Cansel
(Beylikdüzü)
Yaş
:26
Boy
:1.68 cm
Kilo
:52 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Beylikdüzü Escort Cansel


Sizi iliklerinize kadar boşaltacak olan ben Cansel karşınızdayım.İstanbul Beylikdüzü bölgesinde ikamet ediyorum.26 yaşında, 1.68 cm boyunda ve 52 kiloyum.Tabi bu fiziğimi de düzenli spor yapmaya borçluyum.Evim dışında başka yerde randevulaşmıyorum.Hijyene ve insan sağlığına fazlası ile önem veriyorumAnal isteklerinizi geri çeviriyorum anal yapmıyorum.Cim/Cif taleblerinizi geri çeviriyorum yapmıyorum.

Ben aktif ve meraklı bir kızım. Serbest zamanımda sıkılıp hissetmek hayal edemiyorum. Sporun tadını çıkarıyorum ve kendimi uygun tutuyor. Fakat ben de aklım ve ruhum için bir şeyler yapmaktan hoşlanıyorum. Ben yoga severim. Bunu sadece her gün uygulamıyorum, bu felsefeyle çok ilgileniyorum. Yoga ile ilgili kitap okumayı ve sadece egzersizlerde değil, yaşamı görme biçiminde de yeni bir şeyler öğrenmeyi severim. Genel okumanın tadını çıkarıyorum. Bir yerlere seyahat ederken bir kitap okumayı severim. Bu yol daha hızlı ve aklımı daha da güçlendiriyor. :)

Ben çok nazik, yumuşak, bakım veren ve evcil bir kızım. Sevmek istiyorum ve sevgili kişimle paylaşmak için çok seviyorum. Adamımı umursayacağım ve yanımda kendinden emin hissedeceksin. Birlikte, kalplerimizi güçlü ve canlı yapacağız.

Bu hayatta mutlu olmaktan fazlasını istediğim bir şey yok. :) Benim için mutluluk sıcak bir ev sevgiyle doludur. Sevmek, sevilmek ve eşimle özenle duş almak istiyorum. Tamamlanması çok sevim çünkü kalbim diğer yarısı olmadan o kadar güçlü değil. Mükemmel bir eş olacağımı biliyorum ve adamım her gün yüzünde geniş bir gülümsemeyle uyanırdı. ;)

Güne sabah koşu ile başlamak isterim. Bana bir iş günü için gerekli enerjiyi ve gücü verir. Ayrıca çalışmadan önce spor salonuna gitmeyi tercih ediyorum. Sabah orada daha az insan var, eğitimimi daha üretken hale getirebilirim. İş gününden sonra arkadaşlarımla buluşmayı seviyorum. Ben sosyal biriyim, bu yüzden çok arkadaşım var. Sinemaya gitmekten hoşlanıyor çünkü hep yeni filmleri izlemeye çalışıyorum. Kabarcıklarla uzun ve rahatlatıcı bir banyo alarak günümü bitirmeyi seviyorum. Her gün gevşeme ile sona ermeli ve daha sonra gülümsemeyle yenisini başlatabilirsin. :)

Herhangi bir Ukraynalı kızım gibi ben de iyi bir ev bekçisiyim. Yemek pişirir, temizlerim ve çamaşır yıkarım. Ayrıca dairemizi dekore etmeyi ve zaman zaman iç mekanımı farklı hale getirmekten hoşlanırım. Zor bir çalışma gününden sonra, ev yapımı yiyeceklerin çok koklu olduğu ve sizin için beklediği, sıcak ve temiz bir eve geri dönmek güzel. :) Bir kedim var. Onun İngiliz ve İskoç cins karışımıdır. Adı Euro. Ve çok akıllı ve naziktir. Onunla ilgilenmeyi severim ve bu da günümün büyük bölümünü alır.

Oldukça küçük bir ailem var, ama çok birleşmiş durumdayız. Her şeyi paylaşabileceğim insanlar olduklarını biliyorum. Onların desteğine her zaman güvenebileceğimi biliyorum. :) Annem ve ablam en çok sevdiğim insanlar. Ailemde daima sevgi duymuştum ve gelecekteki ailemin benim gibi güçlü ve birleşmesini isterim. Bu dünyada yalnız olmadığınızı bilmek için ve sizin için her zaman aklımızda bir kelime ve bir omuz ağlaması gereken birinin olduğunu bilmek çok önemlidir.