Ahsen
(Beylikdüzü)
Yaş
:24
Boy
:1.67 cm
Kilo
:56 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Beylikdüzü Escort Ahsen


Sizi iliklerinize kadar boşaltacak olan ben Ahsen karşınızdayım.İstanbul Beylikdüzü bölgesinde ikamet ediyorum.24 yaşında, 1.67 cm boyunda ve 56 kiloyum.Tabi bu fiziğimi de düzenli spor yapmaya borçluyum.Evim dışında başka yerde randevulaşmıyorum.Hijyene ve insan sağlığına fazlası ile önem veriyorumAnal isteklerinizi geri çeviriyorum anal yapmıyorum.Cim/Cif taleblerinizi geri çeviriyorum yapmıyorum.

İki harika çocuğun annesi olmak için fazla boş zamanım yok ama bazı şeylerim olduğunda bunu çocuğuma adıyorum. Birlikte vakit geçirmeyi seviyoruz. Bir gün bütün ailelerimizle çok vakit geçireceğimize inanıyoruz: sevgili adamım, çocuklarım ve ben ... Eminim birlikte çok eğleneceğiz ve her anın ailenin tadını çıkaracağız. Ayrıca aktif dinlenme ve dışarıda veya sahilde olmaktan hoşlanırım. Aynı zamanda, evde kalıp, rahatlatıcı, TV izlerken, aileme lezzetli bir şeyler pişirmenin sakıncası yoktur. Romantik akşamlarımı sevgili adamımla geçirmeyi hayal ediyorum.

Kendimi tanımlamak oldukça zor olduğunu söylemeliyim, ancak bunu yapmaya çalışıyorum ki kişiliğim hakkında daha iyi bir anlayışa sahip olabilsin. İnsanlar başkalarına yardım etmekten hoşnut, neşeli ve bakım veren bir insan olduğumu söylüyor. Bence bütün insanlar iyi ve kötü özelliklere sahipler, bu yüzden bir istisna değilim. İyi niteliklerim birbirlerine, şefkat, hassasiyet, merhamet ve anlayışa önem verir. Sahtekârlık, küstahlık, insan aptallığı ve bencilliği sevmedim. Bu nitelikler benim kabul etmem ya da anlamam için iyi değil.

Güzel bir aileye başlamak çok basit bir hedeftir ama bugünlerde farklı sebeplerden ötürü yapmak gerçekten zor. Bu yüzden, burada mutluluğumu denemek ve hoş bir erkeği karşılamak ve ailemi birlikte başlatmak için bu siteye katılmaya karar verdim. Adamımı her konuda desteklemek ve ona iyi bir tavsiye vermek istiyorum. Bu bir ailenin daha güçlü ve ahenkli olmasını sağlar. Sevgili adamımın hep benim desteğimi hissetmesini ve onunla ilgilenmesini istiyorum.

Tipik günüm oldukça farklıdır ve bu gün yapmam gereken çok şey bağlıdır. Her gün çok yoğun ve uzun bir gün yaşıyorum, ancak çalışma programım esnektir ve günümü istediğim gibi planlayabilirim, bu da müşterilerime bağlı. Akşam vakitlerimi çocuklarımla geçiririm, onlara yemek hazırlar, oğluma ev işlerinde yardım eder ve tatlı kızımla oynarım. Ben de uyumadan önce parkta çocuklarımla yürümekten hoşlanıyorum. Hafta sonu arkadaşlarımla buluşmak ve bir yere gitmek istiyorum. Kafe, sinema ve tiyatrolara gitmekten hoşlanıyorum.

Evde her şeyi yapmanın tadını çıkarıyorum, çünkü evde dağınıklığı sevmiyorum. Düzenli ve düzenli biriyim. Evimi sıcak ve rahat yapmayı seviyorum ve temizlikten de zevk alıyorum. Evde kullanabileceğimiz birçok farklı cihaz bulunduğundan ve evimizi iyi temizlememize yardımcı olduklarından, çok fazla zamanımız yok. Pişirmeyi seviyorum ve oldukça iyi yapıyorum. Çocuklarım ve yakın arkadaşlarım için yemek severim, ancak bir gün özel adamımı da pişireceğime inanıyorum.

Çok samimi, hoş ve destekleyici bir ailede doğdum. Ailem her zaman bana yardım edip bana destek veriyor ve onlarla iyi ilişkilerim var. Daha fazla boş zamanım olduğunda onları ziyaret etmeyi çok seviyorum ve çocuklarım büyükbabalarını çok seviyor. Hep birlikte vakit geçiren büyük bir masada olmaktan çok memnunuz. Çocuklarımı çevrelerindeki insanlara saygı göstermelerini ve onlara iyi davranmalarını öğretirim. Çocuklarım için iyi bir örnek olmanın çok önemli olduğunu düşünüyorum. :) Geleceğimi sevdiğim bir günle böylesine büyük ve samimi bir aile geçirmeyi hayal ediyorum.