Arzu
(Beylikdüzü)
Yaş
:25
Boy
:1.63 cm
Kilo
:49 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Beylikdüzü Escort Arzu


Merhabalar İstanbul'un elit saygın beyleri sizlere kendimden bahsetmek istiyorum adım Arzu.İstanbul Beylikdüzü semtinde oturuyorum.25 yaşında, 1.63 cm boyunda ve 49 kiloyum.Fotoğraflarımdan da görüldüğü gibi kıvrak vücuta ve pürüzsüz bir tene sahibim.Dairem dışındaki tekliflere kapalıyım.Görüşmelerimde hijyeni çok önemsiyorum ve gelecek beylerin titiz olmasını istiyorum.Anal asla yapmıyorum.Cim/Cif kesinlikle yasak.

Boş zamanım benim için çok değerlidir, çünkü fazla bir şeyim yok. Hayatımın her dakikasını takdir ediyorum, çünkü bana sevinç, mutluluk, bol miktarda olumlu duygular ve hoşnutluk getirebilir. Bence bu bileşenler bize her zaman eşlik etmeli ve yaşamdaki güzelliği ve cazibesini her anında göreceğiz. İş yerinde olmadığımda ve üniversitede olmadığım zaman, yaratıcı kişilik ve sanatsal yeteneklerimi ifade etmekten hoşlanırım. Tırnak tasarımından çok hoşlanıyorum ve manikür ve pedikür becerilerimi geliştiriyorum. Teşekkürler Tanrı, arkadaşlarım ve akrabalarım modellerim olmaktan ve yaratıcı fantezimimi kabul etmekten mutluluk duyuyorlar. ;)

Kendimi hayat seven ve hoşlanmayan kendiliğinden, eğlenceli bir kız olarak tarif edebileceğimi düşünüyorum. Benimle sıkılmaya asla hissetmeyeceksin. Hayatta yeni perspektifler açmak için hareketsiz durmayı, taşınmayı sevmeyi sevmiyorum. Maceraların tadını çıkarıyorum ve onlara açıkım, kalbim ve zihin hayatımda her zaman yeni, heyecanlı, büyüleyici bir şey için hazır.

Gelecek hedeflerimi tam olarak belirleyebileceğimden emin değilim, çünkü birçok hedefim var, ne istediğimi biliyorum ve başarılarına adım adım ilerliyorum. Kısa ve öz konuşarak, kendimi mümkün olan her anlam ve anlamda anlamamı istediğimi söylemeye çalışıyorum. Bu, kendimi bir kadın ve eş olarak görüyorum, sevgili adamın yanında. Üniversiteden mezun olduktan sonra seçtiğim o alanda yaratıcı potansiyelimi keşfetmekten memnun olurum. Bir kişilik olarak hayaller kurmayı hayal ediyorum ve izim bu hayatta bırakılsın. Tüm bu hedefleri yalnız değil, hayat arkadaşımla birlikte gerçekleştirmek istiyorum, sevgisini ve desteğini, anlayışını ve cesaretini hissetmek istiyorum.

Günümü tarif etmem istendiğinde ortaya çıkan ilk kelime tahmin edilemez. Gerçekten öyle, eşit günlerim olmadığı için her gün bana eşsiz ve özel dersler, gösterimler, hediyeler, toplantılar veriyor ve çok takdir ediyor. Çalışmalar ve çalışmayı birleştirirken, günlerim üniversitede sınıfları ve çalışma yerimde geçirdiğim zamanları içerir. Boş zamanım olduğunda, arkadaşlarımla buluşabilir, zamanımı yaratıcı hobime adayabilir, spor yapabilir veya rahatlayabilirim. Zaman kaybetmekten hoşlanmadığımı söyleyebilirim, bu yüzden her zaman ne yapacağımı ve yaptığım şeyden nasıl zevk alacağımı buluyorum!

Benim için ev, vücudunuz, zihin ve ruhunuzla dinlenebileceğiniz bir yer. Bu nedenle bu yer rahat, konforlu, sıcaklık ve sevinç dolu olmalıdır. Ev atmosferine getirmeye çalıştığım şey de budur. Farklı şekillerde yapabilirim. Evimizi temizlemenin tadını çıkarıyorum, onunla işim bittiğinde, her şey gerçekten parıldıyor. Evde rahatlık ve parlaklık kazandırmak için güzel çiçekler getirebilirim. Yeterli zaman ve ruh hali olduğunda mutfakta ilginç bir şeyler yaratabilir ve ailemi şaşırtabilirim.

Ailem hayatımdaki en değerli insanı içeriyor. Onlar benim annem ve büyükanne. Artık onlarla yaşıyorum, sadece ailemiz değil, aynı zamanda çok iyi arkadaşız. Annem ve büyükanne daha fazla yaşam tecrübesine sahipler ve bunu benimle paylaşıyorlar, ne yapacaklarını bilmediğim zaman akıllıca tavsiyelerde bulunuyorlar. Her şeye rağmen yardım etmeleri, anlayışları ve hazır olmayı hissetmeleri benim için çok önemlidir. Ayrıca kuzenlerimle çok yakın ilişki içindeyim, birlikte büyüdüm ve hala sıcak dostluğumuzdan kurtulduk.