severim. Zorluklardan korkmuyorum ve gülümsemeyle yüzleşmem. Sürprizlerden hoşlandım ve sevgili insanlar ve arkadaşlar için bunları yapmaktan hoşlanıyorum. Bu dünyadaki son romantik hanımefendi olduğumu söyleyebilirim;).

Bence o kadın, ebeveynleri sağlıklıysa, sevgili kocası varsa ve çocuklar her sabah o öpücüğünü veriyorsa, annesini ve babasını ne kadar çok sevdiklerini söylerse, bu kadının mutlu olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden, mutlu olmak ve benim için böyle ideal bir aileye sahip olmak istiyorum.

06: 30'da başlıyor. Kahvaltılarımı pişiririm, duş alıp makyaj yaparım ve kıyafetler giyiyorum ... Sonra bir otobüsle çalışıp günün çoğunu harcıyorum. İş bittikten sonra, bazen fitness derslerine ya da sinemaya gidiyorum, diğer günlerim evde kalıyorum.

Ev işi yapmaktan hoşlanıyorum. Yemek ve bahçecilikten hoşlanırım, dedelerim hafta sonları gidip köyde büyük bir bahçeye sahipler. Çiçek dikmekten ve çilek ve kirazlardan reçel yapmaktan hoşlanırım.

Ailem büyük değil. Cherkasy'de büyüdüm. Sevecen bir annem, adım adım bir baba ve küçük bir kardeşim var. Annem beni çok iyi yetiştirdi ve insanlara saygı duymamı, diğerlerini sevmeyi ve sevmeyi öğretti. O benim en iyi danışmanım ve arkadaşım, istediğim zaman bana destek veriyor. Ailemi seviyorum ve beraber olduğum zamanlara bayılıyorum.