Asena
(Beylikdüzü)
Yaş
:25
Boy
:1.72 cm
Kilo
:54 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Beylikdüzü Escort Asena


Slmlar, adım Asena.İstanbul Beylikdüzü semtinde oturuyorum.25 yaşında, 1.72 cm boyunda ve 54 kiloyum.Fotoğraflarımdan da görüldüğü gibi kıvrak vücuta ve pürüzsüz bir tene sahibim.Kesinlikle sadece evimde görüşüyorum.Görüşmelerimde hijyeni çok önemsiyorum ve gelecek beylerin titiz olmasını istiyorum.Anal ilişki yaşamıyorum.İlişkimizde Cim/Cif yapmıyorum.

Boş zamanım olduğunda onu ailemle geçirmeyi tercih ediyorum. Kamp yapmayı ve bir bisiklet sürmeyi, oğlumla yürümeyi ve oynamayı seviyorum. Film izlemekten ve kendimi ve diğer insanları keşfetmem için bana yardımcı olan kitapları okumayı seviyorum. Yedek bir dakikaya geldiğinde en yakınımda ve sevgilim için lezzetli bir şeyler fırlatmaya çalışıyorum.

Gözlerinde senin gökyüzünün güzelliğini göreceğin tek kişi olmak istiyorum :)

Dünyadaki en mutlu kadın olacağım, burada adamı bulduğumda gelecekteki ailemi yaratabilirim. Hem gülmek hem de konuşmak, sevmek ve anlamak için mutlu ve güler yüzlü aileler geçmişe bakmazlar, yalnızca geleceğe bakarlar benim en büyük amacımdır. Ben de gelecekteki mesleki hayatımda başarılı olmak istiyorum, çünkü o kadının hayatın her alanında başarılı olması gerektiğini düşünüyorum.

Küçük oğlumla yaşıyorum, bu yüzden şimdi her gün başlıyor ve onunla son buluyor :) Sabahın erken saatlerinde uyanmaya başlıyorum, o zamanlar günün çok uzun olduğu ve her şey için daha çok zamana sahip olduğum hissine kapılıyorum :). Oğlum için kahvaltı yapıyorum, o zaman birlikte oynamak ve yürüyüşe çıkmak istiyoruz. Akşamları bir yerde yemek yemeye ya da evde kalmaya ve ilginç bir kitap okumaya ya da bir film seyretmeye bayılırım.

Evin temiz ve rahat olduğu zamanlarda burada yaşayan insanların zihin ve bedenlerini rahatlatabilecekleri bir yer olduğunu düşündüğümden hoşlanırım :) Sabit iş günlerinden sonra eve gelir ve burada bulabileceğiniz bir yer olduğunu hissetmek daha iyi bir şey değildir uyumun. Özellikle yakınlarım için yemek pişirmeyi severim.

En yakındaki insanlar ailemdendi. Artık hayatımı hayal edemediğim insanlar benim en sevgili kızkardeşim ve sevimli küçük oğlum :) Onlar benim hayatıma mutluluk getiren ve beni her gün gülümsetenler :). Onlar için mümkün olan her şeyi ve daha fazlasını yapmaya hazırım.